Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no pewnie jedzą 🙂 ja właśnie cebularza wchłonełam co sobie mąż kupił do jedzenia, trudno musi się z dzieckiem podzielić 😁
a co do chorób, to ja od kilku dni walcze, bo mi zatoki na gardło spływają, do lekarza się nie wybieram bo dzwoniłam i mogą mmnie umówić za półtorej tyg...na szczęśćie mam lampe i zgode od gin do naświetlan, dzięki temu z dnia na dzien jest lepiej, ale u nas wszyscy chorują w domu w sąsiedztwie w rodzinie jakiś paskudny wirus panuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Orzeszek napisał(a):
Kupujecie kurtki zimowe bo ja już nie wiem co na siebie włoże chyba kilka polarów 🤨

tez mam ten problem chociaż prawie z domu nie wychodze, no ale do tego lekarza też w czymś trzeba iść, w jakąś starą kurtke mieszcze się na styk, wiec za 2 tyg już się nie zmieszcze i tak sobie myślałam, że mój mąż ma dużo takich polarów z ociepleniem i podszyciem, bo z pracy dostaje, już w jego koszulkach chodze to może i w polarku jakoś wyglądać bede, a jak nie to nie wiem, bo szczerze ja mam problem ubrać się nawet w sklepie ciążowym bo mam za nisko brzuch, ostatnio kupowałam sukienke na rozmiar xxl, góra wisi na brzuchu w sam raz,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🤪
Ja juz po obiadku, kotlety z piersi kurczaka i przecieraki okraszone skwareczkami 🤪 Mniam mniam .
Kurtke a raczej płaszcz sobie juz kupiłam tylko na zimę, niezbyt ładny ale to tylko chwilowo, bo myślę że w styczniu juz założę rzeczy z przed ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
ja narazie i siebie i Pawła chronie przed przeziębieniem cytryną i miodem no i odpukac jestesmy zdrowi 🙂

Sylwia ja także starałam się chronić przed tymi cholernymi wirusami i nic 😞. Teraz Tomek tez jest podziębiony razem ze mną. Na szczęście moja Paula zdrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to kurujcie sie razem 🙂 trzeba wygrzać to choróbsko hehe 😉 co do kurtki to ja nie musze kupowac kuzynka znalazla taki jej wiekszy plaszczyk i narazie mysle ze do polowy listopada w nim pochodze a pozniej to moze od ktorejs z kuzynek taka zimowa kurtke pozycze bo one tez zima w ciazy byly jedna w grudniu rodzila a jedna w marcu wiec ja mam jakies wyjscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zepsuł mi się laptop 😞 mąż go naprawia a ja molestuje jego komputer 😁 Co do kurtki to ja kupie miałam nawet dzisiaj jechać ale miałam gości jutro tez mam także wybiorę się w sobotę. Ja robię obiadek- chińszczyznę bo wynalazłam przepis w internecie i suuuuper pachnie i jeszcze lepiej wygląda haha zaraz będę jeść mniam mniam !! 😜 😎 U mnie już zimno się robi a więc jednak kurtkę muszę mieć ale ja kupie tutaj za grosze a więc tym wydatkiem się nie martwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Zepsuł mi się laptop 😞 mąż go naprawia a ja molestuje jego komputer 😁 Co do kurtki to ja kupie miałam nawet dzisiaj jechać ale miałam gości jutro tez mam także wybiorę się w sobotę. Ja robię obiadek- chińszczyznę bo wynalazłam przepis w internecie i suuuuper pachnie i jeszcze lepiej wygląda haha zaraz będę jeść mniam mniam !! 😜 😎 U mnie już zimno się robi a więc jednak kurtkę muszę mieć ale ja kupie tutaj za grosze a więc tym wydatkiem się nie martwię 🙂


hihi ja miałam chińszczyznę dzisiaj też Kasiu 🙂 Macie pozdróweczki od Wielorybka 😁
ale mi mała żebra po prawej stronie molestuje pytką... jaaaaa boooliiii....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...