Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a mi mały w nocy daje normalnie spać, jak wstaje do łazienki to tylko sie przekreci i rano wstaje tak jak ja czyli miedzy 6-7 wiec gdyby mu tak zostalo po narodzinach byloby super 🤪
ok ja uciekam Pawłowi zrobić śniadanko bo zaraz na przerwe przyjdzie wpadne za jakis czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć 🙂
Ja pół nocy nie przespałam, bo mój pies sobie wędrówki po mieszkaniu urządzał, bo bał się deszczu i wichury za oknem 😮 😮 I łaził w tą i z powrotem, wskakiwał na fotel, na łóżko, zeskakiwał i tak w kółko. Kocham mojego psa, ale miałam go ochotę kopnąć w dupę 😠 Chce mnie przyzwyczaić do nieprzespanych nocy, które mnie czekają hahaha 😉
Jaka fotka 🤪 Aga, potem wkleisz zdjęcia naszych maluszków, to już w ogóle będzie super 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Teraz to będzie nam tylko gorzej, aż do porodu 😉 Ola, Ty już w każdej chwili możesz rodzić 😁 Brzuch Ci się obniżył??


nooo...obniżył... eh;/ ja dzisiaj w nocy błagałam małą żeby już wyłaziła bo już wytrzymać nie mogłam byłam tak zirytowana bólem skurczami i wogóle że myslałam że zwariuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mnie puknąć wczoraj chciał.... ale i tak sie nie dałam mówie żae urodze jak mnie puknie 😁
to dał mi spokój a mógł mnie puknąć od tylca to bym bóli dostała 😁 i po sprawie by może juz było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też właśnie po śniadanku, zdjęcie grudnióweczek jest po prostu rewelacyjne mój mąż powiedział że niesamowita pamiątka dla nas mamuśki 😉 tylko pogratulować pomysłu Aga 😉
Co do nocy to ja miałam niesamowite bóle brzucha i do tego biegunkę w nocy masakra 😞
A co do opuszczonego brzucha to wczoraj mi tak konkretnie opadł aż sama poczułam 🙂 no i bardzo widoczne to jest , bo tak niziutko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
Ja też właśnie po śniadanku, zdjęcie grudnióweczek jest po prostu rewelacyjne mój mąż powiedział że niesamowita pamiątka dla nas mamuśki 😉 tylko pogratulować pomysłu Aga 😉
Co do nocy to ja miałam niesamowite bóle brzucha i do tego biegunkę w nocy masakra 😞
A co do opuszczonego brzucha to wczoraj mi tak konkretnie opadł aż sama poczułam 🙂 no i bardzo widoczne to jest , bo tak niziutko...


pierwsza moze bedziesz kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
jejku brzuchy opadaja a tu dopiero początke listopada 😜 pewnie kilka z nas bedzie listopadowymi mamusiami...


napewno kochana... obym jaaaa byla listopadem bo juz nie daje rady te 25 kilo daje mi sie we znaki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂 Ja dzisiaj mogłam sobie dłużej poleżeć bo Mariusz wyszedł z Tonym rano jak wrócił z nocki 🙂 Ja nie wiem co zrobić na obiad 🤔 Chyba jakąś zupkę zakręcę. Ja czuję się super. Noc przespana bardzo dobrze. Budziłam się tylko przez psa bo też latał po łóżku jak głupi 😮 🙃 Teraz idę z nim na dwór a później muszę zjeść śniadanko hmm... a może na odwrót 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz niewiem co robic i jak sie ulozyc zeby ok było... brzuch mnie boli pipka jeszcze gorzej pogoniło mnie... 😮 i leze okrakiem na plecach bo tylko tak mi wygodnie i mniej boli...;/ jak do porodu;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, uff dopiero mi się udało u rodziców neta skonfigurować, coś doczytałam się o zdjęciach na nk? czyli co profil dla brzuszka jakiś założony jest czy jak??
Sylwia masz tam jeszcze jakiegoś krokiecika?? może są z mięskiem i marchewka?? bo takiego mi smaka narobiłaś że nie wiem czy się dziś nie skusze i nie powloke do kuchni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka Ola wstawiła zdjęcie na NK które zrobiła Aga Mini, ale są nie wszystkie Dziewczyny bo Aga nie miała zdjęć wszystkich. Jak masz NK to wyślij linka to powysyłamy Ci z Dziewczynami zaproszenia 🙂 Ja nie wiem co na obiad zrobić 🤔 Jak myślę, że może piersi z kurczaka duszone z warzywami i do tego ryż chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...