Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
wiesz moge zapytac czy by wrzucili albo sama mozesz zadzwonic jak powiesz jaka to napweno bede wiedzieli tu sa namiary nawet maila mozesz wyslac http://www.centrumhandlowerobi.pl/kontakt,0,3.htm

oki dziękiu 🙂 napisze 🙂 a tu macie moje zdjątko, robione na chybcika, jak Paweł wróci moze mi lepsze zrobi ale na tym tez widać jak moja Zośka pcha się do przodu 🙂 tata się śmieje ze mnie że najpierw idzie Zośka a zaraz za nią ja 🤪
ja

fajny brzuszek 🙂 i fajna data na zdjeciu - 26.01.1970, hehe 😁

Renata - wspolczuje z ta noga, ale na pewno wszystko bedzie dobrze!

Moj tez maluch jakby mniej sie ruszal, ja to tlumacze tym, ze ma mniej miejsca.
Ja dzis sie nachodzilam, wiec ide sie polozyc, na razie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada, ja się nie znam, ale chyba jest coś takiego, że rozwarcie rozwarciem, ale szyjka może być skrócona, ale zamknięta. Oni jakoś tam zapisują, że jest wewnętrzne i zewnętrzne rozwarcie. Także obaj lekarze mogą mieć rację. Ale nie jestem lekarzem i się nie znam na tym 😮
Nikogo nie ma ?? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Nina jestes u Pani 😜


🤪 🤪 🤪 A Ciebie mąż puknął, że masz taki dobry nastrój?? 🤪 🤪 🙃 🙃


nie 🤢 powiedzial ze pukne mnie w dniu terminu dopiero hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Nina jestes u Pani 😜


🤪 🤪 🤪 A Ciebie mąż puknął, że masz taki dobry nastrój?? 🤪 🤪 🙃 🙃


nie 🤢 powiedzial ze pukne mnie w dniu terminu dopiero hahaha


A jak nie zdąży?? 😉 To wtedy już Cię długo nie puknie. Ja już nie mogę się pukać 😞 Czuję rozrywający ból i nie ma mowy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Nina jestes u Pani 😜


🤪 🤪 🤪 A Ciebie mąż puknął, że masz taki dobry nastrój?? 🤪 🤪 🙃 🙃


nie 🤢 powiedzial ze pukne mnie w dniu terminu dopiero hahaha

mnie tez boli jak cholera pipka... jezu czas na poród bo masakra...
A jak nie zdąży?? 😉 To wtedy już Cię długo nie puknie. Ja już nie mogę się pukać 😞 Czuję rozrywający ból i nie ma mowy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
I kto tu jest zboczony !!!! 😜 🤪 🙃
Właśnie zapisałam się do fryzjera na drastyczne cięcie włosów na 3 grudnia a więc Alicja musi tam siedzieć minimum do 4 grudnia bo Mamusia potrzebuje z miany !! 😁 😁


a jak chcesz sciac?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
U mnie pachwiny odmawiają posłuszeństwa 😞 A ból rozchodzi się od krzyża i aż za uda czuję 😞 Kuwa mać 😠

Kasiu, jak się ścinasz?? 🤪 🤪 Bo drastycznie to dla mnie z długich na bardzo krótko 😮


ninka mam ten sam ból... eh do tego jakby kto igły wkówał w pipke... powiedezialam przed chwila przez tela do meza bo dzwonił ze jak mnie nie puknie to mi mała eksploduje... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img221.imageshack.us/i/wlosypoldlugie1.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8996/wlosypoldlugie1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Chyba coś takiego 😁 Ale idę do stylistki- fryzjerki to Ona jeszcze mi doradzi 🙂 Chociaż kiedyś już miałam coś podobnego ale to było z 5 lat temu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahha. Ja się zastanawiam czy mi dobrze określili wiek ciąży i czy nie powinnam być już w 36 tygodniu, bo czuję ból w żebrach, a wysokość dna macicy jest najwyżej właśnie w końcu 36 tygodniu. NO, ale jak u mnie tylko na podstawie usg mogą stwierdzić, to potem ciężko określić kiedy zaszłam i jaki jest wiek ciąży 🤨

Kasiu, fryzurka fajna 🙂 A kolor też taki?? Musisz brać pod uwagę, żeby była wygodna i prosta do ułożenia, bo wiesz jak to będzie... brak czasu itd. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koloru nie zmieniam bo po porodzie będę chciała powrócić do swojego naturalnego ciemnego blondu a na chrzciny tak w maju zrobić pasemka blond jak miałam 🙂 Właśnie szukałam takie fryzury żebym nadal mogła i włosy związać i rzeczy ta grzywka mi w oczy nie wchodziła a, że włosy mam proste to akurat do tej fryzury pasują bo nie będę musiała tego co wycieniowane układać samo się ułoży ha ha 😁 No ja 36 tydzień już w niedziele zaczynam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak super fryzurka, mi się kolor szczególnie podoba 🙂 ja o swoich też ciągle myśle, ale nie wiem co zrobić, bo ja lubie kruciutkie ale przy małym dziecku nie mądre, kolor?? włosy pasemka blond zżółkły mi, natomiast ciemny kolorek za bardzo mnie sypie, przedłużać pasemka?? ie wiem ale moje naturalne jak nie są pomalowanie musiałabym codziennie je myć i efekt nie byłby widoczny bo tak się przetłuszczają
Ola z Twoim rozwarciem to jak z moim łożyskiem, co usg na zmiane przód, tył nie wiem czy ono se tak lubi wędrować czy jak, ale nie oglądaj się co mówią lekarze, na sąsiedniej wsi była dziewczyna co jej gin powiedziała zę nic się nie zanosi pewnie będzie po terminie rodzić a za godzine już na porodówce była 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...