Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mam przeczucie że Kropa Rodzi... ma wpierd... bo sie w kolejke chyba wepchała!! 🤪 🙃


Ale Cię to boli, co?? 😎


TAK... JA TEZ CHCE...

ja też chce miec to za sobą, ale żeby Ola za mnie urodziła 🤪


hahaha chcialo by sie... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mam przeczucie że Kropa Rodzi... ma wpierd... bo sie w kolejke chyba wepchała!! 🤪 🙃


Ale Cię to boli, co?? 😎


TAK... JA TEZ CHCE...

ja też chce miec to za sobą, ale żeby Ola za mnie urodziła 🤪


hahaha chcialo by sie... 😜

no prosze, może być nawet poród w oknie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Jak coś to FBI 😎 😎 😎 KGB to mi buty poleruje 🙂

Ej, łapałyście swoje dzieci za stópki?? Jakie dziwne uczucie 😁


ja gilgam moja zawsze ona wtedy szaleje a najlepiej lubi jak ja drape jak wypchnie coc to uielbia drapkanie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Nie straszcie tak tym porodem, bo ja się i tak boje, a jak tak czytam to mi się jeszcze gorzej udziela 😉


😜 Iwona jak weszla dzidzia to i wyjsc musi he he he. Przecież poród boli jak okres - dasz radę ha ha


hahaha 😞 Mnie nigdy okres nie bolał 😞



Iwona to jest oczywiste ze sie boisz, ale tyle kobiet urodzilo dzieci i przezyly wiec i ty calo z tego wyjdziesz i w dodatku jeszcze dzidzie dostaniesz w nagrode 😉 Ja tez sie troche bije ale juz bardzo bardzo bym chciala na porodowce teraz sie meczyc i miec juz moją Olenka 🤪


Synka to i ja już bym chciała, doczekać się nie mogę, szkoda tylko, że tak bez bólu nie można, bo jak wchodziło to nie bolało, to czemu ma boleć jak wychodzi?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Jak coś to FBI 😎 😎 😎 KGB to mi buty poleruje 🙂

Ej, łapałyście swoje dzieci za stópki?? Jakie dziwne uczucie 😁

nei rozumiem jak łapały za stópki??


No u mnie pod żebrami wystawia swoją stopę, tak że mogę ją złapać 🙂 Taka gulka wędrująca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Jak coś to FBI 😎 😎 😎 KGB to mi buty poleruje 🙂

Ej, łapałyście swoje dzieci za stópki?? Jakie dziwne uczucie 😁

nei rozumiem jak łapały za stópki??


No u mnie pod żebrami wystawia swoją stopę, tak że mogę ją złapać 🙂 Taka gulka wędrująca 😁
gulki wędrujące mam niżej i na boku ale nigdy ich łapać nie próbowałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrowka1990 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Nie straszcie tak tym porodem, bo ja się i tak boje, a jak tak czytam to mi się jeszcze gorzej udziela 😉


😜 Iwona jak weszla dzidzia to i wyjsc musi he he he. Przecież poród boli jak okres - dasz radę ha ha


hahaha 😞 Mnie nigdy okres nie bolał 😞



Iwona to jest oczywiste ze sie boisz, ale tyle kobiet urodzilo dzieci i przezyly wiec i ty calo z tego wyjdziesz i w dodatku jeszcze dzidzie dostaniesz w nagrode 😉 Ja tez sie troche bije ale juz bardzo bardzo bym chciala na porodowce teraz sie meczyc i miec juz moją Olenka 🤪


Synka to i ja już bym chciała, doczekać się nie mogę, szkoda tylko, że tak bez bólu nie można, bo jak wchodziło to nie bolało, to czemu ma boleć jak wychodzi?? 🙂


nie panikuj kochana bedzie dobrze... przezyjesz co cie nie zabije o cie wzmocni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Jak coś to FBI 😎 😎 😎 KGB to mi buty poleruje 🙂

Ej, łapałyście swoje dzieci za stópki?? Jakie dziwne uczucie 😁

nei rozumiem jak łapały za stópki??


Agatka wkładamy rece w pipki i szukamy stópek 🙃

😮 gosia jestes niewyzyta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Jak coś to FBI 😎 😎 😎 KGB to mi buty poleruje 🙂

Ej, łapałyście swoje dzieci za stópki?? Jakie dziwne uczucie 😁


Nie wiem co masz na myśli z łapaniem za stópki, ale mój jak wystawi to jak go w nie dotknę to on tak po wierzchu brzucha nimi ucieka a ja go ganiam, taki berek, też fajna zabawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Jak coś to FBI 😎 😎 😎 KGB to mi buty poleruje 🙂

Ej, łapałyście swoje dzieci za stópki?? Jakie dziwne uczucie 😁

nei rozumiem jak łapały za stópki??


Agatka wkładamy rece w pipki i szukamy stópek 🙃

😮 gosia jestes niewyzyta 🤪


Ola wiem Tomek mi to zawsze powtarza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ja bym chciała zobaczyc odciśnietą stopke albo raczke na brzuchu 🙂


Ja myślę, że to raczej niemożliwe. Chyba, że ktoś był bardzo szczupły przed porodem i miał mało tkanki tłuszczowej. Mój brzuch przypomina Alpy albo Tatry 😮 😮 Tylko się nie mogę zdecydować które 😜 hahaha To przez skurcze jest taki powyginany 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...