Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Jeden to chyba nie wystarczy nas jest dwie 😁 jadę się najeść, bo tylko to mi zostało w obecnym stanie. Tańcować nie mogę, a uwielbiam na takich imprezach do rana nie schodzę z parkietu 🤪
Nina będę wciągać wszystko co się da hahaha 😁


Zostaw chociaż stół i obrusy 😁 a tak wogóle to miłej zabawy i smacznego 🙂

Bardzo dziękuję 🙂
Aga nawet okruszków nie zostawię musi mi się zwrócić koperta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I co taka cisza zapadła jak makiem zasiał 🤪 Iwonka zawsze po nocach przesiaduje a dzisiaj nie zajrzała 🤔 No tak- weekend się zaczął więc do poniedziałku tak pewnie będzie 🙃 Mi coś niedobrze i mała chyba mi na żołądek uciska bo mnie coś kuje ale do przeżycia 😉 A najlepszy numer usłyszałam dzisiaj od koleżanki- poród boli trochę bardziej niż okres ! 🤪 😁 Oby to w naszych wypadkach było zgodne z prawdą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam do Was na moment 🙂 Dziewczyny u mnie też siary nie widać nawet jak naduszę, ale to nie znaczy, że nie będziemy mieć pokarmu. Dużo czytałam o tym i położna mówiła na szkole rodzenia żeby się nie martwić bo po porodzie te co nie miały wycieku siary w ciąży później mogą często tryskać mlekiem z piersi ha ha ha 😉 Ja chce bardzo karmić piersią także mam nadzieje, że położna miała rację 😁 Wiecie co Wy też tak mało tyjecie ?? Ja już chyba od dwóch tygodni mam ciągle 11 kilo na plusie i nawet deko więcej 🤨 Martwię się, że Alusia się malutka urodzić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Ja chce karmić piersią, ale obawiam się ze nic z tego nie będzie jak urodziłam synka to siarę miałam i mleka tyle ,że jeszcze z dwójkę bym wykarmiła, a teraz to prawie zero siary 😞


Po porodzie się pojawi 🙂

bardzo bym chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Ja chce karmić piersią, ale obawiam się ze nic z tego nie będzie jak urodziłam synka to siarę miałam i mleka tyle ,że jeszcze z dwójkę bym wykarmiła, a teraz to prawie zero siary 😞


Po porodzie się pojawi 🙂

bardzo bym chciała 🙂


Nie ma co się martwić na zapas Aguś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...