Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ja bym chciała zobaczyc odciśnietą stopke albo raczke na brzuchu 🙂


Ja myślę, że to raczej niemożliwe. Chyba, że ktoś był bardzo szczupły przed porodem i miał mało tkanki tłuszczowej. Mój brzuch przypomina Alpy albo Tatry 😮 😮 Tylko się nie mogę zdecydować które 😜 hahaha To przez skurcze jest taki powyginany 😉

To Aga Mini powinna zobaczyć nozke albo raczke Majeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ja bym chciała zobaczyc odciśnietą stopke albo raczke na brzuchu 🙂


Ja myślę, że to raczej niemożliwe. Chyba, że ktoś był bardzo szczupły przed porodem i miał mało tkanki tłuszczowej. Mój brzuch przypomina Alpy albo Tatry 😮 😮 Tylko się nie mogę zdecydować które 😜 hahaha To przez skurcze jest taki powyginany 😉

To Aga Mini powinna zobaczyć nozke albo raczke Majeczki 🙂


A czemu ja?? 😁
Bo ty jesteś najszczuplejsza z oceanarium i masz najmniej tluszczu rybiego ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jestescie szalone i tyle... 😮 🤪 🤔 pfff... kto was wypuscił z psychiatryczka??:P

Ola przeciez ty jestes z nami w psychiatryku ha ha ha , jestes nieswiadoma 🤪

ale ona jest troche mniej świadoma, lepiej jej nie uświadamiać szoku może doznać i stracimy z nią kontakt bo się zamknie w sobie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jestescie szalone i tyle... 😮 🤪 🤔 pfff... kto was wypuscił z psychiatryczka??:P

Ola przeciez ty jestes z nami w psychiatryku ha ha ha , jestes nieswiadoma 🤪

ale ona jest troche mniej świadoma, lepiej jej nie uświadamiać szoku może doznać i stracimy z nią kontakt bo się zamknie w sobie 🤪

Ha ha ha ha masz racje niechżyje w swiadomosci ze jest wolna i zdrowa ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Nina gdzie mój szampan, oszukałaś mnie nic nie doszło 😠 🤪


Pewnie jakieś żule go wyłowiły i się nim uraczyły. Także to nie moja wina 🙂 Drugi raz nad rzekę nie będę lecieć 😠 Znajdź sobie innego jelenia 😠

Aga .... taki mały chomik, a tyle zamieszania narobił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Nina gdzie mój szampan, oszukałaś mnie nic nie doszło 😠 🤪


Pewnie jakieś żule go wyłowiły i się nim uraczyły. Także to nie moja wina 🙂 Drugi raz nad rzekę nie będę lecieć 😠 Znajdź sobie innego jelenia 😠

Aga .... taki mały chomik, a tyle zamieszania narobił 😉

na pewno, kłamiesz mnie 😠chciałaś wyjśc na taką dobroczynną a w rzeczywistości to nawet szampana kobiecie w ciązy odmówisz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo to wszystko od chomika się zaczęło 😜
Dlatego ja nie lubię chomików, bo gryzą i uciekają i weź potem obudź się koło takiego małego szczura 😜
a męża i córkę wywieź do Oli, niech Ci miejsce grzeją na finał porodu w oknie 🙂 Wiesz, że tvn będzie to relacjonował ?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


jeśli sam się nie zabił i nie wskoczył do kolanaka to jak gdzieś jest mimo że szukaliśmy wszędzie to własnoręcznie go oprawie na rękawiczki,albo skarpetki dla Maji!

szukałaś po kuchni w szafkach i słoikach?? mojej koleżane kiedyś uciekł i znalazła w kuhni w szafce w słoiku z ciasteczkami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Bo to wszystko od chomika się zaczęło 😜
Dlatego ja nie lubię chomików, bo gryzą i uciekają i weź potem obudź się koło takiego małego szczura 😜
a męża i córkę wywieź do Oli, niech Ci miejsce grzeją na finał porodu w oknie 🙂 Wiesz, że tvn będzie to relacjonował ?? 😮


już widze tą wielką pipe w oknie i podpis pod plakatem "OKNO ŻYCIA 2010" 🤪

a wiesz jaka krowa ja ją grzecznie prosze żeby już i za mnie urodziła, jakoś przezyje ten tvn a ona że NIE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Agata, ja się nie chcę Ci wbijać w kolejkę, ale wiesz, że jakbym ja Olę poprosiła, to ona by za mnie urodziła.... Nie chcę żeby Ci było smutno, dlatego ja sobie sama urodzę.

wow dzięki za łaske, ale prosze bardzo niech rodzi za Ciebie, jak Ci po drodze dziecko w jakimś smarze się upapla albo rdzą zajdzie to nie wiem czym je doczyścisz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Agata, ja się nie chcę Ci wbijać w kolejkę, ale wiesz, że jakbym ja Olę poprosiła, to ona by za mnie urodziła.... Nie chcę żeby Ci było smutno, dlatego ja sobie sama urodzę.

wow dzięki za łaske, ale prosze bardzo niech rodzi za Ciebie, jak Ci po drodze dziecko w jakimś smarze się upapla albo rdzą zajdzie to nie wiem czym je doczyścisz 🤪


Nie, nie będę taka.
A zresztą masz rację, urodzi się czarne i mąż powie, że to nie jego. Zobacz jak historia zatoczyła koło - to Kasi dziecko miało być czarne. Już się gubię w tych historiach 😮 😮

Urodzę sama, żeby nie śmiali się z mojego synka, że mi go foka urodziła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...