Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

gonia88811 napisał(a):
To Kasia wczoraj farbowała wlosy.
Ola faktycznie tak świetnie się nakłada? Można latwo nałozyć ją samej ???


no zajebista że tak powiem... nałożyłam sprawnie równomiernie sama się rozkłada szybka i łatwa w użyciu... serio... polecam... wmasowujesz piankę a ona sama wnika super... i długo trzymac nie trzeba... 🤪 serio polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja w końcu wróciłam do naturalnego koloru więc nic z włosami nie robię 🙂 No ale będę musiała wyglądać jakoś w szpitalu więc do fryzjera na podcięcia pójdę ale nie wiem czy długo przed porodem iść czy dopiero w grudniu 🤔 Oluś- ciesze się, że skompletowałaś już łóżeczko dla małej więc jak zrobisz fotkę to od razu się pochwal. Gosiu- super, że zamówiłaś już pościel- rzeczywiście finansowo się opłacało i fajnie, że oboje z mężem wybraliście dwa komplety bo wiadomo, że się oba przydadzą 🙂 Nowa Aga- myślę, że kupowanie przed porodem to jedna z najcudowniejszych chwil przygotowujących nas na przyjście na świat maleństwa więc nie przekonaj mamę i nie odmawiaj sobie tej przyjemności, zresztą jak Sylwia pisała- w sytuacji kiedy spodziewamy się dziecka w okresie okołoświątecznym- trzeba mieć wszystko przed porodem bo później może być ciężko z zakupami tego typa także niech wygra zdrowy rozsądek, a nie żadne przekonania 🙂 Poza tym to Ty jesteś mamą dla swojego dziecka, a Twoja mama jest babcią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki, chciałam się dołączyć do tego wątku, widzę że wy szczęśliwe mamusie, zakupy i te sprawy a ze mną nie wiem co się dzieje, ciąża mnie męczy, pierwsze miesiące w szpitalu i tylko wymioty potem od 24 tyg spokój i radośc to kupie tamto kupie, a teraz ciężko mi i zgaga i znowu mdłości i odruchy wymiotne i jak patrze na te wszystkie ciuszki i inne rzeczy związane z bobasem to mam ochote wyrzucić to wszystko na strych łącznie z moimi dolegliwościami i zamknąć na klucz żeby czasem nikt tego nie przyniósł spowrotem, dopada was taka depresja ciążowa??wczoraj byłam na zajęciach ze szkoły rodzenia, było nawet fajnie ale wróciłam do domu i znowu to samo, nie wiem co się ze mną dzieje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
hej dziewczynki, chciałam się dołączyć do tego wątku, widzę że wy szczęśliwe mamusie, zakupy i te sprawy a ze mną nie wiem co się dzieje, ciąża mnie męczy, pierwsze miesiące w szpitalu i tylko wymioty potem od 24 tyg spokój i radośc to kupie tamto kupie, a teraz ciężko mi i zgaga i znowu mdłości i odruchy wymiotne i jak patrze na te wszystkie ciuszki i inne rzeczy związane z bobasem to mam ochote wyrzucić to wszystko na strych łącznie z moimi dolegliwościami i zamknąć na klucz żeby czasem nikt tego nie przyniósł spowrotem, dopada was taka depresja ciążowa??wczoraj byłam na zajęciach ze szkoły rodzenia, było nawet fajnie ale wróciłam do domu i znowu to samo, nie wiem co się ze mną dzieje 😞

Witaj Agata 🙂
Porozmawiaj z położną one od tego są żeby pomagać i wspierać w takich chwilach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj nowa Agnieszko to już 5 chyba 😁 😁 hahahaha eh ja wpadam w depreszkę teraz jak nie moge spać ... mogła bym ciągle w łazience siedzieć siku... to mnie dobija a najborsze dla mnie są bóle pachwin i pleców i zaczynaja nogi puchnąc jak niewiem masakra... ale tak cieszę sie z dzidzi 🙂 i robie zakupy 😜 a dziś sie odpicuje 😜 a tak da humorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Humbak w sukięce 😁 ale będzie wesoło na pewno wstawie fotkę 🙂
jak usiądę przy stole tak się nie ruszę do rana 😁


jak zaczniesz tańczyć to urodzisz z wysiłku może hahahahahahahahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak to jest prawda że zakupy dla maleństwa są czymś cudownym, ja uwielbiam wchodzić do sklepów z ubrankami, i zawsze coś kupię 🤪, I na allegro ciągle siedzę i ogladam wszystko dla maleństw 🤪 🤪 🤪
Martuś do fryzjera proponuje isć w połowie grudnia 😉 To i na Swięta w gronie powiększonej rodzinki będziesz pięknie wygladac 😉
Kafinka o fryzjera zachaczysz i pewnie o jakiś sklep z odpowiednimi ciuchami dla brzucholków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Humbak w sukięce 😁 ale będzie wesoło na pewno wstawie fotkę 🙂
jak usiądę przy stole tak się nie ruszę do rana 😁


jak zaczniesz tańczyć to urodzisz z wysiłku może hahahahahahahahaha 🤪

ooo kurwencja hahaha 😁 lepiej NIE 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczerze to nie mam kontaktu z zadna, owszem jest w szkole rodzenia prowadzi zajecia ale jest w ciagłym biegu nie ma czasu na nic, a meza nie chce obarczać tym, zresztą nikt w rodzinie nie wie o mojej "zmianie nastroju", ja wiem po części czemu tak jest, ja bardzo źle znosze ciąże a na dodatek nic mi nie wolno robić, ja tylko leże całymi dniami, mam ochote wyjśc na spacer a mi nie wolno i mnie szlag trafia i chyba dlatego tak reaguje na to wszystko związane z ciążą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
No tak to jest prawda że zakupy dla maleństwa są czymś cudownym, ja uwielbiam wchodzić do sklepów z ubrankami, i zawsze coś kupię 🤪, I na allegro ciągle siedzę i ogladam wszystko dla maleństw 🤪 🤪 🤪
Martuś do fryzjera proponuje isć w połowie grudnia 😉 To i na Swięta w gronie powiększonej rodzinki będziesz pięknie wygladac 😉
Kafinka o fryzjera zachaczysz i pewnie o jakiś sklep z odpowiednimi ciuchami dla brzucholków 😉

