Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosiu ja już blisko 30- stki więc starość nie radość hahaha 😁 😁 Co do koszul to ja mam po siostrze 3 koszule używane ale i tak będą do wyrzucenia zaś a u nas w szpitalu wymagają trzech 🙂 A co do imienia to jednak dobrze pamiętałam imię Twojego synka Sylwia 😉 A i dobrze, że powiedziałaś o tej promocji w Rossmannie Lovelli to ją kupię bo 10 zł różnicy między JEL-em to dużo, może nie teraz ale później jak będą wydatki co chwila i pranie co dwa dni to trzeba będzie oszczędzać 🙂 Smacznej kawki życzę bo ja już po 😉 Co do podkładów to ja nie kupuję bo w zasadzie nie widziałam, że trzeba 🤔 A Wy ???????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
a wogóle ile kupujecie podkładów poporodowych dla siebie tych duzych? bo sie zastanawiam jakie zapasy trzeba zrobić 😮
lece kawe sobie sparzyc i bede na allegro buszowała 😉

Sylwuś ja kupiłam 2 op. ale nie jestem pewna czy to starczy. Ale jak będzie za mało dokupi mi Tomek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
a wogóle ile kupujecie podkładów poporodowych dla siebie tych duzych? bo sie zastanawiam jakie zapasy trzeba zrobić 😮
lece kawe sobie sparzyc i bede na allegro buszowała 😉

Sylwuś ja kupiłam 2 op. ale nie jestem pewna czy to starczy. Ale jak będzie za mało dokupi mi Tomek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Gosiu ja już blisko 30- stki więc starość nie radość hahaha 😁 😁 Co do koszul to ja mam po siostrze 3 koszule używane ale i tak będą do wyrzucenia zaś a u nas w szpitalu wymagają trzech 🙂 A co do imienia to jednak dobrze pamiętałam imię Twojego synka Sylwia 😉 A i dobrze, że powiedziałaś o tej promocji w Rossmannie Lovelli to ją kupię bo 10 zł różnicy między JEL-em to dużo, może nie teraz ale później jak będą wydatki co chwila i pranie co dwa dni to trzeba będzie oszczędzać 🙂 Smacznej kawki życzę bo ja już po 😉 Co do podkładów to ja nie kupuję bo w zasadzie nie widziałam, że trzeba 🤔 A Wy ???????????

Martuś ja po 30 , i czuję się młodziutko hahaha.
A podkłady to musisz kupić ,bo są niezbędne.Podpaski w pierwszych dniach po porodzie nie zdaja egzaminu. Tylko podkłady "bella"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w Anglii nie ma takich podkładów 🤨 Jak pisze, że podpaski dla kobiet po porodzie to one są nie tyle szerokie co długie. Ja kupiłam chyba z 5 paczek podpasek zwykłych ale takich grubszych, długich i zaznaczone jest, że są ekstra chłonne. Płyn do płukania tkanin specjalny dla dzieci to raczej chyba ma każda firma produkująca płyn- Lenor, Lovela, Silan itp. Ja pewnie mieszkając w Polsce używałabym Lenora do płukania bo wiem, że jest biały Lenor dla dzieci a ja uwielbiam jego zapach 🙂 Ja też chyba sobie kawkę zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli tylko my niezdecydowani z imieniem, hehe 🙂, nie piszcie, że jesteście stare, bo ja mam powyżej 30-tki a czuję się młodo 😉. Sylwia - ja mam 2 paczki podkładów, kupowałam w aptece, ale przez internet też, bo wyszło mi taniej, a odbierałam osobiście. Mi dzisiaj facet w sklepie uświadomił, że od stycznia VAT rośnie o 1% i żeby nie czekać z zakupami, bo muszą jeszcze kasy fiskalne wymienić itp i nie wiadomo czy nie podniosą cen (swoją drogą chyba w pt w gazecie mój mąż wyczytał, że ma wzrosnąć VAT na ubranka niemowlęce z 7 na 22%?!) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze a ja muszę z psem się powoli zwijać 🤔 Czy oni poszaleli ?! Mało, że wszystko dla dziecka w Polsce takie drogie to oni jeszcze chcą Wam ceny podnieść 🤪 😮 U Nas w Anglii jakiś czas temu zdjęli albo obniżyli ( już nie pamiętam dokładnie ) podatek na ubrania i artykuły spożywcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ja tylko na chwile... jestem po lekarzu i dentyście...dentystka zatruła mi zęba...znów 😠 aż mi łzy już na fotelu popłyneły bo te tylnie zęby są najgorsze...
Maja się nie obruciła 😞 za 2 tyg mam przyjść na wizyte,i dostane skierowanie na usg by ocenić jej wage itp. co do śluzu to jest to normalne i nie mam się martwić 🙂

