Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂 ja teraz tylko na chwile wpadłam się przywitać i pochwalić ... mam łóżeczko 🙂 nareszcie mi Paweł je przyniósł do domu wczoraj jeszcze postawiliśmy. http://yfrog.com/3osam0581j
no a teraz uciekam robic sniadanko i Pawła obudzić musze 😁
http://yfrog.com/mtsam057635tyg0dj a to ja- 12 kg na plusie i 101 cm w brzuszku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam, ja dziś wcześniej, bo mnie tel obudził, Przemek na noc w końcu nie poszedł, ale za to idzie dziś, no i teraz też pojechał, ale ma niedługo zajechać po mnie i na zakupy wziąć. Wczoraj była napięta atmosfera jeszcze długo, ale my się długo ze sobą sprzeczać nie potrafimy, więc później było już dobrze. Teraz znikam, muszę się ubrać bo może zaraz przyjechać. Zajrzę potem. Miłego dzionka życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki - brzuszki śliczne 🙂
Marta- nowy awatar super 🙂 Ty to chyba na solarium śmigasz, co?? 😁
Sylwia- łóżeczko boskie 😁 Jeszcze włożyć tam synka i będzie cudownie 😁

Ja wczoraj byłam na imprezie-domówce u szwagierki 😁 A dzisiaj do rodziców na obiad i ciasto 🙂 Ale sobie pojem 🤪 🙃 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema dwupaki 😉 Ja popijam kawkę i się relaksuję bo rosołek wstawiony więc nic przy nim robić na razie nie potrzeba a za drugie danie wezmę się zaś albo...mama to zrobi 😉 Ninka- to zdjęcie jak jeszcze młoda byłam haha więc sprzed 5-6 lat chyba 🤔 🤪 😁 No ale to zdjęcie z bluzką w kropki mnie stresowało a że nie mam aktualnego to musiałam jakieś wstawić 😁 Ogólnie lubiłam chodzić na solarium bo lubię być opalona ale jakoś zawsze kasy mi szkoda- tak czy owak mam zamiar się doprowadzić w nowym roku do siebie więc może pójdę 🙂 Gosiu- chrzciny ze ślubem super pomysł- koniecznie później musisz nas powiadomić 🙂 😆 Sylwia- łóżeczko na prawdę super! P.S. Kuchnię masz ładną 🤪 Sorry że tak poza marginesem i nie w temacie ale ja jestem chora w temacie ładnych kuchni 😜 No oczywiście Ty wyglądasz kwitnąco 🙂 Aduś- coś mało się starałaś z mężem więc dzisiaj znów do dzieła 😁 Kropek- obyś przeczuła dzisiejszą wizytę na [porodówce bo ktoś musi zacząć 🙃 😁 🙂 Iwonka- miłych zakupów i polepszenia humoru - p.s. ja bym mojemu kategorycznie odmówiła wizyty jego rodziny w Święta bo w końcu nie wiadomo kiedy u Cibie rozwiązanie będzie. Wy też potrzebujecie czasu dla siebie po tym wszystkim 🙂 Może jeszcze się dogadacie w tej kwestii 😉 Eh znów się rozpisałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
http://img530.imageshack.us/i/listopad0352.jpg/

http://img263.imageshack.us/i/listopad0358.jpg/

http://img580.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img580/7375/listopad0357.jpg&via=mupload


O ludzie jaki masz wielki brzuch Ninka!!! 🤪 Ile liczysz w pasie ????Kurcze ja mam 109, może już 110 cm choć tak chyba nie widać. Ostatnio jakoś mało się chwalicie wymiarami 😉 Ja się cieszę, że nie mam rozstępów ani na brzuchu ani na biuście ani nigdzie hehe 😁 No ale odpukać w niemalowane żeby mi jeszcze cholery nie wyszły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mój zięciu się rozradta... jaaaa.... tak jak moja Ala wielka 😁 hihi jak nie urodze w tygodniu to chyba zwariuje w nic sie nie mieszcze w nic nie wchodze jestem niezgrabna... nie chce marudzić ale mam dosyć tak że grrrr 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ładnie ale miałam nadrabiania, ja dzisiaj byłam w koncu w kosciele i u spowiedzi i trafiłam na starego proboszcza, ale mnie zbeształ 🤪
poza tym i tak nie wytrzymałam całej mszy, Zośka siadła pupą na żebra głową na pęcherz i czkawki dostała, Marta pewnie wie co przeżywalam
🤪
kurcze Sylwia zajebista masz tą kuchnie, meble na zamówienie czy taki gotowy zestaw? i wogóle duża, moja taka malutka jest
Mini ale Ci brzuch opadł, mój dalej wysoko na żebrach, a wogóle to wyglądam dorodna świnka przy Tobie
Nina dogadaniam Cie, ja mam 110 w pasie eh ale ja cała grubsza to u mnie ten brzuch aż taki nie wydaje się duży
a swoją drogą u mnie w rodzinie rozstępy od zawsze wszystkie baby mają, ja też na nogach tyłku zawsze miałam, biodrach a teraz brzuszek piękny, ale ja miałam kiedyś torbiel usuwaną z jajnika razem z wyrostkiem i od tamtej pory mój brzuch przybrał kształt ciążowy, taka piłka mniejsza większa zależy, np na okres robiła się wielka kula no więc skóra brzucha rozciągnięta to i rozstępu nie ma, ale piersi jakbym wpadła w rece jakiegoś szalonego chirurga ze skalpelem i ciał jedna szrama przy drugiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ale ładne brzuszki! ja musze zrobić mój, bo ostatnio mam wrazenie, ze rosnie jak na drozdzach - wczoraj 98 cm. I maluch wysoko, bo mi też ostatnio daje popalić, a wieczorem już w szczególności...Aga Mini - ale Ty masz nisko już brzuch! widać różnicę! Sylwia - ładne łóżeczko! i ładnie wyglądasz! (kuchnia też super i duża 🙂, nasza malutka..). Nasze łóżeczko u rodziców, ale jak zmierzyliśmy je na dole, to okazuje się, że wchodzi do nas do sypialni na wcisk i jestem wściekła, że go nie zmierzyłam porządnie - może nam się uda wymienić na takie zwykłe (bo mi się zachciało łóżeczka z kołyską..) Miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Hej, ale ładne brzuszki! ja musze zrobić mój, bo ostatnio mam wrazenie, ze rosnie jak na drozdzach - wczoraj 98 cm. I maluch wysoko, bo mi też ostatnio daje popalić, a wieczorem już w szczególności...Aga Mini - ale Ty masz nisko już brzuch! widać różnicę! Sylwia - ładne łóżeczko! i ładnie wyglądasz! (kuchnia też super i duża 🙂, nasza malutka..). Nasze łóżeczko u rodziców, ale jak zmierzyliśmy je na dole, to okazuje się, że wchodzi do nas do sypialni na wcisk i jestem wściekła, że go nie zmierzyłam porządnie - może nam się uda wymienić na takie zwykłe (bo mi się zachciało łóżeczka z kołyską..) Miłej niedzieli

hehe moje też jest z kołyską, ale narazie biegun nie przymocowaliśmy więc troche mniej zajmuje miejsca
a tak ogólnie to ja rozumiem że wszystkie intensywnie pracują nad porodem z mężami ale może chociaż na chwile się pokażą?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ja nie pracuję nad porodem hahaha 😁 Ja chcę być prawdziwą grudnióweczką 🙂 hihi 🙂
Zaraz jedziemy na wyżerkę do rodziców 🤪 🙃 Miłego dnia nieobecne i obecne mamuśki 😁

ale Ci dobrze.... ja pieke udka i czekam na męża bo poszli na "wykopki" pewnie znowu wykopali kilka puszek ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja też tylko na chwilke wpadłam, zaraz siostry do mnie przyjadą. Dzięki za komplementy a kuchnie mam faktycznie dosyć dużą i jestem z niej bardzo zadowolona chyba w niej spędzam najwięcej czasu no poza sypialnią 😉 Agata meble akurat nie były na wymiar robione tylko taki zestaw plus sobie jeszcze 2 szafki zamawialiśmy i blaty wzieliśmy inne.
Nina brzuch duży ale świetny 😁 powiem Ci, że widać, że tam chłopak mieszka bo kształtem do mojeg podobny hehe 🤪 co do rozstępów to ja też nie mam ale lepiej odpukać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka 😉 A ja słucham z Gabi Mozarta na uspokojenie bo znów się wkurwiłam na męża 😠 Zapytał się grzecznie czy może zagrać w Play'a i wymownie dałam znać, że nie bardzo mi się to podoba, a on i tak swoje! 😠 No to się popłakałam a on to w dupie! 🤨 Napisałam mu 3 smsmy z moimi żalami bo słownie nie chciało mi się tłumaczyć to później jakiś miły był i pytał czy gdzieś wychodzimy a ja powiedziałam, że nigdzie nie idę i ch *** Dostaję na głowę ostatnio normalnie! Aha i zamierzam mu dać alternatywę dotyczącą zmiany jego zachowania tzn. o ile nie nastąpi i sobie będzie myśleć , ze może robić co chce to nici z porodu rodzinnego bo przy porodzie rodzinnym chce żeby był ojciec dziecka, a na taki tytuł trzeba sobie zasłużyć i popracować na niego! No , wyżaliłam się choć mi nie użyło 😞 Przez niego zaczęłam myśleć o paleniu więc tym bardziej jestem zła. Teraz nie ruszę bo na złość nikomu nie zrobię, tylko krzywdę dziecku ale po porodzie jak się to nie zmieni to będę zmuszona wrócić do nałogu czego nie chce 😠 A na marginesie można coś brać na uspokojenie nerw w ciąży??? Bo te hormony mnie zabiją zanim urodzę 😜 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Oceanarium 🙂 ja dopiero teraz zaglądam do Was i jestem w szoku bo tak mało do nadrobienia jak to w niedziele 🙂 Ja wczoraj po 12:00 w nocy miałam baaaaaardzo silne 5 skurczy ale takie, że aż mnie w pół ból łamał. Na szczęście przeszły, za pewne za dużo się nachodziłam wczoraj. Nie chce jeszcze rodzić dzisiaj dopiero 36. tydzień zaczęłam. Ninka i Marta no to My ten sam gabaryt jesteśmy co do wielkości brzucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Marta Marta, nie daj się nerwom bo Gabi będzie się denerwować razem z Tobą, z tego co mi wiadomo można sobie melise parzyć i szczerze to ja pije herbatke spokój i relaks jak nie moge w nocy spać, pomaga mi o dziwo bo przed ciążą jakieś herbatki z melisą to nic nie działały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...