Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
Pigi, oczywiście cycki na wierzchu ....... ale muszę szczerze powiedzieć, że świetnie wyglądasz 😁 Dobrze Ci w tym kolorze włosów 😁
A Alusia trochę mi Mańka ze spojrzenia zaczęła przypominać w końcu 😉 Bo tak to tylko Ciebie w niej widziałam 😁
Czita jakie nogi . uuu w szorty wskoczyłaś 😁 🙂 Olusia jak ślicznie ubrana 🙂 i te włosy 🤪 🙃
Laski jesteście wszystkie i tyle. A Kasia (od Kai) jest najstarsza, a tak świetnie wygląda, że chciałabym tak wyglądać za kilkanaście lat 😁
A co do cen w Polsce to może nie są takie straszne... tylko jakby pensje były cztery razy wyższe, to nie byłoby źle 😉 a tak to.... ja czasami się zastanawiam jak ludzie żyją mając 800 zł pensji 😮 😮 Mi się wydaje, że ludzie muszą coś kombinować, bo tak się nie da 🙃 🙃 Albo jak ktoś ma 400 zł renty... nie może podjąć pracy przez kalectwo.... i co z tymi pieniędzmi zrobić... Jak żyć?? Masakra 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂

Kasiu, Alusia jest przefantastyczna, szczegolnie w koszylu 😘 🤪 a Ty jaka opalona, ekstra 🤪
Gosia - obie piekne laseczki z Was 😘

Kafinka - ja mieszkam od Milton Keynes - ok.20 mil, moze mniej 🤪 - to niby kiedy sie tam wybierasz? powiem ci, ze jest naprawde porzadne centrum handlowe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czita, zapomniałabym.... małpy zazwyczaj mają brzydkie, jakby wyliniałe futro, ale Ty masz tak piękne włosy, że powinnaś w reklamie wystąpić 🙂 Ale lizus ze mnie 😁
Idę się pobawić w "dom" z mężem 😉 A w "domu" jest noc hahhahahah 😁 I wiecie co się wtedy robi 😉
Dobranoc IdioDki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taaaaa laska 😁 😁 😁, laska to z Oli jest 😉 Kaffi już nie te lata aby laską być , 3 z przodu 😞 Stara się robię , ach jak ja bym chciała być zawsze młoda i zebym była piękna hihihi. Boję się ze będę miała 40 lat , 50 ,60 70 i już będę stara , pomarszczona i tylko się nadawać będę do utylizacji 😞 Ach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oglądacie KSW ????? Ja taaaak . Lubię a dziś Pudzian walczy 🤪 Mam nadzieję że wygra bo kolo z którym będzie się tłukł to idiota taki.
Kura ja też będę sie w dom bawiła z Tarzanem 🤪 🤪
Ja się odmeldowuję od Was już
Zajrzę jutro 😉
Dobrej nocki 😉 😘 😘
Ej co z Adą ?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Styczeń luty zobaczymy jak z kasą i czy dostaniemy w miarę tanie bilety 🙂 czita jak będziesz tak myślała, że stara się robisz i się na tym skupisz to za parę lat będziesz żałowała, że tyle czasu zmarnowałaś na głupie myślenie powiem szczerze, też miewam takie myśli, ale jak widzę, że faceci się za mną oglądają 😁 to od razu mi lepiej i jestem pewna, że za tobą to nie jeden się ogłada 🙃. Ja mam 3 z przodu jak będzie mnie stać to będę się UpIĘkSZać jadem 😁 po 60tce hahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Oglądacie KSW ????? Ja taaaak . Lubię a dziś Pudzian walczy 🤪 Mam nadzieję że wygra bo kolo z którym będzie się tłukł to idiota taki.
Kura ja też będę sie w dom bawiła z Tarzanem 🤪 🤪
Ja się odmeldowuję od Was już
Zajrzę jutro 😉
Dobrej nocki 😉 😘 😘
Ej co z Adą ?????????

Ja oglądam!!! czekam właśnie na Pudziana 😁
no właśnie co u niej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
🙂

Kasiu, Alusia jest przefantastyczna, szczegolnie w koszylu 😘 🤪 a Ty jaka opalona, ekstra 🤪
Gosia - obie piekne laseczki z Was 😘

Kafinka - ja mieszkam od Milton Keynes - ok.20 mil, moze mniej 🤪 - to niby kiedy sie tam wybierasz? powiem ci, ze jest naprawde porzadne centrum handlowe 🤪


