Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ LASECZKI 🤪 🤪 🤪 🤪
Dziś pobudkę miałam o 6:15 😮 😮 😮 Ola stwierdzoła że czas wstawać 😁 😁 😁 😁
Przespała mi całą noc 🤪, już coraz częściej śpi całe noce 🤪
U mnie już zapowiada się ŻAR. Więc niedługo idę na dwór z Olusią, a potem siedzenie w domu 😞
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a przewraca sie tez w kazda strone jak tylko chce no i zaczyna mi czolgac sie po podlodze- podkula nogi tak mocno pod brzuch i sie odpycha nimi i do przodu tak wedruje dobrze, ze nie wiem o tym, ze jakby sobie raczkami pomogl to byloby latwiej bo bym go nie dogonila hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć gUpki 🙂
To nosidełko jest zajebiste 😁 Ja też chcę takie!! 😜 Chyba zrobię zdjęcie i też się wezmę udział w konkursie hahahaha 🙂 takie coś by mi się bardzo przydało, bo na pewno jest lżej nosić dziecko w tym. Tylko zawsze się nasuwa pytanie, czy jest zdrowe dla dziecka.
Czita, widzę że Twoja Paula wybredna 😁 Tak to już jest z dziewczynkami często 😁 Moja mama zawsze ze mną kurwi** dostawała, bo zeszła całe miasto i nic mi się nie podobało 🙃 🙃 i nadal tak mam niestety. Fajne rzeczy widzę na kimś, a w sklepie nic. Albo drugi przypadek: jak nie mam kasy, to wszystko mi się podoba, a jak już się wybiorę na zakupy, to nic nie kupię 😉
Czita, mój Carlos, tak jak Olek próbował się wydostać przez szczebelki i też wyprawiał niestworzone rzeczy 😁 Jaki humor dostał na wieczór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Malutka się o obudziła o 7:30 czyli od dwóch dni ta sama historia 😜 Teraz drzemie więc jem śniadanie i zaraz biorę się za sprzątanie bo jak nigdy mam wenę 😁 😁 Na obiad robię sałatę w śmietanie, jajko sadzone i ziemniaki młode z koperkiem + oczywiście maślanka także swojski obiad ha ha. Sylwuś gratuluję nagrody- my chcemy takie nosidełko kupić jak będziemy jechać pociągiem na wakacje bo to zawsze wygoda 😉 No ale nie stać mnie na takie drogie 🤪 Ja wczoraj poprasowałam a dzisiaj piorę rzeczy mojego drugiego dziecka bo mój co chwile brudzi wszystko co nosi hehe. Powiedźcie mi dziewczyny jak podajecie parówki dzieciaczkom bo był taki temat i umilkło??? I kaszę mannę dajecie taką zwykłą czy dla dzieci?? Już zgłupiałam z tym jedzeniem 😮 A co do siedzenie to Renatka zajrzała do nas chyba wczoraj i pisała że SZYMONEK już ładnie siedzi i się nie kolibie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krowa, ta koleżanka to chyba myślała, że cycki dla ozdoby są 😜 hahahah albo dla faceta 😉
U mnie też jakieś znajome się dziwią i krzywią, jak słyszą że karmię piersią i im się wydaję, że to długo, a ja : 😮 😮 dla mnie długo to 1,5 roku, albo 3 lata karmić 😜
Ja bym chciała tak do roku karmić, ale pewnie ciężko będzie mi się rozstać.
A krzywią się, bo same nie karmiły, bo nie miały pokarmu, albo coś i jakoś traktują karmienie piersią jak coś nienaturalnego, a to jest przecież normalne i naturalne. Po to ma się cycki. każdy ma swój wybór jak karmić, często życie decyduje za nas i ja szanuję każdego wybór, czy karmi piersią, czy butlą, to jest indywidualna sprawa i nie lubię jak ktoś najeżdża na matkę, że karmi butlą... no trafia mnie po prostu 🤢 albo jak się krzywi i wzdryga, że karmię piersią....
ja mimo, że karmię piersią, to chyba jestem po stronie mam butelkowych 😉 Nie lubię fanatyczek karmienia piersią zwłaszcza trzylatków i robienia z tego świętości i najeżdżania na karmiące butlą.
Karmienie piersią to na pewno coś wyjątkowego, ale nie każdemu jest to dane i nie każdy chce, to jest jego sprawa.
ooooo wyrzuciłam swoje żale 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Alusia wstała po 7 rano a więc ja też musiałam, ale zapowiada się ładny dzień więc będzie spacer 😁
Sylwia ja mam identyczne nosidełko dla Alusi 🙂 Tylko, że z Mothercare i muszę przyznać, że jest dobre, ale na krótkie wyjścia. Ja Alusie w tym noszę jak lecę na małe zakupy, ale nie jak na spacer. Moje ma trzy funkcje mogę Alusie nawet na plecach w tym nosić hahaha jak plecak 😁 😁 Moje jest do 12kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂
Alusia wstała po 7 rano a więc ja też musiałam, ale zapowiada się ładny dzień więc będzie spacer 😁
Sylwia ja mam identyczne nosidełko dla Alusi 🙂 Tylko, że z Mothercare i muszę przyznać, że jest dobre, ale na krótkie wyjścia. Ja Alusie w tym noszę jak lecę na małe zakupy, ale nie jak na spacer. Moje ma trzy funkcje mogę Alusie nawet na plecach w tym nosić hahaha jak plecak 😁 😁 Moje jest do 12kg 🙂

