Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mój mi też wczoraj tak mocno wypchnął coś i taki brzuch miałam krzywy 😜 Jakie śmieszne uczucie 😉 Ale nie umiem nazwać tej części. W ogóle miałam wrażenie, że wczoraj się przemieszczał, jakby pozycję zmieniał... 😞
Widzę, że każda miała do dupy noc... Ja się budziłam co chwilę, potem nie mogłam zasnąć przez katar. Potem mnie pies obudził, bo chodził i stukał o panele i nie wiedziałam co mu jest, więc o 5 rano wyszłam przed klatkę, żeby na dwór wyszedł. Nadal jest jakiś niemrawy. Ja się czuję jakby mnie walec przejechał, przeziębiona i niewyspana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂 😉
Wpadłam na chwilę zobaczyć czy dzisiaj coś ruszyło ale widzę, że pogoda dopisuje więc nikogo nie ma w domciu 🙂 Ja jadę do teściów na wieś także zajrzę dopiero w niedzielę wieczorkiem 🙂 Trzymajcie się i miłego weekendu 😉 P.S. Aduś oszczędzaj się!! 🙂 6 tygodni to nie dużo i nie mało więc ważne, żeby Alanek jeszcze tyle wytrzymał w brzuszku u mamusi 🙂 Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda piękna,więc wszystkie w plenerze 😁
Ja się nie ruszam jak na razie z domu,bo coś słabo się czyję no i Oskar marudzi bardzo 😞,czekam na męża,bo jeat na mitingu

Miłego dnia Grubaski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Glonojady ! 😁 😁 😁 Ja już też na nogach od 11:00 mimo, że poszłam spać po2:00 w nocy 🤔 Ja czuje się dobrze i mój humor też jest nawet dobry 🙂 Adusia nie bierz Oskarka na ręce!! Siadaj na kanapie i niech dopiero wtedy się wtuli w Ciebie ale nie na stojąco. Żebyś później nie miała wyrzutów sumienia, że mogła inaczej robić. Niby 6 tygodni to malutko ale i tak dużo zarazem tym bardziej przy małym dziecku. Szkoda, że nie masz na kogo liczyć żeby Ci pomógł to dużo by Cie odbarczyło. U mnie dzisiaj ładna pogoda, obiadek mam bo mąż na noc to ja może wyjdę przewietrzyć głowę bo ostatnio ciągle padało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja też mam lenia,do tego paskudny humor,mąż wrócił i śpi,bo go brzuch boli,mały marudzi i tylko na kolanach,mnie brzuch boli i głowa,słabo się czuję...ach mam dość 😞,jakaś chyba przewrażliwiona jestem 😞

Aga to miałaś "wesoło" 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey laseczki... czuje się ciężka jak słoń trombalski... i taka jestem 😁 hahaha wróciłam byłam zaamówić meble do sypialni w piątek będą 🙂 a jutro jadę po podłogę;p już coraz lepiej wygląda pokoik 🙂 jupi... w końcu bo sajgon mamy teraz w pokoju wszystko w kartonach masakra;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adusia znam tą stronę z wózkami też oglądałam na Alicji kilka modeli bo mają wysyłkę za granicę, ale wózki są dość drobie na tej stronie. Jednak nie ma to jak allegro albo strona typowo producenta. Agusia- Kropeczka ślicznie wyglądasz taki pączuszek 😁 😁 Adusia co do kopania to moja Alusia też kopie tak mocno aż mnie brzuch czasem boli albo podskoczę w górę jak mnie porządnie sieknie w nogi albo czegoś tam 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za stronki,bardzo podobają mi sie te piętrowe,mało miejsca zajmują,ale są drogie,bo jak nawet znajdę za 1500 to musz edokupić nosidło dla małego,folię czy cos innego i wychodzi ok.2 tys 😞
nie wydam majątku na wózek,który będzie mi potrzebny ok.9-10 mies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu jest z USA,z wysyłką wychodzi ok.600 zł,więc tani
http://allegro.pl/promocja-graco-stadium-duo-kubus-wozek-podwojny-i1243847205.html
co prawda nie jest to szczyt tego co chciałam,ale na te parę miesiecy mi wystarczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...