Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Jak ja wstaję to pewnie jak zwykle nikogo nie ma?
Ja dziś wstałam z zupełnie innym brzuchem, sama zauważam ze mi opadł i ciśnie w podbrzuszu.
A jak tam się dziś czujecie? Mnie to odkąd wstałam plecy bolą i miednica, mam nadzieję że przejdzie, bo w nocy i tak mi się dawały we znaki. Zjadłam dopiero śniadanko, a już za obiadek muszę się brać, więc zmykam, ale będę zaglądać. Pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta jak się rozpisała 😁 Ona to ma głowę do poszczególnych spraw 🤪 🤪
Odpowiadam zatem: na łóżeczko wpłaciliśmy zaliczkę, także jest zamówione, ale leży sobie w sklepie 😁 Jak będziemy mieć resztę kasy, to sobie odbierzemy 🙂
Gosia, to oni dopiero się zdecydowali na ten ślub?? Tak nagle?? Przecież to zaraz 😉 W święta zawsze jest kupa wydatków, do tego dziecko w drodze i jeszcze musicie dwie imprezy obskoczyć 😜

Iwona, może ktoś Ci brzuch podmienił?? hahah 🙂
Aga Kropka nas straszy tylko 😉 ciśnienie chce podnieść 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Marta jak się rozpisała 😁 Ona to ma głowę do poszczególnych spraw 🤪 🤪
Odpowiadam zatem: na łóżeczko wpłaciliśmy zaliczkę, także jest zamówione, ale leży sobie w sklepie 😁 Jak będziemy mieć resztę kasy, to sobie odbierzemy 🙂
Gosia, to oni dopiero się zdecydowali na ten ślub?? Tak nagle?? Przecież to zaraz 😉 W święta zawsze jest kupa wydatków, do tego dziecko w drodze i jeszcze musicie dwie imprezy obskoczyć 😜

Iwona, może ktoś Ci brzuch podmienił?? hahah 🙂
Aga Kropka nas straszy tylko 😉 ciśnienie chce podnieść 😁


Jak ja ja nastrasze to zobaczy kropki jej odpadna... hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Marta jak się rozpisała 😁 Ona to ma głowę do poszczególnych spraw 🤪 🤪
Odpowiadam zatem: na łóżeczko wpłaciliśmy zaliczkę, także jest zamówione, ale leży sobie w sklepie 😁 Jak będziemy mieć resztę kasy, to sobie odbierzemy 🙂
Gosia, to oni dopiero się zdecydowali na ten ślub?? Tak nagle?? Przecież to zaraz 😉 W święta zawsze jest kupa wydatków, do tego dziecko w drodze i jeszcze musicie dwie imprezy obskoczyć 😜

No raczej nikt nie podmienił, ale ciągnie w dół że szok, zupełnie nowe, dziwne uczucie 😉
Aja tak sobie myślę że w końcu któraś z was mogłaby urodzić, potem tylko patrzeć jak reszta się ruszy, a tak to żadna się jako pierwsza wychylić nie chce 😉
Iwona, może ktoś Ci brzuch podmienił?? hahah 🙂
Aga Kropka nas straszy tylko 😉 ciśnienie chce podnieść 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropek na pewno pierwsza urodzi 🙃 🙂 A Iwonka śpioch już wstała ale z bolącą miednicą i obniżonym brzuszkiem 😉 Ola ja jestem wściekła, że obrączki nie mogę nosić a tym bardziej nie założę ją do porodu bo tak mi palce spuchły 😞 No ale Ty zaraz rodzić będziesz a ja jeszcze możliwe, że miesiąc 🤔 Nie narzekać mi tu hehe 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Marta jak się rozpisała 😁 Ona to ma głowę do poszczególnych spraw 🤪 🤪
Odpowiadam zatem: na łóżeczko wpłaciliśmy zaliczkę, także jest zamówione, ale leży sobie w sklepie 😁 Jak będziemy mieć resztę kasy, to sobie odbierzemy 🙂
Gosia, to oni dopiero się zdecydowali na ten ślub?? Tak nagle?? Przecież to zaraz 😉 W święta zawsze jest kupa wydatków, do tego dziecko w drodze i jeszcze musicie dwie imprezy obskoczyć 😜

Iwona, może ktoś Ci brzuch podmienił?? hahah 🙂
Aga Kropka nas straszy tylko 😉 ciśnienie chce podnieść 😁


No raczej nikt nie podmienił, ale ciągnie w dół że szok, zupełnie nowe, dziwne uczucie 🙂
Aja tak sobie myślę że w końcu któraś z was mogłaby urodzić, potem tylko patrzeć jak reszta się ruszy, a tak to żadna się jako pierwsza wychylić nie chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska_D napisał(a):
Kropek na pewno pierwsza urodzi 🙃 🙂 A Iwonka śpioch już wstała ale z bolącą miednicą i obniżonym brzuszkiem 😉 Ola ja jestem wściekła, że obrączki nie mogę nosić a tym bardziej nie założę ją do porodu bo tak mi palce spuchły 😞 No ale Ty zaraz rodzić będziesz a ja jeszcze możliwe, że miesiąc 🤔 Nie narzekać mi tu hehe 😜 😁


ja obraczki miesiac juz nie nosze bo nie moge załozyc... 😜 🤪 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Marta jak się rozpisała 😁 Ona to ma głowę do poszczególnych spraw 🤪 🤪

hehe może ciąża jej jeszcze nie wylasowała szarych komórek jak mi 🤪
Ale ja już dzisiaj byłam, raniutko po 8
przeczytałam kie zaległości i się zakrztusiłam mandarynką jak czytałam o porodzie okiennym 🤪
ja dzisiaj troche bez humoru, kolejny tydzien minął, pokój nawet nie zaczęty z ociepleniem, tv dalej nie przeniesiony w konsekwencji dzisiaj np nie mam dostępu do własnego tv 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Kropek na pewno pierwsza urodzi 🙃 🙂 A Iwonka śpioch już wstała ale z bolącą miednicą i obniżonym brzuszkiem 😉 Ola ja jestem wściekła, że obrączki nie mogę nosić a tym bardziej nie założę ją do porodu bo tak mi palce spuchły 😞 No ale Ty zaraz rodzić będziesz a ja jeszcze możliwe, że miesiąc 🤔 Nie narzekać mi tu hehe 😜 😁


Nie jesteś sama, ja też już obrączki nosić nie mogę, bo potem ze zdjęciem mam problemy, a jak będziesz rodzić to i tak jej mieć raczej nie możesz, mojej znajomej przecieli bo po porodzie to jej prawie spod skóry widać nie było, tak spuchła jak rodziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
a mój brzuch dalej okropnie wysoko, mała pupą wypina się na moje żebra a brzuch twardnieje i wtedy jest tak nieprzyjemnie tyle że nie boli 😞


U mnie jak brzuch wysoko był tak jest i żebra też maltretowane przez młodą także możemy sobie rękę podać Agatka 😁 😉 Brzuch mnie też boli na wysokości pępka i wyżej ale da się wytrzymać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/dance-mata-do-tanczenia-tanca-2-gry-tv-new-hit-i1320848873.html
chce zamówić tą mate siostrze na świeta... koleżanka mówiła że zajebista zzabawa z ta matą a kalorie jak sie gubi wiec bede tez świrowac z sister na macie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka tak szybko ślub biorą bo chcą kredyt na mieszkanie wziąć , a do końca tego roku obowiązuje "rodzina swoim" Dopłaca państwo do kredytu przez 8 lat. No tylko za kieszen się teraz trzymać. 😠
Mój brzuchol też opadł 😉 😉 ale na poród się nie zapowiada , niestety 😠
Jadę dziś do bratowej włosy farbowac bo duuuże już odrosty. Ninka ten kolor włosów ze zdjęcia jest super, tylko ja uważam że to dla małolaty która chce chce się wyróżniać 😜
Ja też muszę wlosy podciąć bo strasznie mi wychodza i się rozdwajają 😠 A chciałam zapuścić na długie.
Ola a na którym piętrze mieszkasz ? Bo jeśli wysoko to i straż bedzie potrzebna z drabiną do porodu okiennego ha ha ha ha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ninka tak szybko ślub biorą bo chcą kredyt na mieszkanie wziąć , a do końca tego roku obowiązuje "rodzina swoim" Dopłaca państwo do kredytu przez 8 lat. No tylko za kieszen się teraz trzymać. 😠
Mój brzuchol też opadł 😉 😉 ale na poród się nie zapowiada , niestety 😠
Jadę dziś do bratowej włosy farbowac bo duuuże już odrosty. Ninka ten kolor włosów ze zdjęcia jest super, tylko ja uważam że to dla małolaty która chce chce się wyróżniać 😜
Ja też muszę wlosy podciąć bo strasznie mi wychodza i się rozdwajają 😠 A chciałam zapuścić na długie.
Ola a na którym piętrze mieszkasz ? Bo jeśli wysoko to i straż bedzie potrzebna z drabiną do porodu okiennego ha ha ha ha.


ja mam domek ale pokój mam na 1 pientrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Aga miała nam rękawiczki porobić z chomików, ale pewnie uznała, że sobie futro zrobi 🙂 hahaha
Marta, my i narzekanie?? 🙃 A w życiu 🙃 🙃 A gdzie jest śpioch Katarzyna?


moze brzucha szuka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...