ha ha ale weź teraz noś 12 kilo na plecach 🤪


Wielbłąd nosi pewnie więcej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 😉 Wysprzątałam chałupę ale łazienkę jak zwykle zostawiam Rafałowi hehe 😁 😁 😁 Namęczyłam się przy obieraniu młodych ziemniaków ale jaka później przyjemność w jedzeniu 😉 🙃 Aha dziewczyny- dawałyście już żółtko dzieciom?? Tzn Ola chyba już tak ale nie wiem kto jeszcze bo nie wiem w jakiej kombinacji można to dawać czy samo po prostu? Dzisiaj chciałam Gabrysi zrobić właśnie żółtko z ziemniaczkiem ale mam jaja ze sklepu więc nie wiem... Wszystkie wywiało na spacer bo ładna pogoda 🙂 Za godzinę będzie Rafi więc zjemy obiad i ruszamy w miasto bo idziemy wypowiedzieć OC w PZU. A malutka dzisiaj spała już 2 razy po godzinie także super 🙂 🙂 Teraz wymusza żeby się z nią bawić więc za długo nie posiedziałam a chciałam znaleźć noclegu w Ustce, przynajmniej się zorientować na razie bo terminu jeszcze nie ustaliliśmy 😜 A to nosidełko to bym chciała tylko pożyczyć od kogoś właśnie na podróż pociągiem nad morze bo tak wolę nie korzystać bo malutka ładnie we wózku mi siedzi 🙂 Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
Nosidełko bardzo fajne 🤪Podoba mi se strasznie 😆
Moja Olka leży na dywanie z goła pupa i se wietrzy cipochę 😁 😁 😁 😁. Ona kręci sie jak wskazówki zegara w prawo .Przekręca sie z pleców na brzuszek i zatacza koła 😁 😁 😁 😁 😁
Ja posprzątałam a teraz odpoczywam. Czekam na maoja bratową i mamę 😉
Byłam na mmieście, wróciłam , weszłam do klatki i czuję smród gówna 🤢. Podchodze do moich drzwi a ten smród silniejszy(pies został w domu) 🤢 Wchodzę do domu i myślałam że się zhaftuję 😮 😮Moja suka miała sranko i nawaliła mi w kuchni okrobną , śmierdzącą kupę 😮 😮 🤢 😠 Najpierw posprzątałam , otworzyłam okna i zrobiłam przeciąg. Wyszłam z nią na dwór a ta jak z procy na trawę i chyba z 10 minut waliła, O masakra 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia ja uwgotowałam zupkę rOli z kasząe manna błysikawiczną - zwykPłą. I wszystko blenderem utarłam 🙂
Nie dostała uczulenia ani nie bolał ja brzuszek.
A żółtko daje Ola swojej Alusi. Za pierwszym razem połowę żółtka oczywiście ugotowanego i blenderem zmiksować z zupką lub papką 🙂
Moja zasnęła w łóżeczku po ogromnej awanturze i biegach po łóżeczku 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nigdzie nie jadę 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 A tak bardzo marzy mi sie morze, plaża , gorący piasek i te zapachy smażonych ryb mmmmmmmmmmmmmmmmm. Będę pracowała jak Wy będziecie leżały na plaży i kąpały sie w Bałtyku 😞 😞 😞 😞
Idzie już moja bratowa 🙂 Zajrzę pózniej 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂
Byłam na zakupach oczywiście 😁 Kupiłam Alusi strój kąpielowy, sukienkę, czapkę z daszkiem hello kitty i body na ramiączka 🙂 A sobie taki kombinezon jak wysyłałam wam linka ale cienki i z krótkimi spodenkami 🙂 No i najważniejsze kupiłam Alusi projektor na łóżeczko dam Wam linka jaki 🙂 A Olunia jaka kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
http://www.mothercare.com/Tomy-Winnie-Pooh-Lullaby-Dream/dp/B000JFD8Z0?ie=UTF8&ref=sr_1_313&nodeId=530258031&sr=1-313&qid=1307108348
ja tez chce dla siebie projekttor ale zamiast kubusia niech będzie vin diesel 🤪


A kto to??

Ha ha ha gUpia już sprawdziłam kto to !!! Ja to chce go mieć na żywo !!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...