Oj z Mamusią się nagadałam chyba z 3 godziny i jeszcze byśmy mogły nawijać 🙂 W poniedziałek paczkę zabierają do 12 a więc za dwa- trzy tygodnie powinnam mieć 😁 Ja mam do szpitala taksówką jakieś maks 10 minut ale na taksówkę się czeka nie raz z godzinę albo i więcej- zależy jaki jest dzień i godzina 🤨
Dziendoberek oceanarium 🤪 Dziś zapowiada się u mnie bezdeszczowy dzień,moźe wreszcie na spacer wyjdę 🙂 A moja Ola miała dziś pierwszy raz czkawkę 🤪 chyba to była czkawka 🙃. A poza tym to trochę mnie boli brzuch jak na okres 🥴 . Już coraz ciężej i gorzej, ech niech te dzieciaczki się rodzą.
Kupiliśmy już aparat foto. aby uwiecznić przyjście na świat małej Oli, i tylko wózek nam został,i już wszystko , nareszcie 🤪🤪🤪🤪 Miłej niedzieli 😉
a ja myślałam że się rozpłaszcze dzisiaj w nocy...obudziłam się do toalety, a potem weszłam do łożka, złapał mnie skurcz taki jak na @ tylko dużo dużo mocniejszy, przestraszyłam się bo przez dłuższy czas nie puszczał i jeszcze wkurzyłam zdrowo bo można sprawdzić czy to skurcz przepowiadający czy właściwy biorąc ciepłą kąpiel, a ja już od 3 dni myje się w zimnej wodzie bo wieczorem już nie ma, o 16 jest ciepła jak palą, to ja dziękuje mnie po kąpieli ścina spanie dlatego chce się kąpać przed snem, ale tu niektórzy nie rozumieją że trzeba najpierw wodę zagrzać a potem dopiero na centralne puścić wtedy jest dużo gorącej wody i długo trzyma temperaturke, a tak cóż zimna mi zostaje 😠 no i tak sobie leże i leże a skurcz nie puszcza, dopada mnie panika może jechać do szpitala, ale potem poczułam że mała się rusza więc stwierdziłam że do rana wyczekam, jej się nic nie dzieje więc jakoś może dozipie a jak nie puści to pojade na szpital, ale po ok 40 minutach puściło
Cześć mamuśki! 🙂 Ja bym jeszcze pewnie smacznie spała gdyby mnie nie obudził cholerny ból w dole kręgosłupa,i oczywiście standardowo musiałam na "tron" lecieć się przeczyścić ☺️ w nocy mały rojber też nie dała spać bo buszowała chyba do 2 w nocy 🤪 u mnie nie stety deszczowo... 🥴
Aga Ty juz jakiś czas jesteś zwiazana z "tronem", czyżby już blisko do pozpakowania???
To przedszkole rzeczywiście wygląda na miejsce, w którym dużą wagę przykłada się do podejścia pełnego szacunku i uważności wobec dzieci. Oparcie się na NVC i inspiracje pedagogiką Jespera Juula mogą sprzyjać budowaniu dobrej atmosfery. Ważne jest też to, że wspierają nie tylko dzieci, ale i rodziców poprzez warsztaty. To może być ciekawa opcja dla rodzin szukających spokojnego i świadomego podejścia do wychowania.
Zobacz sobie na przedszkole Pluszowy Miś pod Piasecznem w Staraej Iwicznej - https://www.przedszkole-pluszowymis.pl/. To miejsce, które podchodzi do dzieci z szacunkiem i uważnością – opierają się na podejściu NVC (Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga) oraz inspiracjach pedagogiką Jespera Juula. Atmosfera jest spokojna, bezpieczna, z ogromnym wsparciem także dla rodziców (prowadzą warsztaty rodzicielskie!).
Rekomendowane odpowiedzi
Martuska_D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
aga_ta
mi też zrób bo głodna się robie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
aga_ta
a ja głodna aż mi niedobrze, ale jak patrze w lodówke nie widze nic dla siebie więc chyba ide spać zanim ogarnie mnie potworny głód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
aisak_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
aga_ta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
gonia88811
Dziś zapowiada się u mnie bezdeszczowy dzień,moźe wreszcie na spacer wyjdę 🙂
A moja Ola miała dziś pierwszy raz czkawkę 🤪 chyba to była czkawka 🙃. A poza tym to trochę mnie boli brzuch jak na okres 🥴 . Już coraz ciężej i gorzej, ech niech te dzieciaczki się rodzą.
Kupiliśmy już aparat foto. aby uwiecznić przyjście na świat małej Oli, i tylko wózek nam został,i już wszystko , nareszcie 🤪 🤪 🤪 🤪
Miłej niedzieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
aga_ta
no i tak sobie leże i leże a skurcz nie puszcza, dopada mnie panika może jechać do szpitala, ale potem poczułam że mała się rusza więc stwierdziłam że do rana wyczekam, jej się nic nie dzieje więc jakoś może dozipie a jak nie puści to pojade na szpital, ale po ok 40 minutach puściło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
aga_ta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
gonia88811
Aga Ty juz jakiś czas jesteś zwiazana z "tronem", czyżby już blisko do pozpakowania???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach