Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mi zabrali dzisiaj pieska 🙂 Jutro mam do lekarza. Już dzisiaj nie objadam się słodyczami i jutro tez nic od rana nie ruszę bo nie chce mieć robionej glukozy bleee.... 🤨 🥴 Ale wizytę mam już na 10:30 a więc wytrzymam hihi 😁 Teraz objadam się winogronem bo jest słodki zamiast batonem 😁 A ja się mierzyłam i ważyłam i nadal mam +11kg ale w pasie przez tydzień 2 cm więcej bo 108cm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hormony buzują !! Czytałam, że teraz mamy baaaaaaardzo wysoki poziom progesteronu i stąd te huśtawki nastroju 🙂 Aga jak chcesz płakać to płacz ile wlezie nie duś w sobie tego 😉 Ja jak mam ochotę płakać to ryczę jak bóbr 😁 A mój zawsze do mnie: Czemu Ty się zmuszasz do płaczu ?! 😮 Hi hi hi głupek 😜 Cieszę się, że już Ci lepiej 😉 Ja czuję się na prawdę super aż się cieszę, że nic mnie nie męczy bardzo no tylko teraz coś zgaga mnie łapie 🙃 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
No ale nie wiem czy pozwole im razem już mieszkać skoro stale ją "obraca" i biedna musi sobie sama porody odbierać i to 7-8 w jeden dzień 😁


jezu on ją zajedzie.....
a potem ona rodzi i rodzi chciałabys 7-raczki rodzic co 2 miechy i to silami natury??:P 🤪 😁 😆 jaaa nieee 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
No ale nie wiem czy pozwole im razem już mieszkać skoro stale ją "obraca" i biedna musi sobie sama porody odbierać i to 7-8 w jeden dzień 😁


Lepiej daj go w odstawkę, bo jak on ją tak obraca to będziesz mogła niedługo sklep zoologiczny otworzyć 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
No ale nie wiem czy pozwole im razem już mieszkać skoro stale ją "obraca" i biedna musi sobie sama porody odbierać i to 7-8 w jeden dzień 😁


jezu on ją zajedzie.....
a potem ona rodzi i rodzi chciałabys 7-raczki rodzic co 2 miechy i to silami natury??:P 🤪 😁 😆 jaaa nieee 😜



to antykoncepcje im zastosowacc musisz zaopatrzyc w gumki albo hormony 😜
No właśnie a więc co rozdzielić jak ona za nim tęskni? bo nawet jak małe odchowywała poprzednie to jak go zbliżyliśmy jej do klatki to się noskami stykali i ona aż dzika była? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...