Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka 🙂
Bagira jak tam przeprowadzka? Obyś się nie przeciążyła 😞
Orzeszek pewnie nie masz jak wejść w neta 😞,ale mam nadzieję,ze u Ciebie wszystko ok 🙂
Kropeczek ja z Allegro miałam super zaproszenia na chrzest,z kalką na której było zdjęcie Oskara i ręcznie połączone niebieską kokardką,wszyscy byli zachwyceni 🙂
A reszta dziewczyn nicsię nie odzywa 😞

Jutro na 9 mam lekarza...
Trzymajcie kciuki,żeby maluszek się pokazał...no i może,zeby była dziewczynka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jestem zła
Mój lekarz zrobił usg połówkowe w 3 minuty nic nie wyjaśniając,na rozpoznanie płci jest za wcześnie według niego...kurcze co on gada za bzdury!!!
Pytam jakie duże jest dziecko to usłyszałam,że głowa ma 4 cm...o zdjęcie sie prosić musiałam
Nie wiem w sumie nic,oprócz,że niby wszystko ok i że łożysko na ścianie przedniej.Żadnych badań nie mam robić,bo to tylko 3 razy na całą ciążę,a moje skoki ciśnienia,duszności i puls 120 to chyba sama musze wyjaśnić 😞

Sorki,że dopiero teraz ale byliśmy na zakupach właśnie i nie zdąrzyłam do Was napisać a po lekarzu byłąm z małym na spacerku.
Czuję się fatalnie,męczą mnie duszności,ból głowy...nie mam sił...zaraz padnę chyba 😞
Dawno nie czułąm się tak źlejak od 3 dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia 🙂
Może jednak sie uda z tym "prezentem"...jutro na 8 idę się zarejestrować w przychodni na Polnej i może trafię na normalnego lekarza(mimo,ze to Polna 😞)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z małym w ciąży chodziłąm do lekarki też prywatnie i było super,teraz niestety pokomplikowało mi się z pracą,do tego remont,sprawy spadkowe i niestety nie stać mnie 😞
Trzymajcie mocno kciuki,zeby jutro był jakiśnormalny i konkretny lekarz,bo ja już cała w nerwach jestem 😞,nic nie wiem,już nie chodzi o tą płeć,ale zdjęcie usg jest takie marne,ze widac tylko główkę i kręgosłup,rączek i reszty nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ładne mi usg połówkowe 😠 Przecież ono jest jedno z najważniejszych jak nie najważniejsze. Pewnie u mnie będzie tak samo a prywatnie nie pójde bo nie ma po co. Z Maksem byłam zostawiłam mnóstwo pieniędzy i tylko płec poznałam, trochę za mało jak na niecałe 200 funtów 😲 Kurka, w Polsce za 200zł mam szczegółowy usg z płytami cudami co tam jeszcze a tutaj wywalone w błoto pieniądze. Też się martwię bo te ciągle bóle brzucha normalne nie są. Ogólnie nie czuje sie zbyt dobrze, tez duszności i tachikardia. chyba będzie dziewczynka :d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Wróciłam niedawno od innego lekarza z przychodni przyszpitalnej.Od 7.30 czekałam i wyszłam po 10,no ale miałam usg,wszystko dobrze,dzidzia waży 254 gram,nie wiem tylko ile ma długości całej,główka ma 43 mm,nóżka 26 mm.
No i lekarz się postarał i dojrzał płeć....raczej chłopak
Za miesiąc mam mieć usg połówkowe i wtedy bardziej się potwierdzi,no ale sam mi pokazał "że tak coś wystaje"
Cieszę się,choć szczerze mówiąc liczyłam na córeczkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dobrze Adus ze jest ok. Nie wiem czemu myślałam ze to połówkowe miałaś. Fajnie że chłopak, pomyśl, te same zabawki , ciuszki no i nie będziesz musiała tłumaczyć dlaczego Oskarek ma siusiaka a mała go nie ma 😁 Ja bym chciała teraz chłopaka a za 3 lata dziewczynkę 🙂 Jak nie wyjdzie to zostanę przy dwójce. Byle było zdrowe. Martwi mnie ten codziennie ból brzucha bo to nie normalne. Właśnie a co ci lekarz powiedział odnośnie samopoczucia ? Pamiętam jak byłam na Polnej z tym nadciśnieniem to tez czekałam 2 godziny i 3 godziny w gabinecie Piotrek juz umierał z nudów.
O maluszek sie obudził kopie 🙂 Takie malutkie raczki i nóżki szaleją 🙂)
Idę się rozpakowywac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój lekarz twierdził wczoraj,że robi połówkowe 😞
Ja więcej dzieci nie chcę dlatego chciałam córkę 😞
No niby nadciśnienia nie mam,więc mogę jedynie odpoczywać,dużo pić itd
Kupiłam wczoraj tabletki homeopatyczne na uspokojenie i maś homeopatyczną na te moje bóle pleców i ręki,bo wyć z bólu mi się chce,od 3 dni jest masakra,spać nie mogę 😞
Głowa boli cholernie 😞
Oj Bagira nie dobrze,ze tak Cię boli ten brzuch 😞
A nie możesz np.pojechac na ostry dyżur,że niby masz upławy czy coś,do teo mdlejesz...coś wymyślić?
A jak przeprowadzka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze nic mi nie mow o przeprowadzce 😠 Miałam miec spokoj na kilka tygodni to moj kretyn wymyslił ze chce zdac jutro klucze wiec musze jechac i czyscic akwarium co mi zostalo. Nawet nie wiesz ile przy tym roboty bo jeszcze około 100 krewetek w nim pływa i musze je wyłowić a to porazka totalna w dodaku znowu musze dzwigac 30 kilo zwiru bo dupek nie ruszy palcem. Dzisiaj targałam rzeczy bo jak to stwierdził to nie jego wiec albo sama wezme albo wypierdoli. Normalnie miałam ochote mu w jajca pierdzielnac zeby przynajmniej był 100% ciota a nie tylko w 99.9% Maks jak tylko tam jedziemy wyje w niebo głosy wiec nic nie idzie zrobic generalnie porażka. Naprawde powatpiewam w to ze to dziecko sie urodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopnij tego swojego męża w dupę i to porządnie 😠!!!!!!!!!!!!!!!!
Nawet nie myśl,że się nie urodzi!!!! Nie wolno Ci tak mówići myśleć,będzie dobrze!!!
Ach ja tez ciągle dźwigam a to małego a to wózek do i z tramwaju...tak jest z drugą ciążą,jak jest tak szybko 😞

