Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ola88 napisał(a):
wogóle najgorsze raki są... mój mąż nim jest masakra co za charakterek... znam jeszcze kilka raków i masakra/....



MASZ MINUS 😠 😠 😠 😁...ja jestem rak 🤪...oj podpadłaś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aduś napisał(a):
Ola88 napisał(a):
wogóle najgorsze raki są... mój mąż nim jest masakra co za charakterek... znam jeszcze kilka raków i masakra/....



MASZ MINUS 😠 😠 😠 😁...ja jestem rak 🤪...oj podpadłaś 😁


chodzi mi o facetów raki jezu masakra z nimi... znam 4 panów Pni żadnej no teraz Ciebie Aduś 😁 ale panowie są nie do zniesienia czasem... tak uparci i tak normalnie .. grrr brak słów na męża mojego jaki ma charakterek... ojjj 😮 🙃 skorpiony też są wredne ale to dziewczyny skorpiony faceci ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Ola88 napisał(a):
wogóle najgorsze raki są... mój mąż nim jest masakra co za charakterek... znam jeszcze kilka raków i masakra/....



MASZ MINUS 😠 😠 😠 😁...ja jestem rak 🤪...oj podpadłaś 😁


Ola jak Ty tak możesz 😠?????????? Ja tak jak Ada jestem rakiem !!!!!!! Raki są cudowne 🤪, kochane , troskliwe. Mój Tomek też jest rakiem 😉, i jest bardzo dobry - fakt że jest uparty ale ja też ha ha ha .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hahaha ja mam meza raka:P i charakterek to o maaa 🙃 🤪 hehehe boli mnie znów pipka ale jak... 😮



He he he he może Alicja rączkami pajęczyny odsuwa aby mieć lżejszą drogę do wyjścia 😁 😁 😁


haha chyba własnie tak tam grzebie mi.. 😜 haha wecie ja nie moge butów zadnych nawet załozyc w klapkach jade zawsze juz do mojej połoznej i lekarza... 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hahaha ja mam meza raka:P i charakterek to o maaa 🙃 🤪 hehehe boli mnie znów pipka ale jak... 😮



He he he he może Alicja rączkami pajęczyny odsuwa aby mieć lżejszą drogę do wyjścia 😁 😁 😁


haha chyba własnie tak tam grzebie mi.. 😜 haha wecie ja nie moge butów zadnych nawet załozyc w klapkach jade zawsze juz do mojej połoznej i lekarza... 😮 🤪


Ha ha ha dobrze że śniegu po kostki nie ma 🤪, ale mi też zaczynają puchnąć nogi, wczoraj wyciągnęłam kozaki z zeszłej zimy i ledwo je wcisnęłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Co do znaków zodiaku to mówcie sobie co chcecie, ale Wodniki są najlepsze 😁
8 grudnia wpadamy do Olki na libację 😁 🤪 🤪 hahahah


ok 🙂 zrobie tony jedzenia o na tyle ciezarnych to trzeba sporo zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Idźcie marudy rodzić 🙂 hahaha bo już się z Wami wytrzymac nie da 😜 Na miejscu mężów bym się już dawno wyprowadziła 😁
Mi każdy but wchodzi na nogę i spodnie z przed ciąży też, tylko że uciskają, dlatego nie noszę.


takiej to dobrze... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Idźcie marudy rodzić 🙂 hahaha bo już się z Wami wytrzymac nie da 😜 Na miejscu mężów bym się już dawno wyprowadziła 😁
Mi każdy but wchodzi na nogę i spodnie z przed ciąży też, tylko że uciskają, dlatego nie noszę.


😞 😞 😞 a ja o spodniach z przed ciąży to mogę pomarzyć, i bluzki dopasowane jak na siebie wloże to popękają w szwach bo i ramiona mi się poszerzyły 🤢 Taka paróweczka bylam a teraz to w parówkową się zamieniłam 😞 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie dziwię się Wam, że mace dość... U Ciebie Olu to już 38 tydzień, to się człowiekowi kończy cierpliwość tyle czasu być w ciąży. Ja mam 36 tydzień i też narzekam i mam dość, bo ile można?? A teraz ta końcówka to dla każdej jest męcząca, nie ma co się oszukiwać. Jedną boli to, drugą tamto, a tu jeszcze jakieś nerwy, pogoda też nie sprzyja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...