Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):

No mnie jak rano bolało w krzyżu to też się wystraszyłam że bóli krzyżowych znów dostaje tak jak przy Oliwi,ale narazie się uspokoiło...

no to chyba jednak nie powinno sie forum nazywać grudnióweczki tylko grudniówkowe panikary 🤪

Może i tak ale listopadówko-grudniowiczki też napewno by pasowało bo przeciez jeszcze 3 tygodnie listopada mamy , i może się mnóstwo wydarzyć i jakieś grudnióweczki mogą zrobić niespodzianki - wczesniej sie rozpakowac hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


Ha ha panikary to dopiero się z was zrobią 🤪 te co rodziły już napewno wiedzą co mam na myśli 😉poznacie nowe znaczenie słowa "ból" 😁

nie kracz i nie strasz bo się potem na porodówke nie dam zawieść, zacisne nogi i koniec 🤪
swoją drogą jak się mają rozpakowywać już w listopadzie to ja też tak chce, a co mam być gorsza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):

No mnie jak rano bolało w krzyżu to też się wystraszyłam że bóli krzyżowych znów dostaje tak jak przy Oliwi,ale narazie się uspokoiło...

no to chyba jednak nie powinno sie forum nazywać grudnióweczki tylko grudniówkowe panikary 🤪


Ha ha panikary to dopiero się z was zrobią 🤪 te co rodziły już napewno wiedzą co mam na myśli 😉poznacie nowe znaczenie słowa "ból" 😁

He he he Aga szczególnie wtedy jak będa miały bóle i z brzucha i krzyża ha ha ha. Obiecaja sobie że to ostatni poród w ich życiu ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):

He he he Aga szczególnie wtedy jak będa miały bóle i z brzucha i krzyża ha ha ha. Obiecaja sobie że to ostatni poród w ich życiu ha ha ha

następna straszy, KONIEC przestać straszyć bo mówie wam że mi się Zośka nie urodzi z tego strachu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):


Ha ha panikary to dopiero się z was zrobią 🤪 te co rodziły już napewno wiedzą co mam na myśli 😉poznacie nowe znaczenie słowa "ból" 😁

nie kracz i nie strasz bo się potem na porodówke nie dam zawieść, zacisne nogi i koniec 🤪
swoją drogą jak się mają rozpakowywać już w listopadzie to ja też tak chce, a co mam być gorsza 🤪


zobaczycie ja sobie wywołam 1 grudnia 😁 chyba że rzeczywiście wcześniej odjade...

A ciekawe jak sobie wywolasz ????????????? Wiesz pierwsze mogą być ostatnie hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):

He he he Aga szczególnie wtedy jak będa miały bóle i z brzucha i krzyża ha ha ha. Obiecaja sobie że to ostatni poród w ich życiu ha ha ha

następna straszy, KONIEC przestać straszyć bo mówie wam że mi się Zośka nie urodzi z tego strachu 🤪

Agatka he he he jak Zośka weszla to i na pewno wyjdzie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):

Agatka he he he jak Zośka weszla to i na pewno wyjdzie 🤪 🤪

o to nie znasz mojej Zośki, charakterek ma po mamusi, jak się wystarszy i zaprze to nie wyjdzie żeby ją stado wołów wyciągało 🤪
A tak poza tym mam pytanko, po jakim czasie odwiedza się kobiete z dzieckiem po porodzie, znaczy się jak już jest w domu, bo tu mnie teściowa starszy że moja sąsiadka tj mojego męża ciotka się obrazi że nie poszłam dziecka zobaczyć, a ona dopiero w czwartek wróciła ze szpitala i uważam ze musi mieć troche czasu na dojście do siebie tym bardziej że jest po cesarce, ja np nie zamierzam przyjmować żadnych pielgrzymek rodzinno sąsiedzkich przez pierwsze 2 tyg w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):

No mnie jak rano bolało w krzyżu to też się wystraszyłam że bóli krzyżowych znów dostaje tak jak przy Oliwi,ale narazie się uspokoiło...

