Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
Wy macie jeszcze przed soba troche czasu i brzuszki troche mniejsze, ja w 35 tyg czulam sie super, w sumie do tej pory czuje sie dobrze poza tym ze jestem bardziej ociezala i brzuch mam jak balon a kaski sobie juz tyle nie widzialam ze hohoho 😜 😜 😜, 🙂

to widać ciąża Ci służy, ja zadyszki dostaje nawet jak się całuje, na schode na góre wchodze na raty bo nie daje rady, a brzuch ciągnie w dół że aż sie zginam, i żyje nadzieją że nie dotrwam terminu i urodzę wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
mysle ze nie pozwola mi czekac do grudnia ale na dzisiaj mam termin a u mnie zupelnie nic sie nie dzieje stad moje mysli o grudniu, bynajmniej blizej grudnia napewno.
Jak sie czujecie? bo ja jak słon 😉


Ja się też czuje jak słoń 😁 taka wielka i ciężka i jeszcze te wolne ruchy 😁

Aga Ty wielka ???????????? i ciężka ha ha ha ha . Ty jesteś modeleczka 😉 My to możemy narzekac ha ha ha ha


ja się czuje ciężka bo zawsze jak piórko a tu 15 kilo i ledwo chodze 🤪


15 kg, chcialabym a ja mam do przodu juz 26 kg 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
No a teraz mąż dostał zjeby że jest z Oliwią w pokoju i nie zwrócił uwagi że Oliwka królika chce męczyć! 😠

przestań ona go nie męczy ona go kocha 🙂 jak elmirka ona wszystkei zwierzątka kochała i przytulała aż im oczy z tej miłości na wierzch wychodziły 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
mysle ze nie pozwola mi czekac do grudnia ale na dzisiaj mam termin a u mnie zupelnie nic sie nie dzieje stad moje mysli o grudniu, bynajmniej blizej grudnia napewno.
Jak sie czujecie? bo ja jak słon 😉


Ja się też czuje jak słoń 😁 taka wielka i ciężka i jeszcze te wolne ruchy 😁

Aga Ty wielka ???????????? i ciężka ha ha ha ha . Ty jesteś modeleczka 😉 My to możemy narzekac ha ha ha ha


ja się czuje ciężka bo zawsze jak piórko a tu 15 kilo i ledwo chodze 🤪


15 kg, chcialabym a ja mam do przodu juz 26 kg 😁 😁 😁


He he he to sporo 😜 Mi jeszcze 10 brakuje do twojego osiagu hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Aga ja do 70 kg. dobijam już 😠 😠 😠 😠 😠
Druga broda mi urosła , dwa razy większa dopka, oj cała duża się zrobiłam 😠 😠 😠

hehe ja 74 przekroczyłam w zeszłym tyg, druga broda jest od dawna a najgorsza jest ta czarna co rośnie, wąsik też się pojawił i co ma powiedzieć??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
Wy macie jeszcze przed soba troche czasu i brzuszki troche mniejsze, ja w 35 tyg czulam sie super, w sumie do tej pory czuje sie dobrze poza tym ze jestem bardziej ociezala i brzuch mam jak balon a kaski sobie juz tyle nie widzialam ze hohoho 😜 😜 😜, 🙂

to widać ciąża Ci służy, ja zadyszki dostaje nawet jak się całuje, na schode na góre wchodze na raty bo nie daje rady, a brzuch ciągnie w dół że aż sie zginam, i żyje nadzieją że nie dotrwam terminu i urodzę wcześniej

zadyszke, bole pleców, krzyzy, zeber tez oczywiscie ze mam ale daje rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img594.imageshack.us/i/2009200993734big.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/6236/2009200993734big.jpg[/IMG][/URL]


Ha ha ha a tu mam dowód na to, że krowy wcale ciężko się nie czują 😁 😁

Jaka słodka krówka 🙂 Lekka ,szczęśliwa i na wrotkach jezdzi 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):

zadyszke, bole pleców, krzyzy, zeber tez oczywiscie ze mam ale daje rade

ja nie bardzo daje, ale może dlatego że najpierw długie tyg wymiotów potem strach ze sie szyjka skraca i nie miałam za dużo czasu na jakiś ruch, ciągle leżałam no i teraz to wychodzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):

No ale teraz go złapała i piszczał,a takie coś mnie denerwuje,jak tuli to delikatnie a nie,wkońcu to też żywe zwierzątko i napewno chce pożyć dłużej niż dobe w tym domu! 😠

nie złość się tylko ciesz się że Ciebie tak nie dusi 🤪 ale tak serio to jej po prostu wytłumacz że kjójiki to boli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
iwonka1 napisał(a):

zadyszke, bole pleców, krzyzy, zeber tez oczywiscie ze mam ale daje rade

ja nie bardzo daje, ale może dlatego że najpierw długie tyg wymiotów potem strach ze sie szyjka skraca i nie miałam za dużo czasu na jakiś ruch, ciągle leżałam no i teraz to wychodzi....


