Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Och nie wiedziałam 😁 To parke już masz hihihi. Mój mąz powiedział otoczony jest samymi babami 🤪 🤪, nawet pies jest suczką 🤪 🤪 Powiedzial że trzeci będzie syn hahahahaha . Ale trzeciego już nie będzie 😜

pewnie miał na myśli do trzech razy sztuka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha ha pomarszczona jak prababcia Ulka hahahaha i zęby hihihi. Mój Tomek tez jest w niebo wzięty bo on tez chcial córeczkę, cała nasza trójka chciała dziewczynkę. On tez juz nie może się doczekać na naszą Olenkę 🙂
A moja Ola ma włoski już 🙂, jak byliśmy na USG to lekarz nam pokazał wloski na główce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od samego początku czułam, że będzie dziewczynka 🙂 nie dałam sobie wmówić, że może być chłopczyk i tego się trzymałam jak poszłam na usg w 14tyg to potwierdził, że będzie dziewczynka. Mój by chciał jeszcze jedno to ja mu mówię, że to już nie zemną hihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Chyba nie nadrobię co piszecie 😉
Będzie Was więcej. Ada, Aga Mini, Aga Kropeczek, Beata będą miały dwoje dzieci. Pewnie kogoś pominęłam, ale tak szybko one mi przyszły do głowy 😁

Ooo to ja pominęłam srorki dziewczynki myślałam, że jest nas tylko 3 podwójne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj znowu na drabinie pół dnia, a potem na podłodze drugą połowę dnia, bo skrobałam farbę z paneli. Aż się sama sobie dziwię, że usiadłam na brzuszka jeszcze, bo boli mnie każdy mięsień. Jutro cały dzień sprzątania i będzie koniec 😁 Jak mi lekarz 18.10 nie powie, że mi się szyjka nie skraca, to chyba uznam że jestem ze stali, bo każdy dzień to u mnie "bieganie" 😜 🤪
Kasia, widzę że szykujesz dalsze rozmnażanie 😉 Ja jak wygram w totka, to sobie drugie zrobię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak szczerze mówiąc to nie mialam zamiaru miec drugiego dziecka. Paula juz taka duża ,minelo 12 lat więc już sie odzwyczailam od tego obowiazku, zrobilam sie wygodna 🙂
Ale przyszedl czas ze oboje nagle zapragneliśmy malucha i co? Stalo się i to od razu. W marcu zaczeliśmy się starac i w marcu zaszlam 🤪 🤪 🤪 Teraz jestesmy szczesliwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz będziecie wszystko na nowo przeżywać 🙂 Córka jest w takim wieku, że nie będzie zazdrosna, tylko będzie sama chciała pomóc... tak myślę 😁
Chyba Marta pisała o obcięciu włosów... to ja Ci radzę obciąć po ciąży, bo wtedy włosy nam osłabną i najlepiej wtedy je podciąć 😁 A nie przed porodem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ja tak szczerze mówiąc to nie mialam zamiaru miec drugiego dziecka. Paula juz taka duża ,minelo 12 lat więc już sie odzwyczailam od tego obowiazku, zrobilam sie wygodna 🙂
Ale przyszedl czas ze oboje nagle zapragneliśmy malucha i co? Stalo się i to od razu. W marcu zaczeliśmy się starac i w marcu zaszlam 🤪 🤪 🤪 Teraz jestesmy szczesliwi 🙂

