Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bardzo dobrze się czuję dzisiaj 🙂 Chyba ten szpital mnie wystraszył i jak ręką odjął hihi tylko mam mdłości ale to jakoś da się przeżyć bo nie mam ich cały dzień 🙂 Ja już na szczęście mam wszystko poprasowane, poprane- zrobiłam to jak tylko tez kupiliśmy meble dla rzeczy Alicji 🙂 Ale jeszcze z jedno a może dwa prania będę musiała zrobić jak przyjdzie paczka od mamy 🙂 Jutro kupuje mi prześcieradła a na piątek zamówimy kuriera 😁 Martusia co do mieszkania to wiadomo, nie ma jak na swoim ale co nagle to po diable 😉 A zanim Mała podrośnie to już dawno będziecie na swoim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej

Ja na chwilę,bo czuje się koszmarnie,bolą mnie biodra,pachwiny i aż całe nogi,do tego puchną,spać nie mogę 😞...a plecy,łopatka to masakra,ręka drętwieje jak nie wiem 😞
ja juz marze o porodzie 🤪,bo nie mam sił 😞
idziemy z małym do gastrologa na 10.20 a jutro idzie do żłobka a ja wkońcu składać na to rodzinne,bo ciągle coś im brakowało
Ja chcę już rodzić!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jednak znalazłam czas żeby rano zajrzeć 😁 Gosiu mnie też dziś w nocy taki skurcz w łydke złapał, że szok 😮 Ada biedulko trzymaj sie, Tobie już niedużo zostało.
Ok ja uciekam bo jade na zakupy za chwile i chyba już reszte wyprawki dziś kupie, no chyba, że niektore rzeczy z allegro będę zamawiała muszę dziś sprawdzić ceny w sklepach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola przeoczyłam Twój post,przepraszam,nie widziałam.
Także jeszcze raz cześć mamuśki 🙂

Ja jem leniwe i się szykuję do gastrologa zaraz,bo o 10 musze tam być 😞
Oskar jutro do złobka idzie,mam nadzieję,ze nie przyjdzie mi znowu po 3 dniach z katarem 😞 😮

No tak,ja moge za 2 tyg rodzic już,małego tak urodziłam,ale z drugiej strony niech siedzi jeszcze,bo nabierze ciałka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji,dzisiaj oddaje siorze zasilacz i czekam aż łaskawie wkońcu mój przyślą...także znowu bez neta zostanę 😞
mam nadzieję,ze najdalej na początku przyszłego tyg będzie.
na karcie też nie mam siana,tylko darmowe na orange a nie wiem czy któraś z Was ma 😞...jakos sie odezwę,trzymajcie się grubasy i nie rodzić mi jeszcze

kurcze padnę z bólu zaraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane !! 🙂
Melduję się i idę z psem 😉 Niedługo tu zajrzę spowrotem 😁 Ja czuję się super. Mdli mnie, ale jakoś da się to wytrzymać 😉 Noc już chyba drugą albo trzecią miałam dobrą. Mnie bardzo bolą plecy i żebra to jedyne co mi dolega ciągle teraz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Hej Kochane !! 🙂
Melduję się i idę z psem 😉 Niedługo tu zajrzę spowrotem 😁 Ja czuję się super. Mdli mnie, ale jakoś da się to wytrzymać 😉 Noc już chyba drugą albo trzecią miałam dobrą. Mnie bardzo bolą plecy i żebra to jedyne co mi dolega ciągle teraz 🙃


ja mam syry napuchniete jak niewiem.... i mialam badanie moczu zobaczymy o 15 wyniki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Mi nogi w kostkach lekko puchną ale to wieczorem po całym dniu łażenia.


ja wieczorem to zamiast nog mam 2 ogromne balony a rano jak wstaje to mam jjz napuchniete...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Kurcze to nie dobrze 🤨 Bo to też męczy. Ale to pewnie od tej wody w organiźmie. Ja właśnie zjadłam śniadanko i chyba walnę się na kanapę popatrzeć na telewizor 🙂 Mąż w pracy to ja sama siedzę 🤔


ja tez sama... 🥴 mała mi czka hahaha to jest uczucie smieszne:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🤪 ja z miasta wróciamłam,i jestem taaaka zmęczona. Czuję się jak staruszka 🤢, nie mam siły chodzić,męczę się oj niedobrze 😞
Kasia dobrze że się czujesz dobrze 🙂 Ola niepokojące są te twoje opuchlizny nóg 😞 Mi też odrobinkę puchną nogi. Ola a ty zpakowana jesteś już???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja też jestem. Do miasta jednak nie pojechałam bo mojego głowa boli (ma migrene) i nie chciało mu się za bardzo więc mam na niego focha... jutro sobie rano sama pojade i nie będę go prosiła żeby mi pomógł z zakupami dam sobie rade z tymi ciężkimi torbami sama 😠
normalnie szału dostane już się nastawiłam, że dziś jade na te zakupy a tu dupa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Hej 🤪 ja z miasta wróciamłam,i jestem taaaka zmęczona. Czuję się jak staruszka 🤢, nie mam siły chodzić,męczę się oj niedobrze 😞
Kasia dobrze że się czujesz dobrze 🙂 Ola niepokojące są te twoje opuchlizny nóg 😞 Mi też odrobinkę puchną nogi. Ola a ty zpakowana jesteś już???????


tak jeszcze tylko kapcie ale to nie ejst juz tam tak wazne reszte mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
hej ja też jestem. Do miasta jednak nie pojechałam bo mojego głowa boli (ma migrene) i nie chciało mu się za bardzo więc mam na niego focha... jutro sobie rano sama pojade i nie będę go prosiła żeby mi pomógł z zakupami dam sobie rade z tymi ciężkimi torbami sama 😠
normalnie szału dostane już się nastawiłam, że dziś jade na te zakupy a tu dupa...


eh Sylwia mnie moj tez podkurzal wczoraj jciec urodziny jeg mial i sobie popili ... nie był pijany al miał faze i juz mnie pdkurzal a dzis w pracy jest 😁 ale i tak bym chciała żeby był ze mną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
He he he Sylwuś nie fochuj się , może pózniej pojedziecie do miasta 😉,migrena może minie 😉 A Ty nie szalej sama z zakupami,nie wolno dzwigać ciężarów.


Mama mi nakazala lezec w wyrze zeby mi nogi odpuchły do jutra jak do lekarza pójde 😁 hahaha a mi sie tak nudzi w tym łóżku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...