Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
Ty Gośka rodzisz w prywatnej klinice??? 😮 u mnie zielona obdrapana porodówka z szybami naokoło...


No co Ty nie stać mnie na prywatną klinikę 😞. A ja rodzę w państwowym szpitalu - tylko po remoncie ha ha ha 😜 😜 🤪 🤪 🤪 🤪 I jest super 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Ty Gośka rodzisz w prywatnej klinice??? 😮 u mnie zielona obdrapana porodówka z szybami naokoło...


No co Ty nie stać mnie na prywatną klinikę 😞. A ja rodzę w państwowym szpitalu - tylko po remoncie ha ha ha 😜 😜 🤪 🤪 🤪 🤪 I jest super 🙃


A woknach są rolety w kolorze ścian 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Agata, gratulacje!! 🙂 Normalnie stawiam Ci szampana 😁 Tylko szkoda, że się go nie napijemy 😜
Iwona, pojedź do szpitala i dowiedz się co potrzeba, a co nie. Ja myślałam, że w moim szpitalu nie dają znieczulenia, a jak się miło okazało dają i to za darmo, na życzenie 😁



Pojadę, ale jakoś takiego lenia mam na te wszystkie przygotowania, pakowanie itp. widać synkowi się nie śpieszy 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ja spakowałam torbę pod wpływem stresu, że urodzę i nie będę mieć torby 😜 I tak nie wiem czy mam wszystko spakowane. Jakaś taka mała mi się wydaje 😮 😮 A Wy pisałyście, że macie po dwie walizki hahaha 🤪 🤪 🙃 🙃

Ja mam jedną duuuużą torbę i tylko spakowałam rzeczy z listy szpitalnej więc nie dziwie się ze orki po dwie walizki biorą ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ja spakowałam torbę pod wpływem stresu, że urodzę i nie będę mieć torby 😜 I tak nie wiem czy mam wszystko spakowane. Jakaś taka mała mi się wydaje 😮 😮 A Wy pisałyście, że macie po dwie walizki hahaha 🤪 🤪 🙃 🙃

Ja mam jedną duuuużą torbę i tylko spakowałam rzeczy z listy szpitalnej więc nie dziwie się ze orki po dwie walizki biorą ha ha ha


Gosia, Orka to ja 🙂 Także nazywaj je jak chcesz, byle nie orki 🙂
Ja nie wiem co one tam spakowały 😜 Chyba kosmetyki, balsamy, prostownice i lokówki 😜 hahaha myslą, że do spa jadą 🤪 🤪 🙃 🙃 hahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ja spakowałam torbę pod wpływem stresu, że urodzę i nie będę mieć torby 😜 I tak nie wiem czy mam wszystko spakowane. Jakaś taka mała mi się wydaje 😮 😮 A Wy pisałyście, że macie po dwie walizki hahaha 🤪 🤪 🙃 🙃

Ja mam jedną duuuużą torbę i tylko spakowałam rzeczy z listy szpitalnej więc nie dziwie się ze orki po dwie walizki biorą ha ha ha


Gosia, Orka to ja 🙂 Także nazywaj je jak chcesz, byle nie orki 🙂
Ja nie wiem co one tam spakowały 😜 Chyba kosmetyki, balsamy, prostownice i lokówki 😜 hahaha myslą, że do spa jadą 🤪 🤪 🙃 🙃 hahahahahaha

ej ja mam wielka torba podróżna a tam 2 reczniki, szlafrok i 3 koszule, dla zosi kocyk, pampersy, husteczki jeden komplet ubranek, po bokach wkłady i majtki jednorazowe, płyn do higieny intymnej, szczoteczka mydło pasta i kombinezon na wyjście zostawiam mezowi w foteliku bo mi się już nie mieści!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
U mnie też są rolety 🙂 i naprawdę są kwiatki 🙂 jest przytulnie i jak w domu 😁 Niczym to nie przypomina porodówki za czasów PRLu 😜 Jest tez wanna, lub prysznic i każda porodówka jest salą pojedynczą.


Ja jak rodzilam Paule to przezylam szok przez sale porodową 😮 Stare ogromne łózko z pasami do wiązania rodzącej, dwa miejsca do rodzenia oddzielone kotarą,smród syf, zero lazienki, zero pilek do skakania i tylko na łozku sie spedzało czas 1 i 2 etapu porodu. A i ktg podłączone cały czas 😞 😞 😞 Masakra
A teraz to jak w domu , milo i przyjemnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ja spakowałam torbę pod wpływem stresu, że urodzę i nie będę mieć torby 😜 I tak nie wiem czy mam wszystko spakowane. Jakaś taka mała mi się wydaje 😮 😮 A Wy pisałyście, że macie po dwie walizki hahaha 🤪 🤪 🙃 🙃

Ja mam jedną duuuużą torbę i tylko spakowałam rzeczy z listy szpitalnej więc nie dziwie się ze orki po dwie walizki biorą ha ha ha


Gosia, Orka to ja 🙂 Także nazywaj je jak chcesz, byle nie orki 🙂
Ja nie wiem co one tam spakowały 😜 Chyba kosmetyki, balsamy, prostownice i lokówki 😜 hahaha myslą, że do spa jadą 🤪 🤪 🙃 🙃 hahahahahaha


Jak Ty jesteś orką to kim ja jestem ???? Wielorybem ha ha ha ha Mam 15 kg na + 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
U mnie też są rolety 🙂 i naprawdę są kwiatki 🙂 jest przytulnie i jak w domu 😁 Niczym to nie przypomina porodówki za czasów PRLu 😜 Jest tez wanna, lub prysznic i każda porodówka jest salą pojedynczą.


