Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Opijemy 22 urodziny foczki i na porodówke sie udamy ha ha ha


Ej...... nie!! Gosia, my mamy nasze ekskluzywne porodówki, a Olka ma obdrapaną i zieloną a feee 😜 Ja nie chcę rodzić na zielonej porodówce 😜


He he he he Ola się załamie totalnie 🤢 jeszcze ją dołujemy ta zieloną obdrapanę porodówą , gdzie my mamy jak w pałacu ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Dwupaki 🤪
jak Wy to robicie, ze cały czas tryskacie taką energią i optymizmem? 😜
naylaaa, po porodzie strasznie nogi potrafią puchnąć - ja musiałam mieć szmaciane kapcie, które wyglądały jak stare skarpetki, bo innych nie mogłam założyć. Stopy jak bańki 😮 A teraz znów sama skóra i kości 😉 W ogóle to całkiem fajną figurkę masz 😜 Ale to już tak nawiasem mówiąc (pisząc).

Któraś z Was pisała przed chwilą, że najgorsze są Raki. Oj tak, zgadzam się w całej rozciągłości! 🙂 uparte, przewrażliwione, nerwowe. Ot, cała ja! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwasiek_ napisał(a):
hej Dwupaki 🤪
jak Wy to robicie, ze cały czas tryskacie taką energią i optymizmem? 😜
naylaaa, po porodzie strasznie nogi potrafią puchnąć - ja musiałam mieć szmaciane kapcie, które wyglądały jak stare skarpetki, bo innych nie mogłam założyć. Stopy jak bańki 😮 A teraz znów sama skóra i kości 😉 W ogóle to całkiem fajną figurkę masz 😜 Ale to już tak nawiasem mówiąc (pisząc).

Któraś z Was pisała przed chwilą, że najgorsze są Raki. Oj tak, zgadzam się w całej rozciągłości! 🙂 uparte, przewrażliwione, nerwowe. Ot, cała ja! 🤪


haha nom mam meza raka masakra... jak jest lekko przeziebiony to umiera bynajmiej tak mysli... obraza sie ... ma dustans do wielu rzeczy ale czasem mysli jak nastolatek... 😁 ale podziwiam gon za cierpliwosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
hej Dwupaki 🤪
jak Wy to robicie, ze cały czas tryskacie taką energią i optymizmem? 😜
naylaaa, po porodzie strasznie nogi potrafią puchnąć - ja musiałam mieć szmaciane kapcie, które wyglądały jak stare skarpetki, bo innych nie mogłam założyć. Stopy jak bańki 😮 A teraz znów sama skóra i kości 😉 W ogóle to całkiem fajną figurkę masz 😜 Ale to już tak nawiasem mówiąc (pisząc).

Któraś z Was pisała przed chwilą, że najgorsze są Raki. Oj tak, zgadzam się w całej rozciągłości! 🙂 uparte, przewrażliwione, nerwowe. Ot, cała ja! 🤪


Raczki są cudowne 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
[URL=http://img140.imageshack.us/i/gosiag.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4931/gosiag.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]brzuchowatej okazałości

A to ja w brzuchowatej okazałości ha ha ha ha


Gosia ty mnie tu nie świeć golizną... bo mnie denerwujesz jestech chudzina.... może nie jak MIniatura 😁 😁 znaczy Aga Mini:d ale jestes szczupła ... mi poszło we wszystko wiec wam oszczedze golizny:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
No, no Gosia śłiczny grubasek z Ciebie 😁
A jakie masz rajty świetne 🤪 🤪 🙃 🙃


He he he to rajstopy zwykłe he he he he 😜
Ola to zdjęcie jest z dala zrobione , mi też sie podoba i jak tak bym wyglądała w rzeczywistości to bylabym szczęśliwa ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
wy urodzicie i już szczupłóe bedziecie a ja bede rok sie meczyć żeby wrócić do wagi....


Ola, jak Ala się dossie, to wyssa z Ciebie wszystko i będziesz nosić rozmiar 32 🙂
Ja zauważyłam, że mam obtłuszczone plecy 😠 😠

🤪 😁 to żeś mnie tym tekstem rozwaliła kochana hahaha plecy obtłuszczone hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
wy urodzicie i już szczupłóe bedziecie a ja bede rok sie meczyć żeby wrócić do wagi....


Ola, jak Ala się dossie, to wyssa z Ciebie wszystko i będziesz nosić rozmiar 32 🙂
Ja zauważyłam, że mam obtłuszczone plecy 😠 😠


A ja mam plecy, uda , ręce i dupa mi opadła 😠 😠 😠 😠 😠 A cycki tylko 1 rozmiar urosły 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
ja w spodnie sprzed cxiazy moge pomarzyc to 40 były... Teraz nawet w 44 nie wchodze 😁


Już nie przesadzaj 🙂 Będziesz w długich spódnicach na gumkę śmigać hihi 😁


ortalionach na gumkę albo dresach rozmiar xxxxL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
wy urodzicie i już szczupłóe bedziecie a ja bede rok sie meczyć żeby wrócić do wagi....


Ola, jak Ala się dossie, to wyssa z Ciebie wszystko i będziesz nosić rozmiar 32 🙂
Ja zauważyłam, że mam obtłuszczone plecy 😠 😠


A ja mam plecy, uda , ręce i dupa mi opadła 😠 😠 😠 😠 😠 A cycki tylko 1 rozmiar urosły 😠 😠


Mi też dupa opadła 🙂 Takie prawo grawitacji hahaha. Uda mi schudły 😮 😮 😮
Cycki urosły o 2 albo 3 rozmiary, ale nie mam się z czego cieszyć, bo przez to nie mam stanika do karmienia, bo nie było w sklepie 75 F, a jak mi urosną po porodzie, to nie wiem ?? 75 G mam szukać?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
ja w spodnie sprzed cxiazy moge pomarzyc to 40 były... Teraz nawet w 44 nie wchodze 😁


Już nie przesadzaj 🙂 Będziesz w długich spódnicach na gumkę śmigać hihi 😁

Masz na myśli babcine spudnice na gumkę ???? ha ha ha


Niedługo bede bo do sklepu musze iść pa nie piszcze dużo 🤔 aby nie nadrabiać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
wy urodzicie i już szczupłóe bedziecie a ja bede rok sie meczyć żeby wrócić do wagi....


Ola, jak Ala się dossie, to wyssa z Ciebie wszystko i będziesz nosić rozmiar 32 🙂
Ja zauważyłam, że mam obtłuszczone plecy 😠 😠


A ja mam plecy, uda , ręce i dupa mi opadła 😠 😠 😠 😠 😠 A cycki tylko 1 rozmiar urosły 😠 😠


Mi też dupa opadła 🙂 Takie prawo grawitacji hahaha. Uda mi schudły 😮 😮 😮
Cycki urosły o 2 albo 3 rozmiary, ale nie mam się z czego cieszyć, bo przez to nie mam stanika do karmienia, bo nie było w sklepie 75 F, a jak mi urosną po porodzie, to nie wiem ?? 75 G mam szukać?? 😮


hahahaha 75 M , Takie wielkie będą . A pózniej po karmieniu jak skóra bedzie rozciągnieta to cycuszki będą się kończyły przy pempku ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...