Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agatka hormony się u Ciebie odzywają 🙂 🙂 🙂 To minie, a jak Zosia już sie urodzi to oszalejesz ze szczęście 🤪
Missisipi2 nasze dzieciaczki jeszcze siedzą w brzuszkach i im tam dobrze 🙂 🙂
Dziekujemy , porody będą lekkie , a dzieciaczki wszystkie zdrowe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosia ja mieszkam na wsi do miasta mam tylko 8 km ale nie ma u nas ani reala ani carrefoura, a szwagier z żoną dziś jadą właśnie do Grudziądza więc przy okazji się zabieramy 🙂 Agata ja pościel mam z tego sklepu centrumhandlowerobi.pl tylko w necie jej nie mają ale moge zagadac żeby ja wystawili bo to znajomych firma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
hehe a te suwaczki jakie śmieszne mi napisali że mały waży już 2,5 kg hehe a mój już 3100 ma hihi 😉


Bo sówaczki książkowo wszystko pokazują, ciekawa jestem ile moja dziewczyna wazy 🙂
Sylwuś to chłopiec spory jest 🤪 🤪

Nasze suwaczki to samo pokazzuję 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
Gosia ja mieszkam na wsi do miasta mam tylko 8 km ale nie ma u nas ani reala ani carrefoura, a szwagier z żoną dziś jadą właśnie do Grudziądza więc przy okazji się zabieramy 🙂 Agata ja pościel mam z tego sklepu centrumhandlowerobi.pl tylko w necie jej nie mają ale moge zagadac żeby ja wystawili bo to znajomych firma


Sylwia to my do siebie blisko mamy 😉
ja do grudziadza mam koło 45 km:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki! Ja dziś też dłużej pospałam, bo jak mąż poszedł do pracy, to zajęłam całe łóżko i jakoś się lepiej ułożyłam 🙂. Ja nadal czuję się dobrze, żadnych objawów, poza tym, że się szybciej męczę. Ciekawe jak Mały...w czw idę do gina, to może coś powie. Mój wujek - gin-położnik mówi, że przy 1 dziecku, to raczej dziewczyny rodzą po terminie, niż przed - ciekawe jak będzie u nas 🙂. Miłego dnia, ja zakupy świąteczne też zaczęłam robić, ale przez internet głównie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
My dziś wstaliśmy o 7 bo teściowa do nas zajrzała 🙂 Ja już po śniadanku pogoda u nas kiepska szaro ale dobrze że nie pada 🙂 dziś wyskoczymy na spacerek.
Po za tym samopoczucie ok ogólnie dobrze się czuję nie zapowiada się poród... a szkoda....
Ola a co mąż cię bzyknął ??? 😁
A co do Agi to pewnie wszystko ok jej wyszło na ktg i ją wypuścili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
My dziś wstaliśmy o 7 bo teściowa do nas zajrzała 🙂 Ja już po śniadanku pogoda u nas kiepska szaro ale dobrze że nie pada 🙂 dziś wyskoczymy na spacerek.
Po za tym samopoczucie ok ogólnie dobrze się czuję nie zapowiada się poród... a szkoda....
Ola a co mąż cię bzyknął ??? 😁
A co do Agi to pewnie wszystko ok jej wyszło na ktg i ją wypuścili 🙂


nie...
czułam ze mnie odtraca....
i mu to wszystko powiedziałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola no aż tak daleko do siebie nie mamy 🙂 ja byłam u babci na kawie teraz biore sie za obiadek bo pomidorową robię i sprzątam od razu kuchnie. Chcę dziś większość ogarnąć na jutro tylko sypialnie zostawić bo chciałabym w niej już na maluszka wszytsko przygotować więc pewnie troche więcej czasu mi to zajmie hehe 🙂 no i może bym już jutro powiedziała żeby mi łóżeczko przynieśli żeby już stało i sie z nim oswajać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Ola no aż tak daleko do siebie nie mamy 🙂 ja byłam u babci na kawie teraz biore sie za obiadek bo pomidorową robię i sprzątam od razu kuchnie. Chcę dziś większość ogarnąć na jutro tylko sypialnie zostawić bo chciałabym w niej już na maluszka wszytsko przygotować więc pewnie troche więcej czasu mi to zajmie hehe 🙂 no i może bym już jutro powiedziała żeby mi łóżeczko przynieśli żeby już stało i sie z nim oswajać 😁


Moje łóżeczko juz stoi skręcone 🤪 Brak tylko pościeli, muszę uprasowac i założyć na kołderkę 🤪
Ja już się oswoiłam z nowym meblem ha ha ha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny
Dziś ściągali mi gips, stopa nie wygląda najlepiej, pełno krwiaków. Facet powiedział, że za 2 tyg. wizyta i się okaże czy nie ma złamania jeśli coś będzie nie w porządku to zrobią RTG. A jeśli będzie złamana to po 4 tyg. na pewno kości się już zrosną i co zostanie łamanie i nastawianie a to będzie już 37 tydz.!!! Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Gosia ja mieszkam na wsi do miasta mam tylko 8 km ale nie ma u nas ani reala ani carrefoura, a szwagier z żoną dziś jadą właśnie do Grudziądza więc przy okazji się zabieramy 🙂 Agata ja pościel mam z tego sklepu centrumhandlowerobi.pl tylko w necie jej nie mają ale moge zagadac żeby ja wystawili bo to znajomych firma

hehe ja mam do miasta 15 km i jak do tej pory był tylko lidl i biedronek ze 3, a teraz otworzyli kaufland, tesco a niebawem stokrotka 🙂
nie wiem czy Ci tak zechcą wystawić niemniej jednak chciałabym zakupić taką w rozmiarze 200 na 220 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...