Ja jak rodzilam Paule to przezylam szok przez sale porodową 😮 Stare ogromne łózko z pasami do wiązania rodzącej, dwa miejsca do rodzenia oddzielone kotarą,smród syf, zero lazienki, zero pilek do skakania i tylko na łozku sie spedzało czas 1 i 2 etapu porodu. A i ktg podłączone cały czas 😞 😞 😞 Masakra
A teraz to jak w domu , milo i przyjemnie

no u nas też stare łóżka, oczywiście 3 na sali, oddzielone żaluzjami pionowymi jak w biurze, i też się lezy własciwie prawie cały czas, no ale jest jedna piłka do skakania na 3 rodzące 😁, jest też jedna pojedyncza sala do porodu rodzinnego ale albo się na nią człowiek nie załapie bo zajęta albo położne wolą tą wielką starą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
U mnie też są rolety 🙂 i naprawdę są kwiatki 🙂 jest przytulnie i jak w domu 😁 Niczym to nie przypomina porodówki za czasów PRLu 😜 Jest tez wanna, lub prysznic i każda porodówka jest salą pojedynczą.


Ja jak rodzilam Paule to przezylam szok przez sale porodową 😮 Stare ogromne łózko z pasami do wiązania rodzącej, dwa miejsca do rodzenia oddzielone kotarą,smród syf, zero lazienki, zero pilek do skakania i tylko na łozku sie spedzało czas 1 i 2 etapu porodu. A i ktg podłączone cały czas 😞 😞 😞 Masakra
A teraz to jak w domu , milo i przyjemnie

no u nas też stare łóżka, oczywiście 3 na sali, oddzielone żaluzjami pionowymi jak w biurze, i też się lezy własciwie prawie cały czas, no ale jest jedna piłka do skakania na 3 rodzące 😁, jest też jedna pojedyncza sala do porodu rodzinnego ale albo się na nią człowiek nie załapie bo zajęta albo położne wolą tą wielką starą


To współczuję bo Ci bo jak dwa pozostałe łóżka będa zajęte to bedziesz słyszala jak cierpią kolezanki rodzące obok ciebie i to jest stresujące. Ja tez bylam z dziewczyn a na porodówce , słyszalam ona jeczala ,urodzila przede mną a ja jeszce sie meczylam 😞 😞 To bylo straszne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wielkie Dupy !! 😁
Ale musiałam nadrabiać ponad 20 stron ! 🙃 Nina mi się ten kolor włosów baaardzo podoba ale myślę, że lepiej wyglądałby na krótkich niż długich 🙂 Ja noc miałam super i teraz też czuję się bardzo dobrze. Czekam na znajomą bo ma przyjść na ploty 🙂 Mąż dzisiaj na noc do pracy - bryyyy... jak ja nie lubię jego nocek 😠 Teraz idę gary pomyć i muszę obiad mężowi poszykować bo może wyskoczę na miasto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Eeee tam 😜 nie chce mi się robić obiadu, pizze zamrożone wyjmę 😉 I taki wielki obiad będzie hahah 😜
To masakra słyszeć inne rodzące, bo to potęguje ból i strach. Tak mi się wydaje.


Dobrze Ci się wydaje , boli podwójne słyszac jak jęczy sasiadka obok, a jak strasznie wsciekla bylam ze tamta dziewczyna przede mną urodzila. Traumatyczne przezycie i okropne wspomnienia 🤢 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Wielkie Dupy !! 😁
Ale musiałam nadrabiać ponad 20 stron ! 🙃 Nina mi się ten kolor włosów baaardzo podoba ale myślę, że lepiej wyglądałby na krótkich niż długich 🙂 Ja noc miałam super i teraz też czuję się bardzo dobrze. Czekam na znajomą bo ma przyjść na ploty 🙂 Mąż dzisiaj na noc do pracy - bryyyy... jak ja nie lubię jego nocek 😠 Teraz idę gary pomyć i muszę obiad mężowi poszykować bo może wyskoczę na miasto 🙂


Kasia jak mąz w nocy pracuje to musisz sama się soba zając - dlatego nie lubosz jego nocek hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie pół godziny i 8 stron zołzy naskrobałyście 😁 Agatka- teraz to możesz już tą torbę pod łózko schować by Cię nie drażniła skoro już spakowana 😜 A że u Ciebie na porodówce w ciągu 20 lat tylko piłkę dołożyli i tym się różni od poprzednich czasów to trzeba przyznać że duży postęp mają hahaha 🤪 😁 U nas też dużo się nie zmieniło od czasu remontu tj. od 10 lat haha ale najważniejsze, że są pojedyncze sale do porodu 🙂 A Kaśka jak mąż dzisiaj w pracy będzie to pół nocy na brzuszku przesiedzi 😜 Spadam makijaż se zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ona tak gada, że nie lubi jak on na nocki chodzi, a tak naprawdę to ona to uwielbia, bo wtedy przychodzi do niej jej gach. Nawet nam tego nie powiedziała!! Ale ja mam swoje dojścia i wszystko wiem 🙂 Koleś jest czarnoskóry, dlatego Kaśka ciągle się obawia jakiego koloru jest Ala, bo nie wie czyje to dziecko. Wątek jak z Mody na sukces, ale to jest Samo życie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...