U mnie wszystko oki tylko właśnie te plecy i żebra bolą a teraz doszły mdłości ale daję radę 😁 Oby tak było do końca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Psi Kaśka ta krowa to album innych dziewczyn 😁 ja wciąż jestem "zgrabna dupcia 2010" 🤪 zero rozstępów 🙂 cycuszki jak mleczne bułeczki 😁 wagina jak meloniki 😁 a w środku to pewnie już tak ciasno że odrazu wylew 🤪 🤪

🤪 aż nie wiem co powiedzieć na takie intymne wyznanie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
iwonka1 napisał(a):

zadyszke, bole pleców, krzyzy, zeber tez oczywiscie ze mam ale daje rade

ja nie bardzo daje, ale może dlatego że najpierw długie tyg wymiotów potem strach ze sie szyjka skraca i nie miałam za dużo czasu na jakiś ruch, ciągle leżałam no i teraz to wychodzi....

a ja mam straach ze sie nie skraca 🙂 szyjke mam jeszcze calkiem zamknieta a powinna sie juz otwierac 😞 Moja mala poprostu nie chce nas zobaczyc, woli zostac w brzuszku hAHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
pamietam jak na naszym forum listopadowek byl taki ruch jak u Was teraz 🙂 a teraz u nas cicho, juz wszystkie brzuszki sa zmeczone albo sie rozpakowaly i nie ma z kim zamienic slowa 😞 U Was pewnie tez tak bedzie blizekj konca.

ee u nas tak nie będzie, dziewczyny nei wytrzymają jak sobie komplementów nie złożą 🤪
poza tym bez tej codziennej dawki animalsów i algidów to byśmy w depresje popadły 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Gosiu ja mam 71 kilo ale jakoś nie czuję tego po sobie na szczęście 😉


Kasia ja sie czuje już ciężko 😞 A jeszcze ze 2 kg. przytyje . Już buty ciężko mi założyć 😠 😠


Ja się tak strasznie bałam, że przytyję z 30 kilo bo moja mama tak tyła ze mną i bratem. Ale na szczęście przytyłam tylko 11 kilo a więc do końca ciąży pewnie dobiję do 15 na plusie a więc jestem bardzo zadowolona 🙂 Poza tym przed ciążą ważyłam już 64 kilo schudłam do 60 i od takiej wagi zaczęłam tyć w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):

a ja mam straach ze sie nie skraca 🙂 szyjke mam jeszcze calkiem zaknieta a powinna sie juz otwierac 😞 Moja mala poprostu nie chce nas zobaczyc, woli zostac w brzuszku hAHA

e powiem Ci tak naprzeciwko mieszka mojego męża ciotka, urodziła 2 tyg temu dziecko, w piątek ją gin przyjmowała na oddział bo do terminu tydzien a tu 100km dojechać trzeba, nic na poród nie wskazywało, dziecko wysoko ulożone szyjka długa zamknięta, w nocy ją złapało 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
pamietam jak na naszym forum listopadowek byl taki ruch jak u Was teraz 🙂 a teraz u nas cicho, juz wszystkie brzuszki sa zmeczone albo sie rozpakowaly i nie ma z kim zamienic slowa 😞 U Was pewnie tez tak bedzie blizekj konca.


No u nas ostatnio też się coraz ciszej robi,każda już zmęczone,każda ma już jakieś dolegliwości... kiedyś po 100 stron dziennie a teraz...


To prawda teraz to cichutko jak w kościele 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
iwonka1 napisał(a):

a ja mam straach ze sie nie skraca 🙂 szyjke mam jeszcze calkiem zaknieta a powinna sie juz otwierac 😞 Moja mala poprostu nie chce nas zobaczyc, woli zostac w brzuszku hAHA

e powiem Ci tak naprzeciwko mieszka mojego męża ciotka, urodziła 2 tyg temu dziecko, w piątek ją gin przyjmowała na oddział bo do terminu tydzien a tu 100km dojechać trzeba, nic na poród nie wskazywało, dziecko wysoko ulożone szyjka długa zamknięta, w nocy ją złapało 😆

tez bym tak chciala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...