Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja na 3 grudnia mam fryzjera 😁 A na 6 grudnia w mikołajki mam następną wizytę 😁 U mnie na szczęście na poród się nie zapowiada 😜 A Wy znów o seksie gadałyście 🙃 Zwariować z Wami to za mało !! 🙃 🤪 😁 Ja szczerze ostatnio nie mam w ogóle ochoty na seks 🤨 A, że mój mnie nie męczy to już w ogóle jest mi to na razie obojętne 🙂 Dbam o niego to jest zadowolony, ale mówi, że mu brakuje pipuszki ha ha ha 🤪 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja na 3 grudnia mam fryzjera 😁 A na 6 grudnia w mikołajki mam następną wizytę 😁 U mnie na szczęście na poród się nie zapowiada 😜 A Wy znów o seksie gadałyście 🙃 Zwariować z Wami to za mało !! 🙃 🤪 😁 Ja szczerze ostatnio nie mam w ogóle ochoty na seks 🤨 A, że mój mnie nie męczy to już w ogóle jest mi to na razie obojętne 🙂 Dbam o niego to jest zadowolony, ale mówi, że mu brakuje pipuszki ha ha ha 🤪 🙃 😁 😁



Ha ha ha ha to Ty masz pipuszkę???????????????? Ja tam mam już babkę drożdzową taką pulchniutką ha ha ha ha . A mój mnie co wieczór pyta " misia będzie coś dzisiaj" albo "ogrzejesz mnie" ???? Ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
I znowu o seksie nawijają 😜 Jak ja nie mogę 😜 hahah
Ja jestem kierownikiem tego forum 😎 😎 Jakby nie było jestem tu już baaaardzo długo 😎


A czemu nie możesz ??????? Doktorek zabronil?????????? Biedna Ninka. Ale pózniej jak się dorwiesz do niego to biedny bedzie ten facet twój ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
I znowu o seksie nawijają 😜 Jak ja nie mogę 😜 hahah
Ja jestem kierownikiem tego forum 😎 😎 Jakby nie było jestem tu już baaaardzo długo 😎


i co z tego ale ja ważniejsza jestem bo wiecej GB zajmuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja nadal jest ładna i zgrabna i malutka ha ha ha chociaż jej nie widziałam już długo ha ha ha 😁 😁 😁 🙃 Mi z jednej strony jest przykro, że mój mąż się do mnie nie zabiera bo po prostu brakuje mi jego zalotów no ale taki ma charakter, że nie ruszy mnie w ciąży tym bardziej już teraz z takim brzuchem bo mu głupio itp. 🤔 Gosiu ale masz już nisko brzuszek !! Opuścił Ci się nie ma co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
I znowu o seksie nawijają 😜 Jak ja nie mogę 😜 hahah
Ja jestem kierownikiem tego forum 😎 😎 Jakby nie było jestem tu już baaaardzo długo 😎


Ty możesz mi samochód myć i buty polerować 🤪 BOSS jest jeden 😎 🤪


Debilu, Ty jesteś dyrektorem, a ja kierownikiem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Moja nadal jest ładna i zgrabna i malutka ha ha ha chociaż jej nie widziałam już długo ha ha ha 😁 😁 😁 🙃 Mi z jednej strony jest przykro, że mój mąż się do mnie nie zabiera bo po prostu brakuje mi jego zalotów no ale taki ma charakter, że nie ruszy mnie w ciąży tym bardziej już teraz z takim brzuchem bo mu głupio itp. 🤔 Gosiu ale masz już nisko brzuszek !! Opuścił Ci się nie ma co 😉



Kasia ja liczę że niedlugo odjadę na porodówkę 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Moja nadal jest ładna i zgrabna i malutka ha ha ha chociaż jej nie widziałam już długo ha ha ha 😁 😁 😁 🙃 Mi z jednej strony jest przykro, że mój mąż się do mnie nie zabiera bo po prostu brakuje mi jego zalotów no ale taki ma charakter, że nie ruszy mnie w ciąży tym bardziej już teraz z takim brzuchem bo mu głupio itp. 🤔 Gosiu ale masz już nisko brzuszek !! Opuścił Ci się nie ma co 😉


Ha ha ja spróbowałam tego co napisała Gosia 😁 Oliwka zasnęła na bajkach a ja wskoczyłam na śpiącego męża i odrazu się obudził 🤪 no ale co do czego to mi uciekł 🤢


Ha ha ha Aga czasem rady Gosi są świetne 😜 😜 😜. Tylko szkoda że do końca nie doszło 😞 Mała jeszcze musi siedzieć w brzuszku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja nawet nie mam co liczyć, że sobie seksem wywołam poród bo mój mnie nie tknie ha ha ha ha 🙂 Gosiu ja też już mam nisko brzuszek od jakiegoś czasu i nic się nie dzieje 🙃[/quote

Ale ja sexu używam 😁 😁 😁 😁 i okna myję i sprzątam , i teraz czekam co dalej będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
ja jestem bossem mafii brzuszkowej ze wzgledy na swoja posture 😜 hahahaha 😮 🤪


Bossem możesz być wśród w swoich w zoo... o wybacz w CYRKU 😁 🤪 możemy cie zatrudnić jako ochrone przynajmniej jak nas zasłonisz to paparazzi zdięcia nie zrobią bo cały kadr zajmniesz 🤪


o nie chced byc na postawionym stanowisku z wysoką premią i służbówkami ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Moja nadal jest ładna i zgrabna i malutka ha ha ha chociaż jej nie widziałam już długo ha ha ha 😁 😁 😁 🙃 Mi z jednej strony jest przykro, że mój mąż się do mnie nie zabiera bo po prostu brakuje mi jego zalotów no ale taki ma charakter, że nie ruszy mnie w ciąży tym bardziej już teraz z takim brzuchem bo mu głupio itp. 🤔 Gosiu ale masz już nisko brzuszek !! Opuścił Ci się nie ma co 😉


Ha ha ja spróbowałam tego co napisała Gosia 😁 Oliwka zasnęła na bajkach a ja wskoczyłam na śpiącego męża i odrazu się obudził 🤪 no ale co do czego to mi uciekł 🤢


Ha ha ha Aga czasem rady Gosi są świetne 😜 😜 😜. Tylko szkoda że do końca nie doszło 😞 Mała jeszcze musi siedzieć w brzuszku 😞


No ale poskakałam 🤪


Ha ha ha ha jak piłka plażówka skakałaś 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
ja jestem bossem mafii brzuszkowej ze wzgledy na swoja posture 😜 hahahaha 😮 🤪


Bossem możesz być wśród w swoich w zoo... o wybacz w CYRKU 😁 🤪 możemy cie zatrudnić jako ochrone przynajmniej jak nas zasłonisz to paparazzi zdięcia nie zrobią bo cały kadr zajmniesz 🤪


o nie chced byc na postawionym stanowisku z wysoką premią i służbówkami ...


Spoko na kuchni też dobrze płacą , ja nie narzekam na kase ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...