Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj mam nadzieje Marta, że już tak zostanie lepiej niech psikusów nam nie robi 🙂 Kasiu wózki są śliczne, w zasadzie te co mi sie podobaja są bardzo podobne to tych co Tobie różnią się tylko firmą. Teraz to wszytskie wózki są śliczne, ważne żeby miały pompowane koła i łatwo się prowadziły te nasze wyścigówki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już sobie kuchnie sprzątnełam została mi na dziś jeszcze tylko łazienka no i bym chciała odkurzyć samochód jeszcze bo wczoraj go umyłam ale już nie chciało mi się w środku sprzątać 🤨 Coś mnie dziś plecy bolą. Was też bolą całe od pupy aż po łopatki? jejku myślałam, że będą bolały tylko na dole a nie całe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety muszę zacząć od zera ze sprzątaniem, na razie kończę sypialnie a tu jeszcze kuchnia, łazienka, pokój gościnny no i przedpokój, chyba skończę za sto lat 😜 W między czasie obiad muszę zrobić...Co do bólu pleców to ja czasami tak mam i rzeczywiście bolą całe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na szczęście wczoraj juz sobie większość sprzątnęłam, tylko że u mnie ciągle jeszcze remonty więc i tak zaraz będzie bałagan... Obiadek też mam już przygotowany, ale czekają mnie jeszcze buraczki musze je zaprawić ale chyba to na jutro zostawie bo mi się dziś nie chce 🙂 No mnie plecy też bolą żadko ale jak już bolą to tragedia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Faktycznie Oli coś nie ma.... wczoraj się źle czuła oby było wszystko ok .
U nas cieplutko więc przejedziemy się do łazienek ostatnie chwile słoneczka niech Ewcia korzysta 😉
A co do sprzątania to ja już od jakiegoś miesiąca sprzątam powierzchownie 🤪 mąż zadowolony bo mebli nie musi odsuwać 😁 ale ustaliłam że od października biorę się za świąteczne sprzątanie mycie okien , żyrandoli itp..... porządki w szafie też muszę zrobić i pranie Ady ciuszków mnie czeka 🙂 no ale z tym wszystkim chcę się wyrobić do 8 listopada miesiąc przed terminem porodu potem tylko czekać na maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam czysto wysprzątane i nic nie muszę dzisiaj robić oprócz obiadku i prania 😁 Wiecie co się dowiedziałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÓJ BRAT ZOSTANIE TATĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 Ma 31 lat i to jego pierwsze a więc czas najwyższy !!!!!!!!!!!! 😁 Tak się cieszę 🙂 Może partnerka nie za bardzo ta co trzeba bo dziewczyna jego trochę dziwna no ale to będzie dziecko mojego brata także będę kochać mimo wszystko !!! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A ja mam czysto wysprzątane i nic nie muszę dzisiaj robić oprócz obiadku i prania 😁 Wiecie co się dowiedziałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÓJ BRAT ZOSTANIE TATĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 Ma 31 lat i to jego pierwsze a więc czas najwyższy !!!!!!!!!!!! 😁 Tak się cieszę 🙂 Może partnerka nie za bardzo ta co trzeba bo dziewczyna jego trochę dziwna no ale to będzie dziecko mojego brata także będę kochać mimo wszystko !!! 😁 😁


Gratulacje dla świeżo upieczonej cioci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A ja mam czysto wysprzątane i nic nie muszę dzisiaj robić oprócz obiadku i prania 😁 Wiecie co się dowiedziałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÓJ BRAT ZOSTANIE TATĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 Ma 31 lat i to jego pierwsze a więc czas najwyższy !!!!!!!!!!!! 😁 Tak się cieszę 🙂 Może partnerka nie za bardzo ta co trzeba bo dziewczyna jego trochę dziwna no ale to będzie dziecko mojego brata także będę kochać mimo wszystko !!! 😁 😁


No mi zostały teraz podłogi wszędzie do zmycia i łazienkę posprzątać. W ramach odpoczynku idę zetrzeć warzywa na zupkę, a pranie wstawię później 🙂
Co do Twojego brata Kasiu to cudowna NOWINA !! Cieszymy się razem z Tobą 🙂 🙂 🙂 I na kiedy spodziewasz się bratanka na świecie ??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał(a):
Przepraszam, ze sie wtrącam, ale chcialam ci napisac martusiu, ze mi synek przekręcił się dzień przed porodem, także badź dobrej myśli 😜
Pozdrawiam!!!!