Aguś czyli na pewno cesarka 😞 bo już raczej nie ma szans na odwrócenie Majeczki, to dobrze że ten śluz to normalne, bo troche mnie to niepokoiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to szkoda Aguś, że czeka Cię na 100% wiadomo w trakcie porodu jak wyjdzie, że muszą zrobić cc to jest nam już wszystko obojętne ale mieć tą świadomość kilka tygodni wcześniej to kiszka. Ale jak mus to mus 😉 Byle byś szybko doszła do siebie to będzie najważniejsze 🙂 Moja Ala też zawsze skopuje to urządzenie Doplera hihi a ostatnio w szpitalu no nawet to urządzenie od KTG skopała z brzucha, aż przyszła pielęgniarka i musiała jeszcze raz od początku KTG robić bo z tego wyglądało to tak jakby serce przestało bić haha Mała Terrorystka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😮 jezdem net mi nie chodził...;/ wyniki okeiej do szpitala nie ide nogi mam w grze trzymać wizyta 17 usg ktg i czy skurcze sa bedzie patrzec... 😁 🙃 noo bo to juz 38 tydz bedzie... 🤪
wiec o...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola bardzo się cieszę, że wszystko się unormowało z Twoimi wynikami 😉 Aguś czy tak czy tak wszystkie będziemy obolałe 😉 Ciebie bolał rana na brzuchu a Nas na pipkach haha 😉 Może być tak, że Ty szybciej dojdziesz do siebie po cc niż nie jedna z Nas po sn. Ja trochę leżałam i patrzyłam na film: Kobieta kot- bardzo fajny ale jej figurka mnie zdołowała hihi 🙃 Ja już nie będę mieć takiego seksownego brzuszka jak ona 😠 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze Ola, że wyniki w porządku to jak pójdziesz na kolejną wizytę to nawet jeśli Cię już wyślą do szpitala to już rzeczywiście będzie 38 tydzień więc ciąża donoszona 🙂 Aguś- nie ma co stresować się odnośnie cc bo przecież najważniejsze że mała jest zdrowa 🙂 Ja gotuję leczo bo miałam wielką ochotę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze, że z Olą wszystko dobrze 😁
W 38 to możesz z palcem w dupie rodzić 😁 hihih
U mnie w szpitalu pozwalają nosić majtki jednorazowe, także w takie się zaopatrzę, a podkładów to mają pod dostatkiem. Jedyne czego nie mają to pieluch dla dziecka.

Nie pisałam Wam chyba, ale wiecie że siedziałam koło porodówki, akurat trwał poród... I usłyszałam pierwszy płacz nowo narodzonego dziecka... Aż mi ciarki przeszły i oczy mi się zaszkliły ze wzruszenia. Jakbym się nie opanowała, to bym ryczała na całego. Niesamowite uczucie 🙂

A potem jak wracałam z mężem ze szpitala to na pasach zobaczyliśmy wypadek... Jakiś skurwiel potrącił około 10-letniego chłopca 😞 😞 😞 Jak to zobaczyłam to aż się zaczęłam trząść 😞 😞 Był nieprzytomny 😞 Co muszą czuć jego rodzice... to nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić. Tyle wrażeń miałam i tyle różnych emocji w jeden dzień.

Co tu taka cisza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka tu ostatnio zawsze taka cisza 😉 Musisz się przyzwyczaić 🙂 A mnie mąż wkurzył wrócił z pracy i od razu, że on na przesłanie paczki przeznacza 120 zł nie więcej !! Kurwa mógł się na dziecko nie decydować a nie teraz by Alicji wszystko ograniczał !!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...