My się staraliśmy 7 mc (leczenie i comiesięczny monitoring) zaszłam w ciąże i poroniłam ją, a 2 tyg. po poronieniu znów zaszłam byłam w takim szoku, że nie wierzyłam, że to się stało i tak oto moja Majeczka pojawi się za 59 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to tak duża przerwa jak 12 lat. Między mną a bratem jest 10 lat różnicy. Brata dziewczyna jest teraz w ciąży początki chyba ósmy tydzień i ma córkę z pierwszego małżeństwa taką chyba 14 lat już a więc znów będzie musiała powrócić do pieluch i nocnego wstawania 🙂 Znam dużo kobiet które mają dzieci z dużą różnicą wiekową. Ja chce żeby Alicja była już troszkę samodzielna i wtedy pomyślę o drugim poza tym taka różnica wiekowa to fajna sprawa. Jedno dziecko wyfruwa z gniazda ale to drugie nadal małe i jeszcze trochę zostanie w domu nie ma na raz takiej pustki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia pisałaś o psie ( nadrabiam i pisze tak z doskoku, co przeczytam na szybkiego). Ja też mam kundelka, który myśli że jest naszym dzieckiem i jest bardzo do nas przywiązany i zazdrosny o nas. Martwię się jak to będzie jak będę miała mniej czasu dla niego i nie chcę, żeby się czuł odtrącony. Też nie lubi dzieci.. Ale myślę, że się przyzwyczai i potem wręcz będzie bronił malucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc Gosiu i Agnieszko 😁
Kasia, widzę że nie nadążasz z tabelką, bo tyle bab nam przybyło 🙃 I waga i centymetry na razie nie aktualne hehe. Tylko ja z naszego forum nie wiem co urodzę 😞 Ja się wyłamię i urodzę bliźniaki hahhaha. My już z mężem z przyzwyczajenia gadamy o dziecku w płci męskiej 😉
Też zaraz idę spać 🙂 Dobranoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski.
Dzięki Nina i Aga za życzenia i pamięć ☺️
Jest że tak powiem moj a mianowicie psi temat więc sie wypowiem. Jak macie psy które nie lubią dzieci to musicie jak najszybciej zająć sie szkoleniem Waszych psów najlepiej jednak udać się jednak do trenera czy behawiorysty. Kontakt z dziećmi juz teraz byłby jak najbardziej wskazany. Pies który nie lubi dzieci NIGDY nie powinien zostawać z nimi sam na sam bo nawet jesli nam wydaje się ze pies dziecko akceptuje nie wiemy kiedy może nastąpić odwrotna reakcja. Bardzo ważne jest żeby pies nie zaczął źle kojarzyć dziecko, to znaczy ze cierpi za jego sprawą a z tym niestety różnie bywa. Macie małe pieski a dzieciaki będą nie mobilne więc o tyle dobrze, moja chociaż szczeniak to juz wazy 25 kilo i ma prawie 60cm więc jak się zapędzi w szale zabawy to i krew sie moze polać a Maks niestety jest nie usłuchany więc aż się prosi o pogryzienie na szczęście z oka ich nie spuszczam bo inaczej mogłoby być nie wesoło. Cieszę się ze mala ma sie urodzić dopiero za 2 miesiące bo mam czas żeby przygotować psa na prawidłowy kontakt z dzieckiem. Jest to póki co droga przez mękę ale to z racji rasy bo akity sa potwornie uparte ale idzie nie najgorzej. Warto i trzeba przygotować psa na przybycie dziecka, szczególnie ze to ono, dziecko, wejdzie na jego teren a nie odwrotnie.
Bierzcie dziewczyny sprawy poważnie już teraz żeby potem pies nie musiał cierpieć jak się okaże ze jednak nie dajecie sobie rade i psa trzeba się pozbyć. Dzieciaki są najważniejsze na świecie i o tym wiemy ale nie zapominajmy o tych którzy służą nam wiernie i kochają bezgranicznie bo za nich jesteśmy odpowiedzialni tak samo jak za nasze dzieci.
Trzymacie się i do usłyszenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 Ola łóżeczko będzie śliczne!!! Co do zwierzaków to ja nic nie pomoge bo w domu psa nie mam tescie maja w zagrodzie kundelka (bardzo lubi dzieci) i owczarka niemieckiego jest młoda ale krzywdy nie zrobi. My sobie kupimy pieska dopiero jak mały troche podrośnie ale też nie do domu tylko żeby na naszej działce był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...