Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja tak na moment 😞
Aga współczuję,co za kurwa!!!!,no jak można 😞

Ja zrobiłam brwi,ale wydaje mi się,ze jeszcze bladziej wyglądam 😞,żałuję,ze pofarbowałąm te włosy i czuję się paskudnie z tym 😞,gdybym miała pieniądze to bym leciała do fryzjera 😞,ale nie mam 😞

Druga zła wiadomość to taka,ze zepsuła mi sie ładowarka do laptopa i to juz kompletnie,nie ładuje,a baterię mam na wykończeniu 😞...także może mnie troche nie być,chyba,ze zaskoczy...kurcze muszę w tym tyg zamówić nową 😞

Ola super,ze wszytsko ok,no i widzisz Twója mała waży 1700 a mój 1300 tylko a ten sam tydzień 😞

jakby co to pa pa ...nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tak na moment 😞
Aga współczuję,co za kurwa!!!!,no jak można 😞

Ja zrobiłam brwi,ale wydaje mi się,ze jeszcze bladziej wyglądam 😞,żałuję,ze pofarbowałąm te włosy i czuję się paskudnie z tym 😞,gdybym miała pieniądze to bym leciała do fryzjera 😞,ale nie mam 😞

Druga zła wiadomość to taka,ze zepsuła mi sie ładowarka do laptopa i to juz kompletnie,nie ładuje,a baterię mam na wykończeniu 😞...także może mnie troche nie być,chyba,ze zaskoczy...kurcze muszę w tym tyg zamówić nową 😞

Ola super,ze wszytsko ok,no i widzisz Twója mała waży 1700 a mój 1300 tylko a ten sam tydzień 😞

jakby co to pa pa ...nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie gadam sobie z bratem na skype 🙂 Zrobiliśmy przerwę bo muszę obiadek dokończyć dla męża 🙂 Dzisiaj chujowo się czuję cały dzień bo nerka bardzo boli. A więc mąż pewnie pójdzie sam na piwko a ja zostanę w domku bo nie mam w ogóle ochoty na siedzenie w barze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Aga, kup sobie gaz, w razie czego dostanie suka po oczach a zanim dojdzie do siebie to policja zdąży przyjechać. Wiem jak to jest, nie czuć sie pewnie we własnym domu szczególnie z dzieckiem i z drugim w drodze. Ludzie sa pojebani !!!


Beata jak stanie pod drzwiami to zaraz dzwonie na policje! oni mają raptem 2 minuty samochodem bo muszą tylko zjechać z górki na rynek... o gazie i tak pogadam z tatą on pracuje w ochronie zakł.chem. i w sądzie też jako ochroniarz... nie wiem może nawet załatwie jej udupienie i kuratora... bo on się może dowiedzieć kto zajmował się jej alimentami itp

Dobrze ze masz taka ochronę 🙂 Fakt, drzwi Ci sama nie wyważy więc o tyle masz dobrze. Szkoda ze nie masz jej gróźb gdzies nagranych bo za takie coś może kratki zobaczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak wiele tabletek go zawiera ale jednak nie zalecają ale wiesz, nospa tez jest na czarnej liście. Paracetamol to lek na wszystko 🤪 Może innych po prosu nie znają.
Aga, co z niej za matka ?!?! Jak sama ma dzieci to powinna pomyśleć co czułaś w tej sytuacji , więc mi jej nie żal a dzieci moda miec lepsza rodzinę a nie psychiczna mamuśkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Tak jak wiele tabletek go zawiera ale jednak nie zalecają ale wiesz, nospa tez jest na czarnej liście. Paracetamol to lek na wszystko 🤪 Może innych po prosu nie znają.
Aga, co z niej za matka ?!?! Jak sama ma dzieci to powinna pomyśleć co czułaś w tej sytuacji , więc mi jej nie żal a dzieci moda miec lepsza rodzinę a nie psychiczna mamuśkę.


Beata ona miała 4 dzieci i nas okradła gdy urodziłam Oliwke z pieniędzy odłożonych wrazie co na zakupy dla małej jeśli czegoś zbraknie... 5 dzieci,rozwód dla kasy z państwa a żyją razem... zgłosić się boje bo jej faceta bracia sami siebie potrafili nożem dźgnąć... już nie wiem co robić... jutro paweł tam jedzie

Patologia jakiej mało. Niech ich pozamykają wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz, dobrze ze jednak policja stara się pomóc bo zazwyczaj maja wszystko gdzieś. Powiedz, nie możecie się na przykład przeprowadzić żeby byc jak najdalej od nich no i spokój będzie bo nie będą wiedzieli gdzie mieszkasz. Nie mówię żeby teraz bo wiadomo ale po porodzie na przyklad ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobiety 🙂 Ja właśnie wróciłam z kolacji z mężem. Mieliśmy iść ze znajomymi na piwo ale, że wszyscy się wycofali to mąż mnie zaprosił na pycha kolację 😁 Ale się objadłam jak świnka 😁 😁 😁 Aguś ja z Mariuszem to teraz mamy chociaż spokój bo do Nas nikt nie pisze, bo się matka Mariusza wyrzekła tyle, że dupę nam po obcych ludziach obrabia 🤨 Ach stare czarownice zawsze muszą wszystko psuć !! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę ze chyba większość z nas ma etap wojny z rodzinami męża 🤪
Kurka ale sie zmartwiłam dzisiaj. Gadałam z koleżanką co w tym tygodniu urodziła i mowi ze poród był jeszcze gorszy od pierwszego a córę rodziła 4 lata temu 😞 Tyle samo godzin, nic nie krócej. A kloc z syna niezły, 3600 chociaż całą ciąże paliła i ciąże przenosiła o 10 dni.
Zaczynam się martwić ze będzie powtórka z rozrywki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A ja dzisiaj kupiłam laktator Avent Isis 🙂 Używany ale za 4,50f już z wysyłką 😁 Mówiłaś Beatka, że ten jest dobry jak coś to po poradę w obsłudze się zgłoszę 😁

Bardzo tanio !!! A ma dodatki ? Bardzo ważne jest takie okrągłe kółeczko w środku bo to ono sprawia ze laktator tak dobrze zasysa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przed chwila mierzyłam ciśnienie, znowu pod granice mam 😠 Kurczę, same nerwy. W czwartek rano jade z psem do weta na 2 ture szczepień a o 15 mam wreszcie położną. Najgorsze ze powinnam miec badania krwi robione przed którymi zalecają nic nie jeść 6 godzin bo inaczej wyniki będą nie dokładne więc nie wiem czy nie padnę jej tam z osłabienia. A Ty Kasia już miałaś te badania w 28 tygodniu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Witam 🙂Grudnióweczki można się do was dołączyć ?

Ależ oczywiście, zapraszamy Agnieszko !!!
Grudzień jest Agnieszkowy w 99% 😁
Jak samopoczucie, czy pierwsza dzidzia ?
Mamy tutaj tez jedną koleżankę Agnieszkę co będzie miała córeczkę Maję 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O fajnie że Beatka znalazła czas i posiedziała z nami 😉
No i o mnie zapomniała 😠 że też jestem Agnieszka...
Witamy nową grudnióweczkę 🙂
Ja poprzestawiałam troszkę mebli w pokoju. W poniedziałek zajmę się szafą muszę ciuchy posortować, poukładać i zrobić miejsce dla Aduli 🙂
A teraz zmykam dopóki mąż na mnie czeka 😉 dobranoc brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...