Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no,nałozone i teraz 20-30 minut

A ja mma niezłą sklerozę...przecież widziałąm to zdjęcie Ola 😁...nie kumata jestem

Aga powiedz mi czujesz sie inaczej po luteinie????
Bo mi sie spać chce,mam zawroty głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no głowa tez mnie często boli i często mam paskudny humor...tylko nie wiem do końca czy to po luteinie czy przez przeziebienie 😞,nerwowa tez jestem,ledwo wstanę i mnie coś wkurza np.nie złożone łóżko albo pies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
no głowa tez mnie często boli i często mam paskudny humor...tylko nie wiem do końca czy to po luteinie czy przez przeziebienie 😞,nerwowa tez jestem,ledwo wstanę i mnie coś wkurza np.nie złożone łóżko albo pies


No ja też nie wiem czy po niej ale naprawde jestem nerwowa i głowa boli w dodatku humorek słaby ale to może być przesilenie jesienne[/quot

czytałaś ulotkę??? te wszystkie objawy tam są wypisane 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,bo czytałam 😞,a ja na drugi dzień brania ciągle wyłam 😞

nie piecze,bo to tylko szampon,tylko teraz tak pomyślałąm,ze nierówno wyjdzie pewni,bo mam odrosty ciemne a końcówki jasne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
idę, ale się dowiedziałam, że nie koniecznie mnie tam zostawią 🙂
mam się pojawić na badaniach (KTG, USG i samolot) i wówczas babeczki zadecydują na bierząco czy coś działamy, czy wracam do domciu.
jestem trochę zła, bo tydzień temu na wizycie moja ginekolog (która pracuje w tym szpitalu, jest wyższą szychą) mówiła, że chodzimy do tygodnia czasu, jak się do środy nie wykluje, to mam się przyjąć na oddział do porodu. no i się nastawiłam, że przynajmniej coś zaczną działać.
a tu dzwonię do niej wczoraj, a ona sobie zdanie zmieniła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem !!!!!
Nadrobiłam zaległości i już piszę co u mnie.
Więc....
Jestem załamana przytyłam w tym miesiącu 4 kg ☺️ to czyli +13 😞
Mała jest zdrowiutka ułożona główką do dołu i waży 1518g 🙃 lekarz powiedział że duża kobitka 🙂
Na usg termin porodu wyszedł na 2 grudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korki mi poszły od ładowarki od laptopa i dupa 😞 🤪...męża nie ma,poszłam po sąsiada i mi wymienił 2,więc jestem 🙂

zaraz dam zdjęcie,ale nie jestem przekonana 🤨....no jeszcze ciut mokre,do tego ja taka zmęczona i w ogóle jaźle na zdjęciach wychodzę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to oceńcie...tylko szczerze
[URL=http://img844.imageshack.us/i/zdjcie0439.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/875/zdjcie0439.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...