Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Aaaa i zapomniałam bym dodać 🙂
Ola to śmieszek i widać, że nie tylko z Paulą będziesz mieć niestety problemy Gosia bo Ola to też będziesz mała Cwaniara i Brojnisia hihi 😁 😁 😲 🤪 🙃 😜 😎
A Aga2010 Twój Pawełek to sama słodycz !!!!!!!!!! Na prawdę jest tak pięknym dzieckiem, że nie mogę się napatrzeć na jego fotki !! Nawet Mariuszowi Go pokazywałam jaki jest śliczny 🙂 I tak jak Nina pisze tak na wyraziste rysy twarzy, że chyba w dorosły życiu dużo się nie zmieni 🙂


😁 😁 😁 😁 😁 😁 dziękujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Chcemy jechać nad to morze, ale właśnie się tak zastanawiam czy warto z tak małym dzieckiem jechać 🤨 Bo w dzień na plaży za długo nie posiedzi a jak przyjdzie wieczór gdzie chcielibyśmy iść do baru na piwo czy na dyskotekę to Alusia już wtedy śpi i wiadoma sprawa, że Jej w pokoju samej nie zostawimy 🤨 🤔
No i ja właśnie z tego powodu nie żałuję bardzo że w te wakacje nie pojedziemy nad morze. W przyszłe wakacje Ola będzie starsza i będzie troszkę lepiej niż teraz. Nie wyobrażam sobie teraz z Olą , wózkiem i jakimś baldachimem na plaże w taaaaki upał człapac.
Kasia ja mam bardzo podobną spacerówkę dla Oli chicco i jestem z niej baaardzo zadowolona 🙂. Zawsze na zakupy do marketu ja bierzemy bo składa się w parasolke i zajmuje bardzo mało miejsca 🤪. Tylko moja ma mały minus 🤢, nie rozkłada się zupełnie poziomo do spania 😞. Ale jest super 🤪 🤪 🤪 Moja Ola tez uwielbia te piosenke w polskiej wersji z baby tv 🤪 🤪
Aga 2010 z Pawełka będzie ciacho , i panny będą dzrzwiami i oknami włazić do niego 😁 😁 😁
Pigi oj mam nadzieję że Ola będzie grzeczną nastolatką , bo nie chcę przechodzić przez to drugi raz 🤢 A moja córka wróciła wczoraj ze szkoły i po rozmowie na temat swego strasznego postępowania , aby załagodzić sytuację i nas zmiękczyć oświadczyła że w tym roku zda z czerwonym paskiem 🤪:woohoo 😞dodam że pierwszy raz , bo zawsze jej średnia wahała się około 4.4) Cwaniara chce ratować tyłek przed szlabanem 😁 😁 😁
U mnie grzmiało i spadły 4 krople deszczu. Ola spi na balkonie już od 12 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Wyszykowałam się już miałam wózek znosić a tu PADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠


Kasia ja bym chciała aby u mnie popadało choć z godzinę ulewnego deszczu. A tu susza 😞


mam nadzieje ze u nas dzis padac nie bedzie, bo pranie rozwiesilam 🙂

wszystki Paulinki, to cwaniary 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Wyszykowałam się już miałam wózek znosić a tu PADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠


Kasia ja bym chciała aby u mnie popadało choć z godzinę ulewnego deszczu. A tu susza 😞


a u nas padało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaka kaya dzis jeczliwa jest 😮 😮 😮 mialczy i mialczy, zasnac nie moze... poszlabym z nia na spacer, ale patryk poszedl na 11 na rozmowe w sprawie pracy i jeszcze go nie ma, a nie wzial kluczy 🤢
na sms-a tez nie odpisal... moze sie zalapal do pracy i szkola go od razu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldunek 🙂 Jednak wyszłyśmy na dwór jak przestało troszkę padać bo musiałam paczki wysłać i zrobić zakupy spożywcze 🙂 No ale oczywiście wylądowałyśmy w centrum haha I dla nas też porobiłam zakupy 😁 Zrobiłam już małe prezenty na wylot do Polski a więc mam już to z głowy 🙂 Najwyżej jeszcze bratu coś do kupię, ale sama nie wiem co 🤔 A sobie dzisiaj dla odmiany nic z ciuszków nie kupiłam ale za to duuużo biżuterii 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga a chcesz moja Alę ?? Bo dzisiaj to już nie daję rady !! Już drugi dzień zachowuje się jak demon !! Może jest opętana hahaha !!! 🤪 🤪 😁 😁 U mnie grzmiało, padało nawet grad padał a teraz słońce świeci- co za pogoda !!!!!!!!!!! 🤪 🙃 A ja dzisiaj robie na obiadek gulasz z własnego przepisu mniam mniam już go kiedyś robiłam 😁 Tylko ja z kaszką a mój się boi, że mu szpaki dupe wydziobią i z ziemniakami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie się zachmurzyło ale deszczu nie widać 😞 😮 Ale za to jest duzo chłodnniej ufff. Wróciłyśmy z Olą ze spaceru bo się zachmurzyło. Moja Ola też nie jest sobą 😮, Nie marudzi tak bardzo , ale trzeba ja zajmować cały czas.
Ja nie robię obiadu bo mam truskawki i makaron. Paula nie chce jeść na gorąco jak są upaly a Tarzan do wieczora w pracy , a ja nie muszę jeść bo i tak bardzo dobrze wyglądam 😁 😁 😁. A jutro ziemniaki , zsiadłe i sadzone , do tego truskawki z makaronem 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁. My tak lubimy truskawki że jemy je co dzień i nam się nie nudzą 😜 😜 😜 😜 😜 🤪
Idę pranie poskładać - prasować mi się nie chce ☺️ , i kawę wypić bo już zaparzyłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski jak lubicie gulasz to daje przepis !! Zrobiłam taki wymyślony i wyszedł zaje****** !!!! 🤪 🤪

