Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A tu trochę o naszych dzieciątkach :


„Mały człowieczek idzie w me ślady,
Pyta o drogę, prosi o rady;
Zbłądzić nie mogę, choćby się chciało,
Bo pójdzie za mną pewnie i śmiało.

Oczka swe ciągle na mnie obraca,
I naśladuje, to jego praca.
Jestem wyrocznią i nie ma rady,
Mały człowieczek idzie w me ślady.

W wiosennym słońcu, w zimowym śniegu,
Rzeźbię i tworzę, w marszu i w biegu
Na długie lata przyszłej dekady
Człowieczka, który idzie w me ślady”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku ładne te słowa Agnieszka 🙂 kurcze a ja się dziś poce i gorąco mi jeny ;/ zaraz mi szwgierka dzieci podrzuci bo jada na zakupy przedswiateczne więc też nie będę miała pewnie czasu zaglądać zresztą muszę rozwiesić pranie i za krokiety sie wziąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Wszystkie jeszcze w dwupaku jak widzę bo żadnych wieści nie ma 🤔 Oj coś za długa przerwa więc w kolejnej turze 3 od razu startują na porodówkę żeby się wyrównało 😁 Ja jadę do cioci do szpitala do Sokołówki ale szkoda, że nie tej co Agatka mieszka bo bym ją nawiedziła i od razu humorek polepszyła 😜 😉 Mnie pobolewa brzuchod czasu do czasu jak na @, do tego doszedł ból rwy kulszowej czasami i w nocy mnie trochę mała bolała. No i se ponarzekałam 😜 Gosia i Kasia narobiły ochoty na pyszności- ale ja Wam zazdroszczę energii 🙂 Agatka- mnie też jakoś muli od rana więc sama nie jesteś. Dzisiaj pewnie będzie pusto na forum jak to w weekend. Ja się wybieram po południu na trzecie urodzinki chrześniaczki ale tak mi się nie chce, że masakra 🤨 Zajrzę pewnie w porze obiedniej to może ktoś będzie 🙂 Póki co .... miłego sobotniego południa 😆 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🤪
W nocy spac nie mogłam wiec niezbyt wyspana jestem 😞, w dodatku Tomek doprowadza mnie dziś do szału !!!!!!!!!!!! Chętnie bym go zabiła dziś. Każe mu sprzątać a on mówi że jest czysto i nie bedzie latał ze scierą 15 razy w tygodniu. A na meblach po 10cm. kurzu i kupe kłaków z psa - o on mówi że jest czysto 😠 😠 😠.No i jak go nie zatłuc???????????? Mam focha i się nie odzywam do niego .
A wczoraj koło 20 jego siostra ( ciezarna , mnniej wiecej termon porodu jak ja) pojechała do szpitala bo bardzo zle się czuła i urodziła . Dwie godz. i po wszystkim , mały waży 4100 ale nie pamietam jaki wzrost. Duży chłopak z niego. A ja oczywiscie jeszcze nie urodziłam . Ale dziś ide na ślub, i robią skromne przyjecie w barze , moze po dzisiejszym dniu sie rozsypie - tyle wrażeń 🤪

Aguś przecież Ty masz piękny brzuszek - zadnej fałdy. Aż mnie zazdrość ukuła jak Ninkę. Ja po porodzie -drugim- będę miała na brzuchu oponę jak traktorze 😞 A ga to twoja Majeczka małym aniołkiem jest-kochana malutka 🤪
No ide dalej sprzatać, i pozniej sie wykapać , głowe umyć i takie tam 😉
Moze zajrze do Was.
Biedna ta Ola nasza, pozdrów ja od nas i napisz ze oczekujemy na nie 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DNIA 4 GRUDNIA 2010 ROKU O GODZINIE 6:30 URODZIŁA KOLEJNA NASZA KOLEŻANKA BEATKA ( BAGIRA) CÓRECZKĘ ANABELLE !!! MALUTKA WAŻY 3180 KG I MIERZY 52CM. GRATULUJE SZCZĘŚLIWYM RODZICOM I DUMNEMU BRACISZKOWI A ANABELLE CAŁUJE MOCNO !!!! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
DNIA 4 GRUDNIA 2010 ROKU O GODZINIE 6:30 URODZIŁA KOLEJNA NASZA KOLEŻANKA BEATKA ( BAGIRA) CÓRECZKĘ ANABELLE !!! MALUTKA WAŻY 3180 KG I MIERZY 52CM. GRATULUJE SZCZĘŚLIWYM RODZICOM I DUMNEMU BRACISZKOWI A ANABELLE CAŁUJE MOCNO !!!! 😘 😘 😘 😘


wielkie, wielkie gratulacje !!!!! 🤪
czyli kolejka sie posuwa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ja nawet nie biorę pod uwagę, że nie mogłabym karmić piersią... Chyba na rzęsach stanę, żeby tylko móc 😁
Kasia, a Ty w jakim wieku masz dzieci?? 😁


moje dzieci, kochana, to juz wlasciwie nie dzieci, tylko dorosli ludzie 😜
mam nawet wnuka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki! Gratulacje dla Beaty 🙂 ale blyskiem wszystkie rodza, zobaczymy jak dalej 🙂. Aga - Majeczka przesłodka a Ty w ogóle już nie masz brzucha! 😆. Ja ide zrobic zrazy na obiad, wymyslilam sobie i teraz muszę wykonać, hehe; oby Ola i Ada szybko wyszły, bo w domku najlepiej. Miłego dnia, będę wpadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO ŁADNIE 🙂
Marta to mulenie jest okropne, wogóle mnie nie puszcza
Mini Ty jakies czary uprawiasz 🤪 zaplanowałas sobie poród, no można myslec że przypadek, ale ani Ty ani Maja nie wyglądacie jak chwile po porodzie, Ty brzucha brak, mała śliczna różowiutka to nie jest normalne Ty coś robisz i niechcesz się podzielić sekretem 🤪
a u mnie nic nie rusza, za to upławy nieziemskie znowu jakas bakteryjke podłapałam, a niech to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Grube !! 🙂 😁
W końcu mam moment żeby napisać. Nie miałam nawet za bardzo co nadrabiać. Aga Maja jest boska a Ty Krowo specjalnie wstawiłaś to zdjęcie żeby Nas zdołować !! 😠 😮 🤔 😁
Ja dzisiaj czuje się dobrze, może posprzątam i ubiorę choinkę mam już taką ochotę przystroić mieszkanie 😁 Jutro zabierają nam psa w końcu bo jednak teraz to utrudnienie dla mnie jak nawet z domu nie mogę wyjść bo on wyje a ja muszę przez niego prace odkładać i szykowanie jedzenia na ostatnią chwilę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam dzisiaj nad wyraz duuuużo energii. Od rana mnie przeczyściła kupka teraz sprzątam jak szalona a do tego Alusia prawie się nie rusza hmmm... może coś się zacznie 😎 Ale znając moje szczęście to na pewno nie 🤨 A jutro zaczynam 38 tydzień to już by mogła wyskoczyć 🙃 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja zaczęłam dzisiaj 38 tydzień z bólem pachwin 😁 Lecę na urodziny chrześniaczki więc zajrzę wieczorem. Super, że kolejka ruszyła bo jakiś dziwny zastój był 😜 Teraz w poniedziałek Kafinka ma urodzić i koniec 😉 No i Kropka jeszcze kolejkę blokuje he he. Później Agatka a ja tam mogę poczekać bo im bliżej tym większy strach mnie ogarnia 🤪 😁 Do dzieła dziewczyny byśmy na Święta śmigały jak ta lala 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...