no to chyba jednak nie powinno sie forum nazywać grudnióweczki tylko grudniówkowe panikary 🤪


Ha ha panikary to dopiero się z was zrobią 🤪 te co rodziły już napewno wiedzą co mam na myśli 😉poznacie nowe znaczenie słowa "ból" 😁

He he he Aga szczególnie wtedy jak będa miały bóle i z brzucha i krzyża ha ha ha. Obiecaja sobie że to ostatni poród w ich życiu ha ha ha


ja chociaż mam bóle podbrzusza,i biegam na tron,i skurcze mnie łapią i teraz doszedł kręgosłup,a moja sąsiadka z dołu z którą się przyjaźnimy jest w 40 tygodniu i nie ma nic 🤪

Mhhh Aga Ty sobie nie żartuj 🙂 Czekaj do grudnia 😉, bo faktycznie trzeba będzie zmienić na na listopadówko-grudnióweczki hahahahaha. Ja tam czekam do grudnia 😮 Nien wyłamię się hehehehe.
Idę mamie położyć farbę na wlosy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂 Straszycie tym porodem no wiecie co... hehe kurcze a ja sie jeszcze nie boje pewnie jeszcze troche i mnie też strach złapie, ale ja podchodze do tego w ten sposób, że każda to przeżyje i tak juz musi być 😉 my dziś do moich rodziców ruszamy i może siostra do nas na noc przyjedzie wiec pewnie nie bede dziś zaglądała. Miłej niedzieli wrazie gdyby mnie nie było 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A od rana temat rozpakowywania haha 😁 😁 Kochane myślę, że każda z nas te przynajmniej 3 tygodnie wytrzyma- w końcu jesteśmy Grudnióweczki więc nie wyłamywać się 🤔 😉 Agata- z tymi odwiedzinami to kwestia czysto indywidualna ale myślę, że każdy powinien mieć taką świadomość, że kobieta po urodzeniu potrzebuje tego czasu na dojście do siebie- myślę, że tydzień to tak akurat 🙂 No ale to moje zdanie 😉 Sylwia ja też na tą chwilę się nie boję albo moja podświadomość dobrze to ukrywa 😜 😉 Traktuję to raczej jako zadanie bo przejść przez to trzeba 🙂 A finał jest cudowny więc warto 🙂 😉 Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od paru dni taka niedobita jestem i ciągle śpiąca... do tego pogoda nieprzyjemna także doskonale Cię rozumiem 🙂 Dzisiaj też jakaś przymulona jestem 🤢 Muszę się umalować ale z dupą nie chce mi się ruszyć 😜 A mała wywierci mi chyba dziurę w brzuchu zaraz heh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do odwiedzin, to u mnie pewnie pielgrzymki będą jak tylko wyjdę ze szpitala hhahaha 🙂 Będą włazić drzwiami i oknami 😉 Ale wiecie co?? Nie mogę się doczekać jak się pochwalę moim maleństwem, zwłaszcza jak moim rodzicom je pokażę 🙂 Mężowi to wiadomo 🙂
Ja mam skurcze co 10 minut, ale to u mnie już chyba taki standard 😜 Także nie zwracam uwagi... biorę nospę, ale nie pomaga, także chyba przestanę ją brać, skoro nie działa. Po co się truć?

Ada się pojawiła i znowu nam przepadła 😜 Ale to chyba przez to, że weekend jest. Jutro pewnie coś napisze o 6 rano haha 😁 W końcu jest kierowniczką tego forum 😉 hihi