Biorę od teraz Bioparox,bo jamam najpewniej zapalenie zatok znowu 😞,głowa boli niemiłosiernie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Bagira ja też męża ganiam,bo nie za bardzo mi pomaga,przynajmniej w domu...wszystko ja robię,no i opieka nad małym też,bo jeszcze ma problemy z tą ręką co miał złamaną 😞
Mąż powinien dbać o Ciebie,a przeprowadzka to poważna sprawa i powinien wiedzieć,że dźwiganie może zaszkodzić 😠
Trzymaj się kochana,będzie wszystko dobrze 🙂

My wczoraj małego znowu do fryzjera zabraliśmy,bo już mu tak urosły,ze szok 🤪
Mnie głowa boli ledwo oczy otwieram rano 😞,mam nadzieję,ze przejdzie po tym leku

Na razie u nas jest przyjemnie chłodno,ale niby znowu ma być ok.32 stopnie 😞
Później idę na rynek i znaleźć przychodnię okulistyczną,bo gdzieś jest w pobliżu a musze małego zapisać,coś mu oczko ucieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak pusto???
U nas upał straszny,ponad 30 😞
Siedzę w domu,bo nie wyrobię na dworze,później na jakiś spacer albo tylko na dól na plac zabaw.
W poniedziałek idziemy z kumpelami na basen,dzieciaki się popluskają a mamy nabiegają a w przelocie poplotkują wkońcu 🙂
A jak u Was????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj kończylismy przeprowadzkę, mam juz dość. Musiałam zostawic moj ulubiony żerandol bo przed pół godziny nie dałam rade śróbe wykręcić. Drabina cała latala dobrze ze sie nie spierniczyłam. Moj jak juz chyba sie zlitował probował i tez mu nie wyszło 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dzisiaj to stary mnie wkur... nie na żarty !!! Idiota otworzył w nocy drzwi na ogród i se polazł mi sie zimno zrobiło i dopiero wtedy zauważyłam te otwarte drzwi. Poszłam zamknąć no a rano coś mnie tkneło ze Kica do mnie nie przyła i nie było jej w nocy... nie wiem gdzie była i co robiła w każdym bądź razie kot spedził noc poza domem a mnie z tych nerwów brzuch rozbolał ze hej bede musiała zażyć nonspę. Faceci to jednak bezmózgowi są. I jeszcze debil śmie ze mna dyskutować co sie martwię przecież i tak wróci. Nie dośc ze dookoła pełno psów, nie dośc ze nie jest sterylizowana to jeszcze ja nie mam przeciw ciał na tokso a że kot nie je miesa i nie wychodzi to sie martwic nie musiałam a teraz mam zacząć ?! Ja naprawdę mam czasami wrażenie ze on juz nie wie co zrobić żeby się pozbyć tego dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześ dziewczyny. U mnie wszystko w porządku. Wyniki dobre. Za miesiąc kolejna wizyta, w 20 tyg. sprawdzą serduszko, prenatalnych nie bede miala robionego bo mowiła że jestem młoda i down mi nie grozi. Jutro jedziemy nad wodę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak pożarta od wczoraj z mężemm,ze brak słów...przeklęty egoista!!!!!!!!!!!!!! 😠
Zbyt pochopnie podjełam decyzję o dziecku 😞,no ale najwyżej sama z dwójką też dam radę,tylko na razie nic nie mogę zrobić,nie mam gdzie iść,nie mma własnych pięniędzy...ale niech ja tylko do pracy wrócę 😠

Dopiero wróciliśmy ze spacerku całodziennego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Aduś kochana jak ja Cie rozumiem ! ile to juz razy myslałam ze lepiej gdyby to małe sie nie urodziło bo nie mam juz sił. Faceci nie zdają sobie sprawę z tego jak głupim zachowaniem potrafia zranic kobietę szczególnie w tak delikatnym okresie jak ciążą.
Tez się dzisiaj wnerwiłam bo pisałam na tym durnym szkockim forum czy nie znają jakiegos dobrego położnika ginekologa a tam jak zwykle dupy wołowe siedzą i plują jadem zamiast pomóc. durne te baby ze szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...