Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Mamuśki ! Martwię się o Agę biedulkę. Mam nadzieje, że wróci do domu z uśmiechem na ustach. Adusia biedna Ty jak masz się oszczędzać jak coś ciągle się u Ciebie dzieje a pomocy z nikąd 🤨 Ninka ja bardzo mało sikam tak jak kiedyś pisałam także w nocy wstaje tylko się napić ale to też dość często 🙃 Wiecie co martwię się trochę nie wiem co jest ☺️ Wstałam rano poszłam do łazienki siku a tu prawa noga mokra !!!! Nie mocno i nie do kostki ale tak w pachwinie aż na udo jakby pociekło 🥴 Czuję się dobrze nic mnie nie boli ale mam nadzieje, że to nie były wody płodowe !!!!!! Mam na sobie majtki z samej koronki i spałam bez wkładki i może upławy były silniejsze ale już jestem wystraszona bo to było przezroczyste i wcale nie lepki 🤨 Położna w szkole rodzenia podała sposób jak sprawdzić czy to wody płodowe. Położyć się na boku i poczekać z 30 minut jak wypłynie coś więcej w tym czasie bo główka dziecka nie zatyka szyjki to należy do szpitala 😞 😞 😞 😞 Idę wypróbować 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja tez się martwię o Agę i dlatego ciągle tu siedze i czekam na info...oczywiście dobre!!!
Kasiu to idź sprawdź i daj znać.W aptece są specjalne testy czy to wody czy nie
jak mi wody odchodziły przed porodem to jak leżałam to ciekło a jak stałam to nie,więc położna dobrze mówi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Ja tez się martwię o Agę i dlatego ciągle tu siedze i czekam na info...oczywiście dobre!!!
Kasiu to idź sprawdź i daj znać.W aptece są specjalne testy czy to wody czy nie
jak mi wody odchodziły przed porodem to jak leżałam to ciekło a jak stałam to nie,więc położna dobrze mówi


niestety te testy w cholerę ciężko dostać, właściwie wyłącznie za zamówienie. i kosztują ok 60zł za trzy wkładki..
ja też miałam podobną sytuację, okazał się fałszywy alarm na szczęście, aczkolwiek jeżeli są poważne podejrzenia (a tutaj jak sądzę po prostu nadprodukcja śluzu) to najlepiej od razu do lekarza.
Mimo wszystko Kasiu, nie stresuj się, tak jak mówię. U mnie też dużo wtedy ciekło i niezwykle rzadkie (konsystencja wodnista) na dodatek przeźroczyste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czytałąm,że są drogie te wkładki,to pewnie wydzielina fizjologiczna u Kasi,w ciąży to normalne,że nieraz jest tak mokro

Czekamy na info od Agi,miała jechać do szpitala ale nie wiem o której pojechała,no ale dłuższy czas temu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niby poleżałam i nic nie wyciekło wkładka też sucha. Ostatnio mam dość mocne upławy i mam nadzieje, że to jednak było to. Jak będą miały się sączyć wody to znów mi mocno poleci a wtedy do szpitala jadę. Agi widać jeszcze nie ma. Moja Alicja też mniej aktywna wczoraj była i dzisiaj też. Bardzo mało się rusza i ciągle mi w brzuchu burczy ale to jelita nie wiem co jest 🤨 Kurcze dzisiaj zaczełam 28 tydzień mam nadzieje, że nie będzie pechowy 😮 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ja to nieraz jak idę ulicą to nagle czuje jakbym się posikała i tylko sprawdzam czy mi przez spodnie nie przeszło 😮,a to tylko upławy,ale zanim nie dojdę do domu to też mam jak najgorsze obawy 😞
Ale lepiej dla spokoju kontroluj.

kurcze Aga pojechała sądząc po postach jakieś 4 godz temu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Kasia a Ty co robisz w domu ? Dlaczego nie na porodówce ? Wytrzymała jesteś 😁 😁 Dzia za rady Dziewczyny też myślę, że to jednak tylko wydzielina była ale co się zlękłam to głowa mała !!!!! 🤪 🙃 😮


napisałam u mnie na wrześniu co się dzieje i szczerze mówiąc nie porody mi teraz w głowie.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Kasia a Ty co robisz w domu ? Dlaczego nie na porodówce ? Wytrzymała jesteś 😁 😁 Dzia za rady Dziewczyny też myślę, że to jednak tylko wydzielina była ale co się zlękłam to głowa mała !!!!! 🤪 🙃 😮


napisałam u mnie na wrześniu co się dzieje i szczerze mówiąc nie porody mi teraz w głowie.. 😞


Kasiu przykro mi,wiadomo,ze musisz się nią teraz opiekować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj jeszcze nie znasz płci ? No ale to będziecie mieć niespodziankę może 😁 Dobrze jeszcze jak lekarz powie dobrze co będzie a nie raz bywa, że się myli 🙃 🤪 Moja znajoma urodziła chłopca 8 miesiecy temu a miała być dziewczynka i wszytko było różowe nawet koszyczek do spania haha Dlatego ja wózek kupie po porodzie bo chce różowy a jak wyskoczy chłopak to z syna geja nie bede robić i w różu go wozić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój synek znalazł nowe zastosowanie nocnika 🤪
[URL=http://img59.imageshack.us/i/zdjcie0413q.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9375/zdjcie0413q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie bardzo bo pokój jest bez drzwi po 2 przechodzi się przez niego do ich pokoju oni rano od 6 tuptają tam i z powrotem. A ja pół nocy nie przesypiam bo albo ułożyć się nie umiem albo komary zabijam.... jestem już tak pogryziona że wygladam jakbym miała ospę 🤨 ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...