Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie pisać dużo 😉 Idę leżeć, a raczej odleżyn się nabawić 😉


Jeszcze nie mogę dojść do siebie po szpitalu. Jakaś przygnębiona jestem i tak się bałam, że wcześniej urodzę 😞 Najbardziej mnie boli, że muszę tak się oszczędzać. I teraz się będę tylko bać, żeby znowu tam nie trafić 😞

Spokojnego Wieczoru Grubasy 😁
ps. My to jesteśmy chuderlaki... leżałam z dziewczyną, która przytyła w ciąży ponad 30 kg 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Oliwka tacie zaniesie 😁


Oliwka to pewnie będzie mamy pilnować by czasem nie pomyliła się i nie dała o jeden całus więcej Maji 😁


to napewno 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Oliwka tacie zaniesie 😁


Oliwka to pewnie będzie mamy pilnować by czasem nie pomyliła się i nie dała o jeden całus więcej Maji 😁


to napewno 😜



hihi moja to jest kochana cały dzien żebra mi wytraca 😁 ałć 😁


teraz mówi "kocham cie dzidziu" a później powie "spadaj od mojej mamy" 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Oliwka tacie zaniesie 😁


Oliwka to pewnie będzie mamy pilnować by czasem nie pomyliła się i nie dała o jeden całus więcej Maji 😁


to napewno 😜



hihi moja to jest kochana cały dzien żebra mi wytraca 😁 ałć 😁


teraz mówi "kocham cie dzidziu" a później powie "spadaj od mojej mamy" 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Mi moja w klawiature kopie bo oparłam na brzuchu 😁 a Oliwka mnie co chwila bada 😁 no i jeszcze mąż poleciał po sałate lodową zrobie sałatke z papryką pomidorem,cebulą i sosami ziołowymi 🙂


a mała czka mi teraz hahaha łepetyną obija mi miednice...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mi moja w klawiature kopie bo oparłam na brzuchu 😁 a Oliwka mnie co chwila bada 😁 no i jeszcze mąż poleciał po sałate lodową zrobie sałatke z papryką pomidorem,cebulą i sosami ziołowymi 🙂


a mała czka mi teraz hahaha łepetyną obija mi miednice...


no co tapety nie może położyć to chociaż ją obije 😁



haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola wiesz co...ale my tu wszystkie jesteśmy szczupłe i sexi 😁 🤪 playboy się o nas bije 😁 🤪


hahaha napewno by chcieli sfotografowac takie mamuski jak my:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola wiesz co...ale my tu wszystkie jesteśmy szczupłe i sexi 😁 🤪 playboy się o nas bije 😁 🤪


hahaha napewno by chcieli sfotografowac takie mamuski jak my:P


zwłaszcza jak mleko po cycach będzie ciekło 🤪



i sfotografuja akcje porodowa:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór brzuszki 🙂 Ninka- cieszę się, że z Wami wszystko w porządu 🙂 😆 My złożyliśmy komodę i kupiłam resztę rzeczy dla siebie do szpitala i dla małej rzeczy higieniczne itd. Proszku tylko nie kupiłam bo się zastanawiałam jaki 🤔 Kupiłam te majtki jednorazowe choć u nas w szpitalu nie można za bardzo :/ I żel zamiast mydła Biały Jeleń. W tygodniu więc już na pewno będę miała spakowaną torbę do szpitala dla siebie a dla małej tylko chusteczki potrzebne bo resztę zapewnia szpital 🙂 Ok nie zanudzam. Dajcie znać jak u Was z proszkiem do prania. Dzięki i miłego wieczorku 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki ja też zaraz uciekam myć się i położę się do łóżka bo coś obolała jestem pewnie od tego cholernej nerki 🤔 Martusia ja to używam Fairy ale wiesz mieszkam w Anglii. Ale myślę, że w Polsce używałabym Loveli ale z tego co kiedyś była rozmowa o proszkach to Dziewczyny chwaliły i Lovele i Dzidziusia. Każdy proszek jest dobry i płyn do płukania dla Maleństwa, na którym pisze NON BIO, czyli bez rzadnych szkodliwych środków i zbędnej chemii 🙂 U mnie w Anglii nawet Persil Non Bio czyli dla dzieci i to jest żel i płyn do płukania w jednym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia myślę, że nie warto wydawać dużo pieniędzy na proszek bo to chodzi tylko o to żeby był Non Bio właśnie. DObry płyn do tego też Non Bio żeby ciuszki były pięciutkie i nic więcej nie potrzeba 😉 Udanego poszukiwania mieszkania 😘 Dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!! Niemożliwe już po 8 a ja nadal pierwsza? Ninkawróciął hura!!! I obie będziemy miały chłopaków 🤪 gratuluje! Ja tylko na moment bo zaraz mama z siostra do mnie na kawe zajedzie a potem do miasta ruszam 😆 nie pisac za duzo żebym znowu nie musiala 23 stron nadrabiać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...