Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kobiety ! Ja z tym spaniem to już nawet nic nie mówię znów poszłam spać o 3 w nocy 🤨 I też już mnie sikanie nocne dopadło a raczej całodobowe 🙃 Ale to dlatego, że główka małej już jest na dole i naciska 🙂 Marta ja wierzę w ten zabobon i to bardzo. Moja mama w zaawansowanej ciąży wygłupiałam się z moim Tatą który chwycił i bardzo zcisnął ją za nadgarstki i później urodziłam się z odciśniętymi palcami na nadgarstkach i ślady długo zchodziły chyba z pół roku a widać było normalnie zarysy palcy. Moja babcia na pachwinie ma dzike ciało porośnięte włosami bo jej mama w ciąży jak zobaczyła szczura i wiedziała o tym zabobonie złapała się bardzo mocno za pachwinę ze strachu, żeby dziecko gdzie indziej śladu nie miało. Mam też znajomą, która ma bordową brodę bo jej mam miała wypadek w ciąży i miała strzaskaną brodę. Może to zbieg okoliczności ale ja w to wierzę. Nie pozwalam się Mariuszowi szczypać albo gryźć bo akurat lubi to robić haha i wie, że ma mnie nie straszyć. Ale to moje zdanie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie to zależy czy ktoś się z tym zetkną czy nie 🙂 Ja jakbym nie znała naocznych przykładów to też bym nie wierzyła 😉 Oj ja byłam ostatnio ze znajomą w centrum i też siusiałam chyba z 10 razy 😮 🙃 Tym bardziej jak się chodzi to się chce siusiu bo to już w ogóle Dzidzia naciska na pęcherz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Właśnie to zależy czy ktoś się z tym zetkną czy nie 🙂 Ja jakbym nie znała naocznych przykładów to też bym nie wierzyła 😉 Oj ja byłam ostatnio ze znajomą w centrum i też siusiałam chyba z 10 razy 😮 🙃 Tym bardziej jak się chodzi to się chce siusiu bo to już w ogóle Dzidzia naciska na pęcherz.


I tak juz zostanie do konca 😜. Dobrze że to już niedługo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tymi terminami róznie bywa. Ja z miesiaczki mam 22, z pierwszego usg na 16 , inne usg na 20 a wczoraj gdy miałam robione usg to znów na 16 grudnia 🙃 Ciekawa jaki termin będzie na następnym usg 🙂
Ja chcę jak najszybciej urodzić , aby Święta spędzić już w domu z małą. Ale i juz mi ciasno jest hihihi. Nie mieszczę się juz w ubrania 😞, i kręgosłup mnie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Jestem i ja. Ale leżę pod kocykiem bo to cholerne przeziębienie mnie rozkłada 😞. Boli mnie głowa i coraz bardziej gardlo ☺️


Gosia ja łykam czosnek w kapsółkach i mnie nie bierze a jak zaczyna to podwójna dawka i przechodzi serio... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jestem i ja. Ale leżę pod kocykiem bo to cholerne przeziębienie mnie rozkłada 😞. Boli mnie głowa i coraz bardziej gardlo ☺️


Gosia ja łykam czosnek w kapsółkach i mnie nie bierze a jak zaczyna to podwójna dawka i przechodzi serio... 🤪

Czosnek w kapsułkach ????? Nie wiedziałam że taki istnieje. Tak się nazywa ? Pójdę zaraz do apteki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja bym Ci już buzi nie dała hi hi hi 🤔 😮 🙃 Ja właśnie robię pranie po raz kolejny na rzeczy Alicji ale na szczęście już ostatnie 🙂 Poprasowałam pieluszki tetrowe ale plecy teraz aż mnie bolą od stania przy desce. Gosiu przykro mi bo przeziębienie tak męczy a w ciąży dwa razy mocniej. Ja na początku ciąży miałam tylko katar a teraz na szczęście nic mnie nie męczy tylko tak moja cholerna nerka czasem 🤨 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdy łapało mnie przeziębienie to zażywałam końskie dawki leków i przechodziło, a teraz niestety homeopatią tylko można się leczyć, a wiecie jak ona dzial 🤨
Hehehe buziaki po zażyciu czosnku są wstrętne. Tomek jak wróci z pracy też będzie musial zjeść czosneczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jestem i ja. Ale leżę pod kocykiem bo to cholerne przeziębienie mnie rozkłada 😞. Boli mnie głowa i coraz bardziej gardlo ☺️


Gosia ja łykam czosnek w kapsółkach i mnie nie bierze a jak zaczyna to podwójna dawka i przechodzi serio... 🤪

Czosnek w kapsułkach ????? Nie wiedziałam że taki istnieje. Tak się nazywa ? Pójdę zaraz do apteki.


Alitol ja mam z taką nazwą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hihihi jeszcze trochę i każda tak będzie wyglądać a w ogóle jeszcze trochę i będziemy tęsknić za brzuchami bo urodzimy 🙃 🤪 😎

Dokładnie 🙂 teraz nie możemy się doczekać, kiedy się pojawi na świecie, a jak się urodzi to będziemy tęsknić za brzuszkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...