Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
"

Ona nie cwiczy jogi tylko sie dusi w swoim m1 bo jej ciasno... wes wybusc ja bo klaustrofobii dostanie bidulka... boi sie matki szalonej i sie trzesie 😁 w kącie miednicy
"

Jesteś gUpia 🤪 jej jest tam dobrze bo pierdów nie wącha bo ma główke u góry 😁 🤪


pfff... 🙃 ona ledwie dyszy bo miejsca nie ma dla siebie nawet obrazu nie moze powiesić]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
krowa szalona... i zazdraszcza Kasi jeszcze... bo Kasdia bynajmniej ma pasje a nie... i spelnia sie w tym co lubi.... 🤪 😁


Jak przez ciebie ze śmiechu pojade rodzić to masz kopa w tą tłustą dupe 🤪


hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
No właśnie nie wiem jakiego gatunku synowej się już spodziewać... Czy to będzie mała foka, czy dzik, czy króliczka 🤪 A może wszystko w jednym?? 🤪 🤪 🤢
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


to bedzie piękna królewna z bląd loczkami i wspaniałą figurą i niebieskimi oczkami... w pieknej fioletowej sukieneczce i pieknych bucikach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
No właśnie nie wiem jakiego gatunku synowej się już spodziewać... Czy to będzie mała foka, czy dzik, czy króliczka 🤪 A może wszystko w jednym?? 🤪 🤪 🤢
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


to bedzie piękna królewna z bląd loczkami i wspaniałą figurą i niebieskimi oczkami... w pieknej fioletowej sukieneczce i pieknych bucikach 🙂



to ty masz królika przy zdjeciu Oliwki na suwaczku to ona w 5 min zrobiona pewnie....
Ola czytając to mam wrażenie że ty nadal wierzysz w mikołaja 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
No właśnie nie wiem jakiego gatunku synowej się już spodziewać... Czy to będzie mała foka, czy dzik, czy króliczka 🤪 A może wszystko w jednym?? 🤪 🤪 🤢
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


to bedzie piękna królewna z bląd loczkami i wspaniałą figurą i niebieskimi oczkami... w pieknej fioletowej sukieneczce i pieknych bucikach 🙂


Ola czytając to mam wrażenie że ty nadal wierzysz w mikołaja 🤪 🤪


A czego Ty się spodziewasz po osobie, która twierdzi, że od sikania pod wiatr zaszła w ciążę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
pfff 😮 nie gadam z wami bo nie zniżam sie do was...


Ty się nie możesz zniżyć do nas bo nawet do podeszwy od laczka nam nie sięgasz 😁 🤪


pfff miałam was za koleżanki a wy mnie tak traktujecie!!! pfff... idem z rykiem... zawiodłam sie.... 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ald się uśmiałam czytając wasze wywody, ja spać nie mogę, zrobiłam sobie właśnie herbatke na sen, taką z melisą i lawendą, mam zakwasy w pachwinach bolą mnie plecy a najgorsze jest że jak ręki nie poloże to zaraz mam wrażenie że zdrętwiała i boli, zgaga męczy więc najadłam się migdałów i teraz cierpie bo mi niedobrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂 ale wam wesolo bylo 😎 ja dzis chyba do miasta rusze musze kupic jeszcze pare szpargałów i cos do kanapek no i jeszcze dzis sprzatanie mnie czeka wiec pewnie jak bede to bede miala do nadrabiania sporo 🥴
a co z nasza tabelka? bo ostatnio nie widzialam waszych wymiarów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Cześć żarłoki 😁
Jestem w szoku że aż tyle stron napisałyście od mojego ostatniego posta 🤪 aż nie całą jedną 🤪
NO dziś weekend więc tu cisza będzie bo mężowie się dobiorą do komputerów albo żonek 🙂
ja wczoraj z moim do późna oglądałam film "kult" na polsacie i mnie wciągnął 🙂 a dziś czekam na karpatke 😜 🤪


Fajny ten film już kiedyś go oglądałam ... wogóle lubie filmy z tym Aktorem 🙂 dzisiaj pogoda Barowa 😁 a my pić nie możemy 😁 boziu jaka ochote mam na piwko z sokiem mniam... ale nic... nie wolno 😜 jak mnie głowa boli... dzisiaj piernicze nic nie robie ciocia mi uszyła wczoraj kocyk i podusie do wózka dla mojej króliczki 😉 jejciu jeszcze troszkie i bedziemy miały nasze potworki 😜 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...