Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A JA DO NIEGO Ale ja chce okazywania wiesz co i jak plecki i stopy to w d mam a on mi ze tez potrzebuje zebym ja okazywaóla mu ale k... jakchory był to dla mnie niewazne było jak ja sie czuje jemu wszystko robiłam...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
mój powiedział do mnie że wzioł slub żebym to Ja była szczesliwa... rozumiecie jak to zabolało... 😮 a teraz mi mówi że w jego życiu ala najwazniejsza nie ma jej jeszce na swiecie a mnie odrzucił... 😮


jakby mi mój tak powiedział to bym mu chyba krzywdę zrobiła ze złości 😠
ja jestem chyba najmłodsza stażem po ślubie, bo był 2 października tego roku, miał być 22. 10. 2011 wszystko było zaklepane, ale w lipcu doszliśmy do wniosku że dla nas nie ma różnicy kiedy więc był teraz, więc jakby mi mójteraz powiedział że zrobił to tylko dla mnie, to by było źle, bardzo źle... rozumiem twoje obawy 😞
Skop mu tyłek, to może mu wszystko w głowie na właściwe miejsce wróci, bo teraz to chyba mu się coś odwróciło i sam nie wie co gada.


To Ty świeżo poślubiona jesteś 😁 🙂 U mnie w kwietniu będą 3 lata małżeństwa 🙂
Ja myślę, że mąż Oli tak powiedział i nie pomyślał (bo faceci nie myślą) i miał co innego na myśli, ale ubrał to w złe słowa.


Zgadzam się, mężczyźni nie myślą, a jak już to bardzo rzadko i dopiero po jakimś czasie dochodzi do ich świadomości co tak na prawde powiedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):

Może pająki z komina wychodzą na ŚWIEŻE powietrze hahahahhahahahahahaha 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃

myślisz że wyczuły zbliżające się Święta?? Zośka się oburzyła na takie traktowanie, ona z żadnymi pająkami nie żyje w zgodzie i teraz kopa chce Ci zasadzić za takie słowa 🤪


To moja wina, że nie dajesz mężowi przeczyścić komina?? 🤪 🤪 🙃 🙃
Ja dziękuję za Zosi kopniaki, wystarczą mi Łukaszka kopniaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
JAK MÓWIE MU ZE POTRZEBUJE SŁÓW CZUŁÓSCI I OKAZANIA MIŁOSCI USŁYSZAŁAM MASUJE CO PLECY PRZECIEZ I STOPKI....

trzeba m,u było powiedziec "to Twój obowiązek a ja oczekuje czegoś więcej, czegoś od siebie żebym poczuła że mnie kochasz i Ci na mnie zależy bo jak narazie tego nie widze" i foch albo patelnia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
A JA DO NIEGO Ale ja chce okazywania wiesz co i jak plecki i stopy to w d mam a on mi ze tez potrzebuje zebym ja okazywaóla mu ale k... jakchory był to dla mnie niewazne było jak ja sie czuje jemu wszystko robiłam...;/

e jednak bezapelacyjnie patelnia, najlepiej żeliwna i niech se sam pierze swoje gacie i skarpety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
JAK MÓWIE MU ZE POTRZEBUJE SŁÓW CZUŁÓSCI I OKAZANIA MIŁOSCI USŁYSZAŁAM MASUJE CO PLECY PRZECIEZ I STOPKI....

trzeba m,u było powiedziec "to Twój obowiązek a ja oczekuje czegoś więcej, czegoś od siebie żebym poczuła że mnie kochasz i Ci na mnie zależy bo jak narazie tego nie widze" i foch albo patelnia....


Ola, co wybierasz?? Focha, czy patelnię?? 🤪 🤪 🙃 🙃
Ale Agata ma dzisiaj teksty hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):

Może pająki z komina wychodzą na ŚWIEŻE powietrze hahahahhahahahahahaha 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃

myślisz że wyczuły zbliżające się Święta?? Zośka się oburzyła na takie traktowanie, ona z żadnymi pająkami nie żyje w zgodzie i teraz kopa chce Ci zasadzić za takie słowa 🤪


To moja wina, że nie dajesz mężowi przeczyścić komina?? 🤪 🤪 🙃 🙃
Ja dziękuję za Zosi kopniaki, wystarczą mi Łukaszka kopniaki 🙂

no przykro mi ale Zośka cięta teraz na Ciebie będzie to przyzwyczaj się że od teraz będziesz dostawać podwójnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
A JA DO NIEGO Ale ja chce okazywania wiesz co i jak plecki i stopy to w d mam a on mi ze tez potrzebuje zebym ja okazywaóla mu ale k... jakchory był to dla mnie niewazne było jak ja sie czuje jemu wszystko robiłam...;/

e jednak bezapelacyjnie patelnia, najlepiej żeliwna i niech se sam pierze swoje gacie i skarpety


