Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No heyaa brzuchy 😉 Ja też już na nogach bo pilnuję dzisiaj siostrzenicę Nikolę także trochę się nie wyspałam bo śpię z reguły do ok. 11- taką mam melodię do spania haha 😜 A na forum widzę od rana gwarno 🙂 U nas straszna mgłai nic nie widać za oknami. Ada rzeczywiście dawno nie zaglądała 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Hahahaha dasz rede , aż tak żle niebędzie może nie padniesz 😁


niewiem niewiem...to moje pierwsze wiec spodziewam sie najgorszego 😜[/quote

Ola ja już drugie będę rodziła i nie wiem czego się spodziewać.Paulinkę rodziłam 12 lat temu 🙂 Kompletnie nic nie pamiętam i boję się jak cholera. A gdy krzyczałam że nie dam rady to polożna ze spokojem i uśmiechem powiedziała : jak weszło to i wyjdzie. 🙂 🙂 🙂:
Więc nie nastawiaj się na najgorsze, wiadomo że nie będzie to nic miłego męcę zyć się w bólach, jakoś pójdzie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Naylaaa współczucia, ja mojemu wybiłam z głowy malowanie - o dziwo posłuchał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
No heyaa brzuchy 😉 Ja też już na nogach bo pilnuję dzisiaj siostrzenicę Nikolę także trochę się nie wyspałam bo śpię z reguły do ok. 11- taką mam melodię do spania haha 😜 A na forum widzę od rana gwarno 🙂 U nas straszna mgłai nic nie widać za oknami. Ada rzeczywiście dawno nie zaglądała 🤨


Ja też bym chciała tak długo pospać, niestety okolo 6:00 jestem już wyspana 🙂
A u mnie rano -3 na termometrze, teraz wychodzi słońce- rozpogadza się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mam taki temat z innej beczki- czy wierzycie w zabobon, który mówi, że jeśli kobieta w ciąży się czegoś przestaszy i dotknie się w określone miejsce to dziecko będzie miało jakieś znamię??? Pytam z ciekawości bo tyle się słyszy od "życzliwych" ludzi pierdół, że człowiek chce być przekonany o braku słuszności w tej sprawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz Nina łaciatke miała 😁 hahahaha bym chyba do miasta sobie polazła ale mi sie nie chce włosów układac a musze umyc... hihi moja mała całą noc jak dzik się zachowywała tak mnie skopała i mężąa mojego że szok hahaha ja to już sie zaczełam denerwowac na koniec... bo spac mi sie chciało jak niewiem a ona szalała jak dzik... a mąż jak gadał do brzucha to siedziała cicho i spokojnie przestał to wystawiała albo tyłek albo pięte albo lokciami sie rozpychała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj mój maluszek też mi nad ranem zaczął szaleć, a jak Paweł przykłada ręke to spokój czasem mu tylko fiknie a mnie ten mały wariat kopie ile wlezie hehe 😁 no ja już wczoraj pytałam co z Ada a jak teraz jeszcze na smsa nie odpowiada to troche sie martwic zaczynam.
Lece obierać ziemniaki bo dziś kluski ze skwarkami i twarogiem na obiadek mniam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale na forum dzisiaj gwar hehe 😁 Nina wyszła z domu żeby nie patrzeć na bałagan związany z malowaniem, Kasia pewnie znów pewnie sprząta 😆 a reszta ???? No ładnie- tylko ja tu koczuję, a przecież jest nas już więcej- dokładnie szczęśliwa 13- stka więc gdzie się wszystkie podziałyście 🙂 Ada dała znać Ci Olu??? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Oj mój maluszek też mi nad ranem zaczął szaleć, a jak Paweł przykłada ręke to spokój czasem mu tylko fiknie a mnie ten mały wariat kopie ile wlezie hehe 😁 no ja już wczoraj pytałam co z Ada a jak teraz jeszcze na smsa nie odpowiada to troche sie martwic zaczynam.
Lece obierać ziemniaki bo dziś kluski ze skwarkami i twarogiem na obiadek mniam 😎[/quote

Aaaa czyli Sylwia obiadek gotuje i pewnie cała reszta też 🙂 To jesteście usprawiedliwione 😆 Mąż wyszedł z siostrzenicą na spacer żeby zasnęła więc ja mam trochę wytchnienia 🙂 Miłego popołudnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska_D napisał(a):
Ale na forum dzisiaj gwar hehe 😁 Nina wyszła z domu żeby nie patrzeć na bałagan związany z malowaniem, Kasia pewnie znów pewnie sprząta 😆 a reszta ???? No ładnie- tylko ja tu koczuję, a przecież jest nas już więcej- dokładnie szczęśliwa 13- stka więc gdzie się wszystkie podziałyście 🙂 Ada dała znać Ci Olu??? 🤔


nie dała... niewiem czy do niej zadzwonić czy co... martwić się zaczynam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
Ja wróciłam !!!
Już połowę ciuchów poprasowałam byłam już na spacerku no i zaraz się biorę za obiadek 🙂
Ada miała w piątek lekarza i od tamtej pory się nie odzywa może ją zostawił w szpitalu 🤨


nie Ada miała lekarza w pon... bo w sobote była na nk... eh niewiem na esy nie odpisuje wiec niewiem... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi Ewcia narobiła afery płacząc z byle powodu przestałam zwracać na nią uwagę i dałam jej smoka a ona poszła spać 🤪 więc się biorę za druga turę prasowania 🤪 Olu pozdrów Wieloryba od nas 😉 a ta stronka z wózkiem coś mi się nie chce w całości otworzyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...