Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak ściąć nie chcę 😜 Nigdy nie zetnę swoich włosów 😁 Szukam jakiegoś koloru 😜 hahaha
Ola.... mój jak otworzy szufladę, to już jej nie zamknie 😠 😠 Ciuchy zamaist w szafie rzuca na fotel, a ja tylko chodzę i zbieram... i jeszcze milion innych rzeczy 😠 Oni lubią chaos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To u Was jest odwrotnie 🙂 hihi. A jak są dzieci, to już w ogóle jest chaos 😁
Ja odkąd miałam się oszczędzać już nie odkurzam codziennie i przestałam się tym stresować. Jest trochę bałagan, ale jest czysto...ale nie tak jakby mnie to zadowalało. Ale nie mam siły już latać ze szmatą i zrywać paneli odkurzaczem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Żebyś wiedziała Nina że mnie skusił ale wybiore chyba droższego z pozytywką i już z Polski wysyłka 20 zł więcej ale warto i jeszcze ma zasilacz i nie muszą być baterie hehe http://allegro.pl/lampka-nocna-zolw-projektor-gwiazd-pozytywka-i1322822925.html


Mi się bardziej ten pierwszy podoba. A takie samo światło daje ten drugi??
Bo ja nie lubię pozytywek, może dlatego hahahah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
U Was to jest podział obowiązków 😁 U mnie to wszystko bym mogła napisać : ja ...


NIna Oliwka się urodziła to ja karmiłam mój przebierał i tak prawie do roku...teraz ja kąpie małą ubieram,podcieram tyłek,a on robi jej amku,i piciu wlewa a ona potrafi wypić ponad 2 litry picia dziennie 🤪


Ale dużo pije 🤪 🤪 🙂
Ciekawe jak to u nas będzie, jak się mały urodzi... obym się pozytywnie zaskoczyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszki, ja wlasnie nadrabiałam co naskrobalyscie od wczoraj popoludnia! Aga Mini - fajnie, ze wszystko ok i jestes 🙂. A ja dopiero obejrzalam tego zolwia - fajny! nie wiem dlaczego ja sobie zakonotowalam, ze to zolw zywy - to chyba po tych krolikach/chomikach 😮 😁. Ja jeszcze w ogóle nie mam siary...hmm,, zobaczymy. Poza tym ja budzę się 3 razy w nocy i wg mnie to już dużo, co dopiero 12 😮. Ale u nas szaro i brzydko...miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MINI! 🙂

Wiem, wszystko wiem, bo tu zaglądałam do dziewczyn i szukałam jakichś informacji 🙂 super wieści! 🙂 zazdroszczę, kochana 🙂 i trzymam kciuki za dalszą część 🙂) ucałuj Oliwkę, a Oliwka niech ucałuje Twój brzuszek 😉 trzymajcie się cieplutko! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysprzątałam wszystko,w łazience mam dziurę i mi wieje z klatki z dołu 😞,muszą przyjść to zrobić 😠
brzuch twardnieje a w nocy litr mleka wypiłąm tak mnie zgaga męczyła 😞
Aga nie miałam okazji Tobie pisać,że siecieszę farciaro,ze mała sie obróciła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja jestem 🤪 🤪 🤪
Ola Może mała chce sie juz wydostac z brzucha i dlatego tak wariuje 😁
Ninka he he he Tomka nie zajeżdziłam hahahaha - jeszcze 😉
Ja też mam siarę, I to prawda ze siara nie oznacza douzo pokarmu.
Aga Mini ciesze się że mała odwróciła się i stoi na główce 🤪
Jutro mam chrzciny , i wyobrazcie sobie że wczoraj wieczorem przyszedł Tomka brat z narzeczoną i oświadczyli że 4 grudnia biorą ślub. Boże dwie koperty trzeba szykowac 😞 A tu kasy mało 😠 Zła jestem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek krowy 😉 A ja oczywiście wstałam godzinę temu więc zdążyłam zjeść śniadanie i Kit Kat'a 😁 Mąż chce jechać do rodziców a mnie szlag już trafia na samą myśl no ale nie można się mu dziwić 🤔 Dzisiaj zaczęłam 36 tydzień ... 🙂 Mała szaleje po śledziach i słodkim 😜 Aha Mini- nie ma nic gorszego niż żyć z alkoholikiem ale niestety to choroba 😞 Mój tata ma co prawda do nas wszystkich szacunek aczkolwiek nie może przestać pić 😞 I nie wiem jeśli nie zdążę się stąd wyprowadzić co to będzie bo niby obiecał że przestanie jak się mała urodzi ale słabo to widzę 🤨 Ola- ja tak koło 5-6 razy do łazienki biegam a daleko mi do porodu, nie wyobrażam sobie chodzić dwa razy więcej- może w łazience zamieszkasz 🤪 😁 Ada- jak nie urok to... chyba w tygodniu wlecą robotnicy zamurować tą dziurę ?| 🤔 Sylwia jak zwykle sprząta i prychci coś w kuchni 😉 Ninka a Ty to łóżeczko już macie czy dopiero zamówiliście? 🙂 Aga Kropek mówła, że ciężką noc miała więc może i ona pierwsza będzie 🙃 😁 A Iwonki jeszcze dzisiaj nie było i Agatki .. 🙂 P.S. Gosiu współczuję tych wydatków tuż przed Świętami i narodzinami małej no ale cóż zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...