Ja też za patelnią jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie dziewczyny dziwię się, że to właśnie teraz faceci powinni być bardziej czuli i dbać o nas a tym czasem okazuje się, że byli w wielkiej euforii na początku ciąży, a teraz albo nie potrafią tego okazać albo może nie odnajdują się w tej sytuacji , nie wiem 🤔 Summa summarium- wkur**** mnie to ! 😠 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooooo jaki gwar 😮
Ola nie łam się, Jak Ala się urodzi to sie do siebie bardzo zbliżycie , a jak po [porodzie juz wyzdrowiejesz to mąż na kolana bedzie przed toba klekal hehehe.
Ja zawsze Tomkowi mowie co i nie pasuje i co czuję , wszystkie zale mu wylewam i to działa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aga_ta napisał(a):
a swoją drogą z jakiegoś powodu mój mąz kupuje lekkie patelnie, a nigdy się nad tym nie zastanawiałam a może powinnam 🤪


Agata, nie udawaj że nie wiesz o co mi chodzi 😉 Nie udawaj zakonnicy hihi.

ja wogóle nie wiem o co Ci chodzi, odkąd złożyłam śluby wierności w kościele jestem grzeczną cnotliwą i bogobojną dziewczynką ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Oooooo jaki gwar 😮
Ola nie łam się, Jak Ala się urodzi to sie do siebie bardzo zbliżycie , a jak po [porodzie juz wyzdrowiejesz to mąż na kolana bedzie przed toba klekal hehehe.
Ja zawsze Tomkowi mowie co i nie pasuje i co czuję , wszystkie zale mu wylewam i to działa 😉


Ja też zawsze mówię co myślę i u mnie to niestety nie działa 😠

Marta, niestety faceci rzadko postępują tak jak my byśmy tego od nich oczekiwały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
aga_ta napisał(a):
a swoją drogą z jakiegoś powodu mój mąz kupuje lekkie patelnie, a nigdy się nad tym nie zastanawiałam a może powinnam 🤪


Agata, nie udawaj że nie wiesz o co mi chodzi 😉 Nie udawaj zakonnicy hihi.

ja wogóle nie wiem o co Ci chodzi, odkąd złożyłam śluby wierności w kościele jestem grzeczną cnotliwą i bogobojną dziewczynką ☺️


Ha ha ha ha ha ha ha ha uśmiałam się 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Oooooo jaki gwar 😮
Ola nie łam się, Jak Ala się urodzi to sie do siebie bardzo zbliżycie , a jak po [porodzie juz wyzdrowiejesz to mąż na kolana bedzie przed toba klekal hehehe.
Ja zawsze Tomkowi mowie co i nie pasuje i co czuję , wszystkie zale mu wylewam i to działa 😉


Ja też zawsze mówię co myślę i u mnie to niestety nie działa 😠

Marta, niestety faceci rzadko postępują tak jak my byśmy tego od nich oczekiwały 😞


Ninka facet to ograniczone stworzenie i potrzebuje więcej czasu na zrozumienie kobiety. Myślę że to się zmieni za jakiś czas. U mnie na poczatku Tomek też był do poprawki ha ha ha, ale teraz jest ok. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Oooooo jaki gwar 😮
Ola nie łam się, Jak Ala się urodzi to sie do siebie bardzo zbliżycie , a jak po [porodzie juz wyzdrowiejesz to mąż na kolana bedzie przed toba klekal hehehe.
Ja zawsze Tomkowi mowie co i nie pasuje i co czuję , wszystkie zale mu wylewam i to działa 😉


Ja też zawsze mówię co myślę i u mnie to niestety nie działa 😠

Marta, niestety faceci rzadko postępują tak jak my byśmy tego od nich oczekiwały 😞


Ninka facet to ograniczone stworzenie i potrzebuje więcej czasu na zrozumienie kobiety. Myślę że to się zmieni za jakiś czas. U mnie na poczatku Tomek też był do poprawki ha ha ha, ale teraz jest ok. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak się tak wtrące do rozmowy bo u mnie na kwietniówkowym forum cisza 🙂

Facetowi trudno zrozumieć co teraz przechodzicie. wogóle sobie z tego nie zdaja sprawy.Dlatego wykorzystujcie ich teraz jak tylko możecie. Robcie z siebie księżmiczki i te ostatnit tygodnie poświęcie dla siebie.

Ja czasami nie mam czasu kremu sobie na buzie położyć. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...