Wiecie co?? Nie chce mi się czytać innych wątków, ale myślę że tylko na naszym forum są takie panikary i wyścigi do porodu i że każda myśli że LADA MOMENT urodzi 😁 hahahaha
Grudnióweczki górą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Ja czuję się super !! Noc dobrze przespana 🙂 Wieczorem miałam małą zgagę ale do przeżycia 🙂 Ja odpukać czuję się bardzo dobrze. Wiadomo plecy i żebra bolą, pipka napuchnięta, ale to normalne bo już ciężko jest nosić ten tobołek przed sobą a Alusia uciska na wszystko 🙂 Ja się nie martwię, że się wcześniej rozpakuję 😁 Tylko te mdłości by mi mogły jeszcze przejść 🙃 😉 Gosiu Wy aparat a my teraz kupujemy kamerę bo aparat mamy nowy i mąż powiedział, że będzie Alusie od pierwszego momentu nagrywać bo chcemy mieć uwiecznione jej ważnie, mierzenie itp. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Ja od paru dni taka niedobita jestem i ciągle śpiąca... do tego pogoda nieprzyjemna także doskonale Cię rozumiem 🙂 Dzisiaj też jakaś przymulona jestem 🤢 Muszę się umalować ale z dupą nie chce mi się ruszyć 😜 A mała wywierci mi chyba dziurę w brzuchu zaraz heh 😉

no u nas rano słoneczko śliczne, a tez pochmurno deszcz chyba będzie, kolano mnie okropnie boli co potwierdza że deszcz raczej będzie - ja już jak stara babka reumatyzm mam zapowiadający zmiane pogody
Tobie wierci dziure w brzuchu a moja mocuje się z żebrami, chyba chce je do góry posunąć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey babinki... nie chce mi się nadrabiac coście tam naskrobały 😜
u mnie w miare noc... mąż chory przeziębiony jak diabli ... ma za swoje 😁 😁
pogoda okropniasta...
o 14 mam teściów na obiedzie 😁
wiec niewiem kiedy zajrze pewnie wieczorkiem 😁

a co do odwiedzin u mnie to wiecznie bede pewnie kogos miała bo kuzynka obok mieszka i ona juz przesiaduje u mnie ze mna i lampi sie na brzuch i obserwuje ruchy.. 😁 😁 co dopiero jak się urodzi 😁

moja mnie czkawką maltretuje... czasem mam wrażenie że ta czkawka powoduje że ona się obija o moją miednice głową 😁 😁 i że ją boli hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jesteś Ola a myślałyśmy, że poród z mężem wywołałaś 😁 Moja jak ma czkawkę to tak nisko ją czuję, na prawdę jakby była już w kanale rodnym haha 😜 Pogoda nieciekawa ale humor mam trochę lepszy bo staram się myśleć o Świętach i to mnie motywuje do działania 😉 Agatka- z tymi żebrami to też czasem masakra 😉 Zapomniałam Kasiu o wymiarach do tabelki bo nie wiem czy jestem na bieżąco- w pasie 106, waga moja 75,5 ( no ale zapisać można 75 😜 ), wczoraj tj. w sobotę zaczęłam tydzień 34 a więc dzisiaj 34+1, wizyta u lekarza w środę 🙂 P.S. Nie mogę już zdjąć obrączki z palca!! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak czuje czkawke to zawsze na wysokości środkowej brzucha ale po prawej stronie
ja o świetach też dzisiaj myślałam i upatrzyłam sobie bierznik świąteczny na ławe http://allegro.onet.pl/zik-obrus-serweta-swieta-50-100-prezent-krem-i1292923312.html tylko pogoda nieświąteczna, raczej deszczowo niż śniegowo, uwielbiam święta ale mój mąż ich nie lubi więc świąteczna przygotowania istnieją tylko w mojej głowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Twoja Zosia ma ułożenie główkowe?? Bo tak trochę wysoko czujesz, albo mi się zdaje 🙃
Ja czuję też bardzo nisko i zawsze po lewej stronie 😉

Marta, tak Ci palce spuchły?? Ja spokojnie mogę ściągnąć i myślę, że aż do porodu będę mogła nosić obrączkę, bo jest dla mnie niesamowicie ważna 😁

Ja wmuszam w siebie tosty, bo od rana jadłam tylko kilka mandarynek i batonika. Jakoś nie mam apetytu ☺️ 🤨 I martwię się, że całą ciążę źle się odżywiałam, a teraz jeszcze muszę w siebie wmuszać dla dobra dziecka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...