Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja uciekam, będę wyczekiwać męża jak pierwszej gwiazdki hihi 😁
Nie tęsknijcie za mną 😉 Bo powrócę... i będziecie miały mnie dość 😉
Miłego weekendu Grubaski 🙂

Bym zapomniała... proszę się nie podniecać zboczuchy co tam się u nas będzie działo, erotomanki gawędziarki 😁 Tylko proszę wykonywać na swoich mężczyznach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide sobie bo was nie ma:P Ninka napewno już mężą za szyje ściska i nie puszcza:P na krok:P i dobrze... a Aga lodami się objada... w sumie też dobrze bo przytyje troche 😜 ja idę sie położyć jutro mam usg w 3D i musze o 6 wstać 😞 ale pocieszam się tym że małą zobaczę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie usiadłam po całym dniu latania !! 🙃 🙃 Jeszcze byłam właśnie z psem na noc i teraz się zastanawiam czy go nie ,,wyprać,, bo śmierdzi psem hahaha 🙂 Jakby pies miał czym innym pachnąć 😁 🙃 No ja też będę we wtorek meble skręcać ale ja też lubię takie robótki i mój mąż też 😁 Ja coś dzisiaj nie mam apetytu 🤨 Ale mam lody w lodówce to może zjem sobie jednego rożka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A ja właśnie usiadłam po całym dniu latania !! 🙃 🙃 Jeszcze byłam właśnie z psem na noc i teraz się zastanawiam czy go nie ,,wyprać,, bo śmierdzi psem hahaha 🙂 Jakby pies miał czym innym pachnąć 😁 🙃 No ja też będę we wtorek meble skręcać ale ja też lubię takie robótki i mój mąż też 😁 Ja coś dzisiaj nie mam apetytu 🤨 Ale mam lody w lodówce to może zjem sobie jednego rożka 😁


a ja się obżarłam i mi nie dobrze 🥴


Świnia !!! 😁 😁 😁 Świnie jedzą dopóki koryta nie zobaczą pustego hihihi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj cały dzień zabiegana. Kupiłam pampersy i chusteczki nawilżające Pampersa, Oliwkę Bambino i jakiś tam żel do mycia ciała i włosów Nivea. Babcia Gabrysi jak zwykle musiała coś kupić- tym razem smoczek i opakowanie do niego firma chyba NUK. Jeszcze trochę tego zostało do kupienia ale już dzisiaj nie dałam rady... Wieczorem szkoła rodzenia także padam ze zmęczenia- zjadałam kolację i szykuje się po woli lulu 🙂 Ah i zapomniałabym- był temat o łożysku- ja ma na przedniej ścianie i rzeczywiście ruchy mogą być mniej wyczuwalne, najważniejsze, żeby czuć nie mniej niż 10 ruchów na dobę- to akurat info od lekarza i położnej ze szkoły rodzenia i dotyczy wszystkich kobiet w ciąży więc nie ma co panikować bo dzieci mają też słabsze dni 🙂 Kasiu- a Ty jak zwykle pedantka jak ja- tez mi się wydaje że w kuchni ciągle brudno (zresztą nie tylko w kuchni) i cały czas coś robię- mój mąż nawet to zauważył, że od jakiegoś czasu ciągle coś [poprawiam, ciągle coś robię bo niby brudno- takie ADHD 😜 Ola- jutro koniecznie daj znać jak było na USG i jak tam idzie skręcanie mebelków 🙂 Aga- ja się wyłamię i powiem Ci tylko tyle, że mnie najbardziej się podobałaś w kolorze czekoladka 🙂 Ninka- super, że masz już męża przy sobie i co najważniejsze, że dzidzia się pewnie cieszy, że tatuś jest przy niej 🙂 One a pewno to czują 😉 Aduś- włosy super, jeszcze tylko trochę makijażu i będzie z Ciebie super Dżaga 🙂 Ok kończę bo nie lubię monologów hehe. Żartuję- plecy mnie bolą od siedzenia w szkole rodzenia i teraz przy kompie. Dobranoc grubaski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grubaski 😁

Ja dzisiaj w lepszym humorze,troche odespałam a z małym dopiero w poniedziałek śpię 😁,męczy mnie kaszel i gardło,katar i muszę się wykurować,ale tak to ok 🙂,bo wiem,ze reszta (np.ból głowy)jest po luteinie i dopiero jak odstawię to będzie dobrze.
Sąsiedzi nas zabiją kiedyś,mały lata od 5.30 z grającą ciuchcią i ogląda bajki 🤪 🙃,tańczy,śpiewa...ha ha 😁

Włosy jakos nie zrobiły sie jaśniejsze 😞,są takie ciemne,jeju 🤨,dzisiaj chcę żeby mi siorka hennę zrobiła,tylko brwi chcę brązowe a rzęsy czarne(ja mam bardzo jaśniutkie i wydaja się bardzo krótkie)...co do malowania to odpada 🤪,ja nie lubie i jedyne co mam do malowania to krem z podkładem Nivea Young chyba,nawet maskary nie mam 😁 ☺️,bo mi sie skończyła...

potem Wam zdjęcie wyślę to zobaczycie jak ten kolor teraz wygląda 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zrobię 😁
Aga z tego co pamiętam to dziewczyny były,ja jestem na brzuszku od pażdziernika 2008,ale nasz wątek Kwietnióweczki 2009 tez znknął,nie mogłam go ostatnio znaleźć 😞,tak samo jak wpisy na blogu zniknęły a w pierwszej ciąży pisałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img441.imageshack.us/i/zdjcie0489.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8666/zdjcie0489.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img715.imageshack.us/i/zdjcie0491.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6938/zdjcie0491.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ada fajnie Ci w tym kolorku 🙂 ja wam powiem że chciałam okna pomyć itp ale mój mąż mi zabronił bo mała ma jeszcze poczekać 🙂 i że on sam umyje a ja zmienie firanki... tzn.... on zdejmnie mi karnisze na łóżko a ja będe zmieniać 🤪


Aga pod żadny pozorem się za okna nie bierz!!!!
Mąz niech robi!!!
Ja też bym musiała jeszcze w małym pokoju umyć 🤨...tzn też mąż 😁

Aga a nie wyglądam za blado,tak mi się wydaje 😞..tylko piszcie szczerze a nie żeby mnie czasem pocieszyć 🤨...jeju ja całe życie byłąm jasną blondynką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
Aduś wyglądasz super!!!! wiesz co by jeszcze się przydało?! grzywka lub bardzo mocne pocieniowanie z przodu.
Jak co dzień z rana nastrój jest ok pod wieczór mnie zawsze bierze 😞


Może to przez hormony??? no i do tego dochodzi zmęczenie,bo jednak ciąża sama w sobie męczy a masz też małe dziecko,jeszcze dom na głowie 😞,no i jesień nastała 😞

chcę zrobic tak jak zawsze,wycieniować,bo już odrosły i z jednej strony taką grzywkę,ja na czole nie moge mieć,bo mi się nie układa,tylko mi sie przedziałek na środku niej robi 😞,kiedyś próbowałam 😞
nie moge się przyzwyczaić,wydaję mi się,ze jestem blada bardzo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie objadam sie winogronami,wiecie moze jak więcej przytyję to Alanek tez przytyje co?
Z Oskarem przytyłam 18 kg i ważył 3300
Na obiadek robię piersi z kurczaka,ziemniaczki i fasolka z bułką tartą,a potem rolada z truskawkami(kupna ☺️,ale to co)

Beatka o nas zapomniała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba faktycznie nie chce nas odwiedzać,jak gdzie indziej jest,nie wiem 😞
Beatka wróć do nas,mma nadzieję,ze wszystko ok.

Z mężem lepiej,tylko w tym tygodniu musiałtam mamie pozaławiać i byłam sama 😞,tylko w środę był po pracy od razu 😞,mam nadzieję,ze w tym tyg będzie lepiej.
Siorka miała wziąć małego dzisiaj ale jest zimno i nie będziemy ryzykować wyjściem na dwór,niech sie wykuruje,zresztą ja taka chora tez nie mam ochoty nigdzie wychodzić 😞
także ona do nas na obiad przyjeżdza,zrobi mi tą hennę przynajmniej,jak nie zapomni mi kupić 🤨

Ja wczoraj robiłąm klopsiki w sosie pomidorowym,bo mały lubi...niestety nie zjadł,nie chce nic oprócz kaszki 😞,ale pewnie mnie niedługo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znalazłam to

29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl)
30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl)
31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl)
32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl)
33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl)
34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl)
35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl)

36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl)
37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl)
38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl)
39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl)

40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...