Dziękuję kochana za dobrą myśl 🙂 Będę się jej trzymać 😉 Pozdrawiam Ciebie i Twojego Aniołeczka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
prawdopodobnie czerwiec lub lipiec bo dzisiaj zrobiła test a w poniedziałek idzie do lekarza 🙂 Nie podoba mi się to, że właśnie z tą dziewczyną no ale cóż najważniejsze, że brat szczęśliwy i jako, że to będzie jego dziecko to będę kochać mocno !! 😁


No to Twoja córcia już wiadomo, że będzie miała kuzyna lub kuzynkę w przyszłym roku 🙂
A co do dziewczyny brata to może dziewczyna się zmieni na plus...Kto wie 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wiem ma już jedną córkę 15 letnią bo była wcześniej mężatką i jest starsza od brata chyba o 2 albo 3 lata no ale to mało ważne. Tylko, że jej córkę wychowują teraz jej rodzice nie Ona i ta jej córka mieszka u dziadków a nie ze swoją mamą 🤨 Dla mnie to dziwne 🤔 Poza tym straszny z niej brudas nie sprząta w domu i wogóle o niego nie dba a więc boję się jak to będzie z dzieckiem 😮 Dobrze, że mój brat czysty chłopak to ją pogodni jak coś 🙃 Mój brat to taki dobry chłopak a wszyscy na obkoło się dziwią jak On może być z kimś takim jak ona 😮 Poza tym to straszna krętaczka Boże gdzie ona długów nie ma zrobionych u mojej mamy jakby mogła to by ciągle w kieszeni siedziała ale pracować to się jej nie chce ciągle niby jak coś znajdzie to ją od razu zwalniają. Zawsze pracuje tylko do pierwszej wypłaty. Boję się, że brat nie wydoła finansowo bo wiecie jak wszystko jest drogie w Polsce 🤨 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To rzeczywiście nieciekawie... 🤢 Myślałam, że masz jakąś ogólną niechęć do niej, ale okazuje się, że wielka tragedia z niej 😮 Nie wiem czy taką osobę można zmienić... Ja nie nienawidzę brudasów i nierobów więc szlag by mnie trafiał jakbym musiała przebywać w jej towarzystwie. Ważne, że nie będziesz miała z nią kontaktu bo rozumiem, że w Polsce Twój brat mieszka? 🙂 A najważniejszy to Twój brat i jego dziecko, jej nie musisz tolerować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No witam dziewczynki 🙂
Już posprzątałam, teraz tylko dokończyć obiad i wszystko na dzisiaj 🙂
Aguś, Ty masz się nie denerwować no ale dzieci są tylko dziećmi i wielu rzeczy nie rozumieją... Dobrze, że przeprosiła i jest już ok 🙂 Oszczędzaj się 😉
A Ty Olu dobrze, że się z teściową dogadujesz bo moja jest z innego świata jakby 😜 Nie lubi sprzątać, gotować, tylko by siedziała i nic nie robiła- wkurza mnie to no ale cóż zrobić,...Poza tym nie mogę na nią liczyć jeśli chodzi o ciuszki dla małej czy coś w tym stylu- ona jest jakaś antyrodzinna, nie docenia ani magii świąt (taki banalny przykład) ani niczego innego- taka sobie żyje żeby tylko żyć... Zresztą dobrze, że nie kupuje nic bo znając jej gust to wolałabym, żeby mi lepiej pampersy kupiła. Tak sobie ponarzekałam choć ogólnie kobieta zła nie jest ale za chiny ludowe się z nią dogadać nie mogę,... nie kłócimy się czy coś w tym stylu ale nie mam z nią tematów. Suma summarum nie narzekam na brak jej towarzystwa ale w weekend jedziemy do teściów na wieś bo mój mąż rodziców ze sto lat nie widział także rozumiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
wiecie co mi taka pani dzisiaj powiedziała... że mam brzuch na dziewuchce ...a ja do niej skąd wie a ona bo pempek wklęsły że jak chłopak to pępek wypycha...


A to dziwne bo mi pępek prawie z brzucha wyskakuje, a dwóch lekarzy już potwierdziło, że to dziewczynka 😜 Ach te zabobony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...