O fryzjera na pewno zahaczę, ale sukienkę to pożyczę albo do lumpa pójdę nie opłaca się wydawać kasy na jeden raz na kieckę i to w roz 44 bo pewnie taka będę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Najnowsza Aga ty młodziutka po zdjęciu widać bardzo jesteś 🙂 ile masz lat??:P ale ciekawska jestem jaaaaa 🤪

heh to do mnie miało być?? heh mam 23 latka więc taka znów młoda to nie jestem


haha was Agi trzeba bedzie ponumerować 4 was jest na forum hahahahaha myslałam że młodsza niż ja a jednak nie 😜 ja 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Ok Gosiu - dziękuję za sugestię- pójdę w połowie grudnia a raczej w jej pierwszej połowie bo nie wiadomo kiedy mnie weźmie na poród haha 😜 Nowa mamuśka to chyba Agata- nie Aga, albo mi na wzrok padło ale tak wyczytałam 🙂

owszem agata 🙂 ale znajomi mówią aga wiec na jedno wyszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
szczerze to nie mam kontaktu z zadna, owszem jest w szkole rodzenia prowadzi zajecia ale jest w ciagłym biegu nie ma czasu na nic, a meza nie chce obarczać tym, zresztą nikt w rodzinie nie wie o mojej "zmianie nastroju", ja wiem po części czemu tak jest, ja bardzo źle znosze ciąże a na dodatek nic mi nie wolno robić, ja tylko leże całymi dniami, mam ochote wyjśc na spacer a mi nie wolno i mnie szlag trafia i chyba dlatego tak reaguje na to wszystko związane z ciążą


A więc Agatko- mnie czasem tez taka depresja dopada i z pewnością nie jesteś sama w tym wszystkim bo nie każdy przechodzi ciążę jednakowo. Ja co prawda fizycznych dolegliwości nie miałam poza małym krwawieniem ostatnio ale ja bardziej przeżywam to wszystko psychicznie i podobnie jak u Ciebie- moja rodzinka pewnie nie zdaje sobie sprawa jak ze mną sprawa wygląda. Cieszę się ogólnie i to bardzo bo przecież tego chciałam więc czuję się szczęśliwa ale mam momenty kiedy myślę, że może sobie nie poradzę, że może to nie dla mnie... Poza tym nie bardzo chciałabym karmić piersią co pewnie większość z góry już określa, że jestem zła...ale czytałam taki artykuł więc jeśli czujesz to samo zapraszam do lektury : http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79400,8369972,Dlaczego_kobieta_nie_chce_karmic_piersia_.html Tu wszystkie dziewczyny tego chcą a ja jedna biedna mam jakieś opory, oczywiście mam zamiar zrobić to dla dziecka i jakiś miesiąc do maksymalnie 3 miesięcy karmić ale nie wiem czy dam radę...To takie głupie trochę bo sam,a nie mogę sobie wytłumaczyć dlaczego tak jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):


A więc Agatko- mnie czasem tez taka depresja dopada i z pewnością nie jesteś sama w tym wszystkim bo nie każdy przechodzi ciążę jednakowo. Ja co prawda fizycznych dolegliwości nie miałam poza małym krwawieniem ostatnio ale ja bardziej przeżywam to wszystko psychicznie i podobnie jak u Ciebie- moja rodzinka pewnie nie zdaje sobie sprawa jak ze mną sprawa wygląda. Cieszę się ogólnie i to bardzo bo przecież tego chciałam więc czuję się szczęśliwa ale mam momenty kiedy myślę, że może sobie nie poradzę, że może to nie dla mnie... Poza tym nie bardzo chciałabym karmić piersią co pewnie większość z góry już określa, że jestem zła...ale czytałam taki artykuł więc jeśli czujesz to samo zapraszam do lektury : http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79400,8369972,Dlaczego_kobieta_nie_chce_karmic_piersia_.html Tu wszystkie dziewczyny tego chcą a ja jedna biedna mam jakieś opory, oczywiście mam zamiar zrobić to dla dziecka i jakiś miesiąc do maksymalnie 3 miesięcy karmić ale nie wiem czy dam radę...To takie głupie trochę bo sam,a nie mogę sobie wytłumaczyć dlaczego tak jest...

wiem u nas w szkole rodzenia tez na dzien dobry taki nalot że skoro sie zdecydowałyście na szkołe rodzenia to jesteście świadome swojego rodzicielstwa i będziecie karmić piersią przynajmniej do 6 miesiąca, no mnie to troche zmurowało bo na początku marca wracam na studia i nie będę miała jak karmić piersią, ale parcie z otoczenia się wyczuwa że trzeba i koniec a to bez sensu bo ani matka ani dzidziuś nie będzie z takiego karmienia na siłe zadowolony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...