Marchewki 4-5 zalerzy na ile osób porcja, 1 duża cebula, jedna papryka to wszystko zmielić na papkę do garnka bo tego dodać kostki grzybowe, kolendre, bazylje, majeranek, oregano, ziele angielskie i liść laurowy, troszkę ketchupu. Mięsko w kostkę najlepiej z Pigi 😁 posolić, pieprzem posypać i na tłuszcz na patelnię to obsypać mąką i zasmażyć aż mięsko się zarumieni i miejscami zabrązowi. Dodać tyle mąki żeby nie było płynu tylko zasmażką i dodać do tego wywaru z marchewki. Gotować i wiadomo później doprawić do smaku solą, pieprzem można jeszcze albo papryką i troszkę cukru tak z łyżkę 🙂 I pogotować to wszystko !!! PYSZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
A ja już wiem czemu Ola nie jest soba 🤪 🤪 🤪
DOLNA PRAWA JEDYNKA JEJ SIĘ PRZEBIŁA, WIDAĆ I CZUĆ ZĄBEK 🤪 🤪 🤪


GRATULACJE DLA OLI !!!!! 😁 😁 Dzielna Dziewczynka 😘


przylaczam sie do gratulacji 🤪 😘 🤪

a swoja droga jestem ciekawa kiedy kayce zabek jakis wylezie. w mojej rodzinie zabki byly ok. 3 mca a u M ok 12 mcy 😮 - w moje juz nie poszla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W przygotowaniu do lotu zakupiliśmy nową czapeczkę na upały w Polsce 😁
[URL=http://img52.imageshack.us/i/img00128201106071920.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/4513/img00128201106071920.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tutaj widok z góry bo strasznie mi się wzór podoba 🙂
[URL=http://img801.imageshack.us/i/img00129201106071920.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2357/img00129201106071920.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola już spi 🙂 I z powodu zęba nie chciała jeść 😞, ale cieszę się że nie gorączkuje i nie płacze, bez żelów się obyło przy pierwszym zębolku to i mam nadzieję że kolejne też ojdą gładko z małym marudzeniem 🙂 Paula miała pół roczku jak dostał 1 ząbek i wszystkie zęby obyły się bez płaczów i gorączki 🤪 🤪 🤪 🤪 Oby Ola też tak ząbkowała 😆
Tomek dzwonił że nie wie kiedy wróci 😞 Ale chyba będę czekała na niego 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola już spi 🙂 I z powodu zęba nie chciała jeść 😞, ale cieszę się że nie gorączkuje i nie płacze, bez żelów się obyło przy pierwszym zębolku to i mam nadzieję że kolejne też ojdą gładko z małym marudzeniem 🙂 Paula miała pół roczku jak dostał 1 ząbek i wszystkie zęby obyły się bez płaczów i gorączki 🤪 🤪 🤪 🤪 Oby Ola też tak ząbkowała 😆
Tomek dzwonił że nie wie kiedy wróci 😞 Ale chyba będę czekała na niego 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ale super wyglądasz i!!! I co narzekasz na cycki jak masz zajebiste hehe- na drugim zdjęciu jest tego dowód 🤪 😁 😁 GRATULACJE DLA OLEŃKI !!!! Kolejny grudniowy ząbek 🤪 😁 U nas były dwie burze, 2 ulewy i grad padał ...Ale nic z tego że grzmiało i lało jak było bardziej gorąco bo wyszło słońce i upał w cholerę 😜 Gorzej niż przed hehe. Ciekawe jak Mrówa nad morzem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha dzia Marta 😘 No coś tam jest. Na pewno więcej niż przed zajściem w ciąże bo w staniki stare się nie mieszczę na moje szczęście 😁 😁 A jak stanik usztywniany od spodu to i nawet stoją jak przed ciążą haha 🤪 😁 😁 Moja Ala po kaszce leży ale marudzi przeokrutnie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...