A o które ci chodzi? Ja byłam w tym centrum handlowym, co znajduje się koło takiej hali, w której cały rok można na nartach jeździć super tam było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! 🙂 Jestem.... dzisiaj byłam na lotnisku w Michałkowie na imprezce więc nie zaglądałam. Był nawet TVN hehe. Nadrobiłam więc piszę. Ale się wybawiłam za wszystkie czasy 😜 A moje dziecko pociągła trochę z butli bo jak akurat doszłam do domu to mała się przebudziła- moja grzeczna dziewczynka wyczuła kiedy może się obudzić by nie ściągać wcześniej matki z imprezy 😜 😜 Dotarłam przed 3 w nocy więc jestem lekko niewyspana ha ha 😁 A poza tym jestem pozytywnie zaskoczona, że w zasadzie dopiero co się poznałyśmy a imprezowałyśmy jakbyśmy się znały od lat 🤪 Szkoda że my wszystkie mieszkamy tak daleko od siebie... Gosia ale laska z Ciebie!!! 🤪 A pieprzysz głupoty że nie- popraw się haha. Alusia jak pięknie siedzi 🤪 🤪 A i gratuluję że urodziła się bratanica - zdaję sobie sprawę jak się cieszysz! 🙂 Czekamy na fotkę malej Nel 😉 Mini a Majeczka jak słodziutko śpi !- a tą rączką co się trzyma to już w ogóle słodko!! Nie wiem co tam miałam jeszcze napisać. Nina- nie mam nic na koncie więc nie piszę, poza tym nie przeszkadzam podczas zabawy z Kogutem hehe. Idę spać kochane. Jutro spędzam dzień u rodziców bo mój na mecz 😉 Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂
Co do Ady to nie jestem pewna, ale coś mi się obija o pamięć, że nie ma internetu.
Te PANIE z 3 na przodzie to Wy jakieś gUpie jesteście i macie dziury na mózgu jeśli uważacie, że jesteście stare albo jeszcze gorze jak Czita mówi nie atrakcyjne 😠 Jesteście seksowne babeczki !!! Nie jeden by zaliczył Wasz garażyk 😁 😁 😁 I uwierzcie mi, że nie jedna 16-latka nie wygląda tak ładnie jak Wy. Oczywiście są kobiety które mają 3 z przodu i są zniszczone życiem, ale na pewno nie WY 😉
Dzia KURA ja tez lubię mój obecny kolor włosków 😉 Chociaż i tak nie czuje się za bardzo aktrakcyjnie patrząc w lustro i widząc swój brzuch i celulit na udach 🤔 ☺️ Tym bardziej, że mąż już dawno mi nie powiedział nic miłego na temat mego wyglądu. No dzisiaj tylko jakiś koleś trukał i krzyczał coś z samochodu na mnie na ulicy a sprzedawca z polskiego sklepu wyszedł z za lady jak sięgałam z dolnej półki mleko tylko po to żeby mi w cycki zajrzeć hahaha Zboczeńce !!!! 🤪 🤪 😁 😁 😁
Ale szczerze mówiąc to nie raz podbudowuje kobiece ego 😁
Tutaj już pewnie będzie cisza a ja też zaraz idę spać a więc DOBRANOC Kobietki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Ty nie za bardzo atrakcyjna? Jesteś zajebista laska ja też, ale trochę mniej 😁, a co do celulitu to ja mam tyle na dupsku i na udach, że hohoho 😁
Dobranoc 🙂, bo smęcę od rana i smęcę

Ale tak na prawdę, która nie ma tego celulitu ???? Nawet te aktoreczki czy piosenkarki mają tylko kamerą i dobrym programem do obróbek w komputerze da się wszystko wygładzić !!! 🤪
Nie smęcisz- mówisz co myślisz 😉
Dobranoc też już na prawdę idę do wyrka 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czita być pierwsza 😉
Hej no bo mam już prawie 31 lat i to mnie przeraża 😞. Ale jak jestem w ubraniu to racja nie jestem aż taka obleśna hahahaha. Ale jak sie rozbiorę do bielizny to masakra 😞 Najgorszy jest brzuch , po drugiej ciąży taki luzny się zrobił 😞. Dało by sie to wyćwiczyć na siłowni lub fitnesie . Ale ja nie mam prawka a koło mnie nie ma nigdzie. Na autobus szkoda mi czasi i nie lubię nimi jezdzić bo latem smmierdzi potem 😁 😁 😁 😁.
Pudzian przegrał 😞 😞 😞 Bardzo sie zawiodłam bo w pierwszej rundzie był super ale ten koleś to dzik nie??? Tak dostał po łbie a nadal był rześki .
A dziś mamy obiad rocznicowy komunni mojego chrześniaka więc idzemy z domu 🙂
Marta fajnie że że się zakumplowałyście z byłymmi brzuchami 😁 😁
No ja idę z psem i myć włosy i z Olusią wyjdę aciu 🤪
Miłej pięknej niedzieli 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki. Nie nadrabiam Was bo, nie mam czasu 🙂 Po 2 chyba zwariowałyście 155 stron !!!! Chyba nie macie co robić :P Chciałam powiedzieć, że Szymkowi czuć pod paznokciem ząbka ale go nie widać i tak jakby stanęło.... Dziś mamy odpust i zamierzam kupić sobie troszeczkę kokosków 🙂
a tu Szymek zdjęcie z piątku 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/zdjcie27.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4182/zdjcie27.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dzień 😁
O i Renatka się zjawiła 🙂
Ja już po 6 na nogach bo Ala jak zawsze tak się obudziła 😮 Powariowała z tymi godzinami wstawania !! 🙃 🤔
Boże dzisiaj niedziela a ja cały czas myślałam, że sobota !! No cóż i tak posprzątam raz dwa a później pewnie wybierzemy się na spacer bo od rana padało, ale teraz nawet słoneczko świeci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Orzeszek napisał(a):
Ja nie śpię od 5.15 Szymek teraz tylko o takiej godzinie wstaje w nocy budzi się co 2 godziny po prostu koszmar.... U nas słoneczko od rana, wczoraj burza nas ominęła no cud malina 🙃 😉

Renatka a On tak na jedzonko się budzi często ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej : my wczoraj mielismy troche gosci i grilla 🙂 Kobietki ślicznie wygladacie !!!! A fotki cudne 😁 Ja ide robic obiad bo po 12 musi byc gotowy po pozniej idziemy do lasu na paintballa 🙂 tzn ja i Dominik jak zawsze obserwowac bedziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie po prostu zaczyna płakać uspakajam go i śpi dalej. Wczoraj nie spał prawie cały dzień więc myślałam że będzie wykończony i będzie ładnie spać. Niestety, pobudka o 24, 2, o 3 jedzenie, 4, i 5.15 pobudka.... ehhh może bolą go dziąsła i się budzi nie wiem już sama.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...