Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Marta na uspokojenie biorę sedatif pc,homeopatyczne,bezpieczne w ciąży,bierzesz 2 x 1 i wieczorem 2...pomagają 🙂

ja się nieciekawie czuję,podbrzusze mnie pobolewa,pachwiny strasznie,blada jakaś jestem jak mąż mówi,od rana nie do życia jestem
jak kąpałąm małego to skurcz miałam a brzuch non stop sie napina i twardnieje i od wczoraj mnie głowa boli...dobra ponarzekałam trochę i uciekam,bo mąż mnie wygania

do jutra rana 😁
dobrej nocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dwupaki 🤪
Ninka Tobie to faktycznie w brzuch poszło, bunio ładny, duży i okrąglutki, a Ty szczupła 😜
Martuś mniej nerw bo Gabusia też będzie nerwowa, a to wszystko te wstrętne hormony.
Sylwia twoja kuchnia jest bardzo ładna , ja bardzo bym chciała mieć taką dużą kuchnię 🙂
Ola a Ty smaka robisz na tiramisu, ja uwielbiam 😜
Wróciłam z chrzcin i jestem padnięta 😞 A tak strasznie się najadłam że chyba pęknę ha ha ha.
Teraz kolejna imprez za dwa tygodnie 4 grudnia ślub brata Tomka 😉 i znów mega wyżerka ha ha ha. To już ostatnia taka uczta u mnie będzie ha ha, jak wczwśniej nie urodzę.Ale się nie zapowiada na poród w listopadzie 🥴
Idę pod prysznic i do łóżka się kładę bo zmęczona jestem.
Dobrej nocki brzuszki, do jutra pa 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, jestem. Mąż poszedł do pracy to mogę zajrzeć. Czytałam, że wy wszystkie dzisiaj jakieś ledwo żywe, współczuje 😞 Ja się o dziwo dobrze czuję teraz, bo rano jak pojechałam na zakupy to jak mnie w sklepie skurcz złapał taki bolący to ledwie chodzić mogłam, potem kilka jeszcze słabszych, a teraz jest oki. A wy wszystkie już śpicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja Iwonka jeszcze siedzę 🙂 Ledwo ale daje radę 😁 No ja wczoraj miałam takie skurcze 🤨 Aż mnie w pół łamało 🙃


J pierwszy raz miałam taki bolesny skurcz, podbrzusze jakby miało rozerwać, taka zapowiedź tego co mnie czeka. Tak ogólnie to mi brzuch już często twardnieje ale na nic się nie zapowiada jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
ja to mam takie przeczucie, że póki spokój to spokój, ale jak już się pierwsza ruszy, to się wszystkie posypią zaraz i zrobimy najazd na porodówki 😉


Też tak myślę, że jak się nic nie dzieje to nic ale jak się ruszy to będziemy jak śledzie iść 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A co Aguś bierze Cię coś ??

Od trzech dni twardnieje mi brzuch i to dość mocno i mam często takie małe skurcze 🤢


To pewnie już się tam wszystko przygotowuje do porodu nie ma co tym bardziej, że to Twoje drugie dziecko 🙂 Ale coś czuję, że u mnie też już powoli zaczyna się coś dziać a raczej przygotowywać. Już wiem, że nie mogę się forsować ani nawet dużo chodzić bo wtedy mnie łapie a chciałabym jeszcze trochę ponosić żeby Ala urosła sobie jeszcze i ciała nabrała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A co Aguś bierze Cię coś ??

Od trzech dni twardnieje mi brzuch i to dość mocno i mam często takie małe skurcze 🤢


To pewnie już się tam wszystko przygotowuje do porodu nie ma co tym bardziej, że to Twoje drugie dziecko 🙂 Ale coś czuję, że u mnie też już powoli zaczyna się coś dziać a raczej przygotowywać. Już wiem, że nie mogę się forsować ani nawet dużo chodzić bo wtedy mnie łapie a chciałabym jeszcze trochę ponosić żeby Ala urosła sobie jeszcze i ciała nabrała 😁


ja właśnie sobie jeszcze kanapki zrobiłam, a co, niech i mój synuś rośnie. Ja będe jeść a on sobie będzie rósł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A co Aguś bierze Cię coś ??

Od trzech dni twardnieje mi brzuch i to dość mocno i mam często takie małe skurcze 🤢


To pewnie już się tam wszystko przygotowuje do porodu nie ma co tym bardziej, że to Twoje drugie dziecko 🙂 Ale coś czuję, że u mnie też już powoli zaczyna się coś dziać a raczej przygotowywać. Już wiem, że nie mogę się forsować ani nawet dużo chodzić bo wtedy mnie łapie a chciałabym jeszcze trochę ponosić żeby Ala urosła sobie jeszcze i ciała nabrała 😁


ja właśnie sobie jeszcze kanapki zrobiłam, a co, niech i mój synuś rośnie. Ja będe jeść a on sobie będzie rósł 🙂


A mamusia wraz z nim 😁 😁 😁 Aguś no właśnie Ty już raz rodziłaś a więc u Ciebie takie oznaki mogą na prawdę zapowiadać poród w najbliższym czasie 🙂 Ale u Ciebie ciąża już jest donoszona a więc spokojnie możesz sobie czekać na bóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Tez tak myślę, że to już blisko tym bardziej, że mój lekarz powiedział, że szlak jest już przetarty, więc może się urodzić szybciej 😮


Maja już donoszona więc już możesz, a ona też już chce wyjść, ile tak można siedzieć w jednym miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A co Aguś bierze Cię coś ??

Od trzech dni twardnieje mi brzuch i to dość mocno i mam często takie małe skurcze 🤢


To pewnie już się tam wszystko przygotowuje do porodu nie ma co tym bardziej, że to Twoje drugie dziecko 🙂 Ale coś czuję, że u mnie też już powoli zaczyna się coś dziać a raczej przygotowywać. Już wiem, że nie mogę się forsować ani nawet dużo chodzić bo wtedy mnie łapie a chciałabym jeszcze trochę ponosić żeby Ala urosła sobie jeszcze i ciała nabrała 😁


ja właśnie sobie jeszcze kanapki zrobiłam, a co, niech i mój synuś rośnie. Ja będe jeść a on sobie będzie rósł 🙂


A mamusia wraz z nim 😁 😁 😁 Aguś no właśnie Ty już raz rodziłaś a więc u Ciebie takie oznaki mogą na prawdę zapowiadać poród w najbliższym czasie 🙂 Ale u Ciebie ciąża już jest donoszona a więc spokojnie możesz sobie czekać na bóle 🙂


Mamusia to już lepiej niech nie rośnie... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Tez tak myślę, że to już blisko tym bardziej, że mój lekarz powiedział, że szlak jest już przetarty, więc może się urodzić szybciej 😮


Maja już donoszona więc już możesz, a ona też już chce wyjść, ile tak można siedzieć w jednym miejscu 🙂

Dokładnie!!! Majka waży ok 3 kg, więc śmiało już może się nam pokazać, ale wiadomo jak jest matka natura sama da znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...