Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

jeśli mogę pomóc to podam stronkę-łatwą i szybką do wstawiania zdjęć na forum
http://fotoo.pl/
tam sobie dajcie opcję wgrywania standardowego (lub kilka naraz) a potem skopiujcie sobie z kodów-miniaturka dla forum i będzie bezpośrednio na forum ta fotka jeśli ten kod wkleicie do posta 🙂

JAK SIĘ CZUJECIE DZIEWCZYNY??
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze 🙂
mnie dopadło jakieś choróbsko anginopodobne 😁 nos zatkany i katar jak w zimie i gardełko od samego mostka zaropiałe 😞 jakby mi przyszło teraz rodzić to nie wiem jakby to było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/c81

dzięki Malutka 🙂 dzięki Tobie dałam radę 🙂 tym razem zapamiętam stronkę 😁

nie ma za co 🙂 to bodajże przedostatni kod (z tego co pamiętam,bo dawno nie wgrywałam) w tej kolumnie z kodami (miniaturka dla forum)-skopiuj go dokładnie bo nie weszło Ci na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak wstawiam zdjęcie to go troszkę zmniejszam,ale jak się ta fotka na hostingu wgra to masz ją widoczną koło tych kodów. może masz za dużą rozdzielczość? ale jeśli je widzisz koło kodów to powinno wejść jak skopiujesz kod 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz edycję zdjęcia to tam sobie w opcjach zmniejsz-ja ze 100% zmniejszam na 30% i nie ma jakiejś wielkiej różnicy a wchodzi bez problemu,więc może temu Ci ucięło bo za duże było?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
😁 Malutka ale ja je już tak zmniejszyłam ze mało co widać a i tak wychodzi nie całe....ono jest wąskie a długie i dlatego chyba .... 😜

ale przynajmniej coś weszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...