Ola no aż tak daleko do siebie nie mamy 🙂 ja byłam u babci na kawie teraz biore sie za obiadek bo pomidorową robię i sprzątam od razu kuchnie. Chcę dziś większość ogarnąć na jutro tylko sypialnie zostawić bo chciałabym w niej już na maluszka wszytsko przygotować więc pewnie troche więcej czasu mi to zajmie hehe 🙂 no i może bym już jutro powiedziała żeby mi łóżeczko przynieśli żeby już stało i sie z nim oswajać 😁
Ola no aż tak daleko do siebie nie mamy 🙂 ja byłam u babci na kawie teraz biore sie za obiadek bo pomidorową robię i sprzątam od razu kuchnie. Chcę dziś większość ogarnąć na jutro tylko sypialnie zostawić bo chciałabym w niej już na maluszka wszytsko przygotować więc pewnie troche więcej czasu mi to zajmie hehe 🙂 no i może bym już jutro powiedziała żeby mi łóżeczko przynieśli żeby już stało i sie z nim oswajać 😁
Moje łóżeczko juz stoi skręcone 🤪 Brak tylko pościeli, muszę uprasowac i założyć na kołderkę 🤪 Ja już się oswoiłam z nowym meblem ha ha ha.
no ja też już bym chciała łóżeczko w pokoju mieć ale jak się ma stolarnie na podwórku to nie każą się spieszyć ale jutro ich pogonie bo ja chcę i tyle ... 😁
Cześć Dziewczyny
Dziś ściągali mi gips, stopa nie wygląda najlepiej, pełno krwiaków. Facet powiedział, że za 2 tyg. wizyta i się okaże czy nie ma złamania jeśli coś będzie nie w porządku to zrobią RTG. A jeśli będzie złamana to po 4 tyg. na pewno kości się już zrosną i co zostanie łamanie i nastawianie a to będzie już 37 tydz.!!! Masakra
Gosia ja mieszkam na wsi do miasta mam tylko 8 km ale nie ma u nas ani reala ani carrefoura, a szwagier z żoną dziś jadą właśnie do Grudziądza więc przy okazji się zabieramy 🙂 Agata ja pościel mam z tego sklepu centrumhandlowerobi.pl tylko w necie jej nie mają ale moge zagadac żeby ja wystawili bo to znajomych firma
hehe ja mam do miasta 15 km i jak do tej pory był tylko lidl i biedronek ze 3, a teraz otworzyli kaufland, tesco a niebawem stokrotka 🙂 nie wiem czy Ci tak zechcą wystawić niemniej jednak chciałabym zakupić taką w rozmiarze 200 na 220 🙂
wiesz moge zapytac czy by wrzucili albo sama mozesz zadzwonic jak powiesz jaka to napweno bede wiedzieli tu sa namiary nawet maila mozesz wyslac http://www.centrumhandlowerobi.pl/kontakt,0,3.htm
To przedszkole rzeczywiście wygląda na miejsce, w którym dużą wagę przykłada się do podejścia pełnego szacunku i uważności wobec dzieci. Oparcie się na NVC i inspiracje pedagogiką Jespera Juula mogą sprzyjać budowaniu dobrej atmosfery. Ważne jest też to, że wspierają nie tylko dzieci, ale i rodziców poprzez warsztaty. To może być ciekawa opcja dla rodzin szukających spokojnego i świadomego podejścia do wychowania.
Zobacz sobie na przedszkole Pluszowy Miś pod Piasecznem w Staraej Iwicznej - https://www.przedszkole-pluszowymis.pl/. To miejsce, które podchodzi do dzieci z szacunkiem i uważnością – opierają się na podejściu NVC (Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga) oraz inspiracjach pedagogiką Jespera Juula. Atmosfera jest spokojna, bezpieczna, z ogromnym wsparciem także dla rodziców (prowadzą warsztaty rodzicielskie!).
Rekomendowane odpowiedzi
SylwiaC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
gonia88811
Moje łóżeczko juz stoi skręcone 🤪 Brak tylko pościeli, muszę uprasowac i założyć na kołderkę 🤪
Ja już się oswoiłam z nowym meblem ha ha ha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
SylwiaC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek
Dziś ściągali mi gips, stopa nie wygląda najlepiej, pełno krwiaków. Facet powiedział, że za 2 tyg. wizyta i się okaże czy nie ma złamania jeśli coś będzie nie w porządku to zrobią RTG. A jeśli będzie złamana to po 4 tyg. na pewno kości się już zrosną i co zostanie łamanie i nastawianie a to będzie już 37 tydz.!!! Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
aga_ta
hehe ja mam do miasta 15 km i jak do tej pory był tylko lidl i biedronek ze 3, a teraz otworzyli kaufland, tesco a niebawem stokrotka 🙂
nie wiem czy Ci tak zechcą wystawić niemniej jednak chciałabym zakupić taką w rozmiarze 200 na 220 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
SylwiaC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach