Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Jak teraz leżałam w szpitalu, to obok mnie dziewczyna rodziła i tak jęczała, tak sapała, że aż na mnie jej ból i zdenerwowanie się przeniosło 😜 A co dopiero na sali porodowej 😉

W moim szpitalu porodówka od sal jest odgrodzona długim korytarzem i drzwiami zamykanymi na klamkę, więc nie powinno sie słyszeć co dzieje sie na porodówce . A jeszcze polozna mowila mi ze jesli boje sie lozka to moge rodzić gdzie chce i jak chce. Na kolanach, na kuckach, na materacu. Na prawdę teraz to jest rewelacja 🙂 Po obejrzeniu bloku porodowego i po rozmowie z połozna ktora bedzie odbierala moj porod jestem spokojniejsza i mniej się boję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ona tak gada, że nie lubi jak on na nocki chodzi, a tak naprawdę to ona to uwielbia, bo wtedy przychodzi do niej jej gach. Nawet nam tego nie powiedziała!! Ale ja mam swoje dojścia i wszystko wiem 🙂 Koleś jest czarnoskóry, dlatego Kaśka ciągle się obawia jakiego koloru jest Ala, bo nie wie czyje to dziecko. Wątek jak z Mody na sukces, ale to jest Samo życie 😜


Ha ha ha ha a ja myslalam ze Kaska taka wierna mezowi jest , bylam pewna ze zabawia sie gadzetami a tu prosze obawia sie o kolor skory swego dziecka. A le wiem czemu wybrala czarnego na kochanka , bo oni podobno maja ogromne interesy 😜 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
no kicha z tą porodówką, bo co jak co ale co pozostałe rodzące bedą czuć jak ja zaczne hape drzeć a ja mam niski próg bólowy to bede sie długo i dużo drzeć, a najgorsze że łózka na wprost drzwi wiec ktoś przechodzi koło drzwi i widzi trzy rozdarte.... 🤪

Jak trafisz na polozna suke to napewno cie uciszy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Jak teraz leżałam w szpitalu, to obok mnie dziewczyna rodziła i tak jęczała, tak sapała, że aż na mnie jej ból i zdenerwowanie się przeniosło 😜 A co dopiero na sali porodowej 😉

W moim szpitalu porodówka od sal jest odgrodzona długim korytarzem i drzwiami zamykanymi na klamkę, więc nie powinno sie słyszeć co dzieje sie na porodówce . A jeszcze polozna mowila mi ze jesli boje sie lozka to moge rodzić gdzie chce i jak chce. Na kolanach, na kuckach, na materacu. Na prawdę teraz to jest rewelacja 🙂 Po obejrzeniu bloku porodowego i po rozmowie z połozna ktora bedzie odbierala moj porod jestem spokojniejsza i mniej się boję 😉


U nas też można chodzić po korytarzu, siedzieć na piłce, chodzić, skakać, kąpać się, robić co się chce, ale pani doktor mówiła, że w 100% przypadków przy bólach partych rodzące ZAWSZE się kładą 🙂 Widzę Gosiu, że nasze szpitale są podobne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
Gosia jade rodzic do ciebie jaaaa 😮 jaki looksus u nas jak rodzi kobita to ja na dworzu słychac:P

Ha ha ha ha to rewelacja a porod relacjonowany jest na żywo w publicznej telewizji jest ha ha ha .
Ola przyjeżdzaj do mnie , urodzisz i wrócisz z dzidzia do domku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola my też kupujemy mate do tanczenia ale akurat wybralam te http://allegro.pl/mata-do-tanczenia-tanca-gra-stepmania-usb-i-tv-i1325978963.html

co do porodowek to u mnie tez nie jest za ciekawie nie bylam tam ale wiem jak wygladaja ;/

Ja też jeszcze nie mam spakowanej torby i chyba dziś już nie mam na to sił, posprzatałam sobie i zrobiłam miejsce na łóżeczko które może jeszcze dziś tam stanie 🤪
teraz musze jeszcze trochę poprasować i moge sie zaczac szykowac na wieczor na urodziny do szwagra chociaz tak mi sie tam nie chce isc ze masakra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Jak teraz leżałam w szpitalu, to obok mnie dziewczyna rodziła i tak jęczała, tak sapała, że aż na mnie jej ból i zdenerwowanie się przeniosło 😜 A co dopiero na sali porodowej 😉

W moim szpitalu porodówka od sal jest odgrodzona długim korytarzem i drzwiami zamykanymi na klamkę, więc nie powinno sie słyszeć co dzieje sie na porodówce . A jeszcze polozna mowila mi ze jesli boje sie lozka to moge rodzić gdzie chce i jak chce. Na kolanach, na kuckach, na materacu. Na prawdę teraz to jest rewelacja 🙂 Po obejrzeniu bloku porodowego i po rozmowie z połozna ktora bedzie odbierala moj porod jestem spokojniejsza i mniej się boję 😉


U nas też można chodzić po korytarzu, siedzieć na piłce, chodzić, skakać, kąpać się, robić co się chce, ale pani doktor mówiła, że w 100% przypadków przy bólach partych rodzące ZAWSZE się kładą 🙂 Widzę Gosiu, że nasze szpitale są podobne 😁



No to będziemy rodziły "PO LUDZKU" 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Nie straszcie tak tym porodem, bo ja się i tak boje, a jak tak czytam to mi się jeszcze gorzej udziela 😉


😜 Iwona jak weszla dzidzia to i wyjsc musi he he he. Przecież poród boli jak okres - dasz radę ha ha


to samo Gonia chciałam napisać... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Jakie my leniwe, nic nam się nie chce, do ludzi wyjść się nie chce 😜 hahha. Ja lubię siedzieć w domu, nie lubię imprez itd. A teraz to już w ogóle jak emerytka, nigdzie mi się wychodzić nie chce.
Sylwia, spakuj torbę, będziesz miała wolną głowę i czyste myśli 😉


A ja uwielbiam z domu wychodzić !!!!!!!!!!! Ale teraz to jak osiągnęłam gabaryty wieloryba to mi tez nie chce sie nigdzie wychodzic, a i nie mam sie w co ubrac 😞 wyroslam już z ciuszków, i wszystko mnie boli : kregosłup, babka , i też zaczęło mnie kłuć w środku - w dziurce , a raczej jaskini ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Nie straszcie tak tym porodem, bo ja się i tak boje, a jak tak czytam to mi się jeszcze gorzej udziela 😉


😜 Iwona jak weszla dzidzia to i wyjsc musi he he he. Przecież poród boli jak okres - dasz radę ha ha


to samo Gonia chciałam napisać... 😁


Te same mysli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
a to na prezent mata podswietlana do tańczenia 😁

ale normalnie sie na tym tanczy?? to dla dzieci czy dla dorosłych, pierwszy raz coś takiego widze 🤪
naylaaa napisał(a):
Agata, to Ty masz magiczny komputer 🙂 bo u mnie tak nie jest 😜

no właśnie nie czaje czemu tak, czy to wina przeglądarki?? bo ja z Opery korzystam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...