Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gonia88811 napisał(a):
A ty cwaniara jestes hehehe. Ja nie potrafie z lustrem, wię na wyczucie sie golę, a pozacinam się hehehe, aż krew się leje he he he


ja z lustrem sie nauczyłam bo bez to morze czerwone sie w łazience robiło hahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Dziewczynki, ale ja się nawet nie chce Wam wepchać w kolejkę 😉 Na prawdę sama się nastraszyłam, ale dzięki Bogu jest wszystko dobrze 🙂 A do tych dziewczyn co mam gg to zaraz wyślę swój numer telefonu 🙂 Aga Mini Twój już zapisałam sobie dzięki 😘 Ciekawe jak Ninka 🤨 Martwię się.

No Ninka na weekend miała zostac na obserwacji i pewnie jeszcze jutro tez zostanie w szpitalu, bo w swieta nie ma wypisów . Musimy czekac do wtorku na nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he he he teraz ty nie wykrec nam numeru i do szpitala sie nie wybieraj 😜 Może coś zjadlas co ci zaszkodziło 😉
Dziś jak bylismy u kuzynki Tomka to zaprosiła nas na chrzciny 😠 Cholera akurat teraz musi małego chrzcic, ja nie mam w co sie ubrać, wszystko ciasne w pasie hehe. A dodatkowo to wydatek 😞 I tak teraz kasy poszlo a wózek jeszcze nie kupiony.Koperte trzeba dać.Cholera nieodpowiednia chwila dla nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 widze, że każdej coś dolega... ja dziś w nocy jakoś spać nie mogłam 😞 muszę wiecej odpowczywać bo brzuch mi się za często twardy robi i się stawia i czasem to zaczyna boleć, a do początku grudnia muszę wytrzymać i nie chce jechać do szpitala szybciej 🤨
Dziś napewno pusto tu będzie mi się może jeszcze uda zajrzeć jakoś przed obiadem.
Agnieszko wysłałam Ci na gg mój numer komorki też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu dobrze że pojechałaś i się upewniłaś 🙂 Olu ja też cały czas biegam do kibla... z Ewcią przez dwa tygodnie latałam przed porodem 🙂 więc jak by ci tak wyszło to akurat byś się dobrze wstrzeliła w 37 tydzień 🤪
GOLENIE... mnie mąż goli już od ponad miesiąca bo ja nic nie widzę przez ogromny brzuch a w lusterku nie potrafię.
Oj Gosi nie za ciekawie masz z tymi chrzcinami 😞 Wiesz może nie dawaj w kopertę tylko kup posrebrzany obrazek z kimś świętym i tyle moja siostra kupiła za 90 zł a w kopertę by musiała włożyć gdzieś 250-300 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki 🤪 🤪 🤪
I zaczął się kolejny dzień.
Ja dobrze spałam, tylko mała zasnąć mi nie dawała hehehe, wariowała jak szalona.
No właśnie nie w pore te chrzciny,i tak dobrze że Tomka na chrzestnego nie poprosiła bo myśleliśmy że może tak być. W koperte ze 300 zł. co najmniej musimy włożyć, bo oni nigdy nie żałują pieniędzy na prezenty dla dzieci.Dałaś mi Aguś dobry pomysł z tym obrazkiem 🙂. Pamiątka na całe życie.
A ja właśnie dusze jabłka na szarlotkę , mmmm pychota ,mam ogromną ochotę na szarlotę z kruszonką 😜 😜 😜
Zajrzę do Was pózniej laseczki 😉Pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha 😁
Aguś mi sie gg odpala przy włączaniu kompa,więc nawet jak mąż siedzi to mam dostępne a wcale nie siedzę 😜
ale byłam na NK,bo dodawałam zdjęcia 😁

My od 6 na nogach standardowo...jeju czy Was też tak pachwiny bolą???
U mnie koszmar,biodra,pachwiny i aż na całe nogi,najgorzej po nocy i wieczorem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jem leniwe,wczoraj znowu narobiłam..mniam,jeju musze się najeść takich rzeczy,bo niedługo dieta 😞,tymbardziej,ze ja na nabiał musze uważać,bo Sebastian tak jak Oskar może mieć skazę białkową 🤨
A tak przy okazji...wczoraj sprawdzałąm i Sebastian będzie miał zaraz po urodzinach imieniny,bo jest 16 albo 31 grudnia 😁

Ja mam torbę dawno spakowaną,za 2 tyg moge iść śmiało rodzić 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...