Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No powinni ale niekiedy mają w dupie 😠
ten lekarz u którego teraz byłam to idiota...robił mi usg i podczas robienia mi sie pyta czy to bliźniaki,bo poprzedni lekarz robuł ostatnio 2 pomiary 🤪 🤪 🤪 a o wynikach ja mu przypomniałam,bo by mi nawet żelaza nie zapisał 😠

idę mamuśki szykować małego do kąpieli powoli,padnięta jestem,bo mieliśmy gości a potem na cmentar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No powinni ale niekiedy mają w dupie 😠
ten lekarz u którego teraz byłam to idiota...robił mi usg i podczas robienia mi sie pyta czy to bliźniaki,bo poprzedni lekarz robuł ostatnio 2 pomiary 🤪 🤪 🤪 a o wynikach ja mu przypomniałam,bo by mi nawet żelaza nie zapisał 😠

idę mamuśki szykować małego do kąpieli powoli,padnięta jestem,bo mieliśmy gości a potem na cmentar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Aduś ja chodzę do położnej i też się nigdy nic nie dowiaduję 🤨 Nie badają mnie a pod koniec ciąży to jednak czasem powinni żeby sprawdzić chociażby właśnie to czy szyjka się nie skraca 🤔

Heh Kasia to ja taką samalekarkę mam.Stara ciota,mnie też nie badała od kilku wizyt . A że ja z Paulą miałam podobie jak teraz z Olą to poszłam dodatkowo do innego lekarza. I dobrze zrobilam bo ten do którego chodze to naprawdę super gośc, stary ,doświadczony i jest ordynatorem porodówki. On właśnie podczas badania 3 tyg. temu powiedział o skracającej i rozwierającej szyjce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ja to nawet nie wiem jak tutaj ginekolog wygląda haha Ja tylko z położną się spotykam. A badana bym nigdy nie była w ciąży gdyby nie wizyta w 5 tygodniu ciąży w Polsce i byłam się upewnić prywatnie o ciąży. Teraz jak pójdę to będzie znów to samo- krew, mocz, ciśnienie i sprawdzenie ułożenia Alicji a no i zawsze słucha serduszka Małej. Ja już odpicowana jak się należy 😉 Teraz rzadko mam okazję umalować się czy jakoś fajnie ubrać albo założyć swoją ulubioną biżuterię. Później będę się codziennie na spacery z córką stroić hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja uważam że badanie powinno być na każdej wizycie!!!!!!!!!!!!!!!! Trochę jestem zdziwiona że w Anglii całą ciąże prowadzi położna, a lekarz gin.gdzie ??????????
Kasia ja juz nie moge się doczekac az już urodzę i bede mogła sie ubrac jak kobieta 🙂 Mysle ze na wiosne juz bede sobą i tez sie ubiore , umaluje - wystroje i na spacer z rodzinka pojde 🤪
Bo teraz jestem taka słonica troszkę hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ginekologa bym zobaczyła jakby na prawdę było z ciążą coś nie tak 🤨 Na szczęście jest wszystko dobrze i go nie oglądam. Ale z drugiej strony chciałabym widzieć lekarza i być badana (oczywiście ze zdrową ciążą 🙂 ) od czasu do czasu nie to żeby to lubiła, ale czułabym się pewniejsza, że wszystko jest dobrze. Mi w cipkę zajrzą pierwszy raz jak będą badać rozwarcie ha ha 😁 Mama mi mówiła, że badanie pod koniec ciąży już czasem boli jak lekarz jest niedelikatny ale czego się nie robi dla Dziecka 🙂 U mnie nawet przy porodzie będzie tylko położna a lekarz to też jakby się coś działo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he he jak lekarz jest delikatny to badanie nie bili. Ja też nie lubię rozkładać nóg przed obcym facetem, ale czuję sie bezpieczniej jak mnie zbada. U mnie też od początku akcji porodowj jest położna do końca, tylko na sam koniec jak już dziecko wychodzi przychodzi lekarz 🙂
Kasia a czemu Ty się umalowałaś i wystroiłaś 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A bo mam gości Kochana 😁 Niby starzy znajomi, ale to zawsze powód do ładnego ubrania 😉 Wiesz z jednej strony się cieszę, że nie muszę oglądać ginekologa bo właśnie w Anglii jest to dowodem zagrożonej ciąży niestety. Ja już wolę widzieć tylko położną, ale wiedzieć, że Alusia zdrowa 🙂 Chociaż właśnie teraz w tych tygodniach powinno być chociaż jedno lub dwa badania bo to końcówka i różnie to bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia tylko sie nie upij hehehe. Ja wczoraj miałam gości oni pili piwo a ja bezalkocholowe piwo z soczkiem hihihi - dobre i to. A mam taką ogromną ochotę na pysznego drinka , mmmmmm pycha.
Ja mam wizyty teraz co 3 tygodnie. Teraz 19 listopada będę szła. Boziu jak ja bym chciała na poczatku grudnia juz urodzić. I miała bym z głowy już ten poród , i Oleńka już z nami by była 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pustki dzisiaj ale w końcu weekend więc nie ma się co dziwić 😉 Idę z mężem kolację jakąś zrobić i będziemy oglądać Mam Talent 🙂 Jutro pewnie zajrzę jak wstawię rosołek 🙂 Dobranoc 😉
P.S. Gosiu- ja też nie raz muszę się posilić piwem bezalkoholowym jak jest jakaś imprezką na której siłą rzeczy być muszę ale nie smakuje tak dobrze jak z % , a drinka dobrego bym się chętnie napiła i nie mogę się już odczekać kiedy go skosztuję 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki 🙂 my już po śniadanku 🙂
A co do porodów to wszystkie się nastawiamy na poród przed terminem 😁 😁 no tylko Kasia robi wyłamuje się i mówi że urodzi po terminie 😁
Z tym przyśpieszaniem porodu to wcale nie jest takie proste....
Ja z Ewcią próbowałam wszystkiego... bzykaliśmy się non stop, wchodziłam i schodziłam na 10 piętro tarłam sutki no cudowałam i praktykowałam wszystkiego i 10 dni po terminie urodziłam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki tez jestem tylko nadrabialam wczorajsze zaleglosci 🙂 ja do lekarza mam dopiero 17 listopada 😞 nic sie nie dzialo wiec kazal mi przyjsc za 4 tygodnie ale pewnie po tej wizycie juz co 2 tygodnie. Dziś mnie też juz nie bedzie raczej bo teraz do kosciola sie szykowac czas a pozniej Paweł mnie na obiad do restauracji zaprasza 🤪 a na 16 do szwagra na urodzinki wiec cały dzien zarezerwowany. Trzymajcie sie cieplutko i korzystajcie ze ślicznej pogody 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też miałam pić to dziadostwo tylko właśnie ktoś mi powiedział że szkodzi dziecku...
Ja już nic robić nie będę bo po co się wysilać i męczyć jak dzidzia zechce to wyjdzie a jak nie to po terminie wywołają 🤪
A my dziś znów same mąż pracuje siostra pojechała do rodziców na święta 😞
My mamy jechać 2 listopada i posiedzimy do 7 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...