Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejka grubasy 😁

zwariowałyście...56 stron,nie mam czasu nadrabiać 😠

my po śniadanku

ale mały mi zaczął wczoraj szaleć,normalnie aż się boję czy się nie obrócił cały,brzuch to mi chodził raz w jedną raz w drugą...masakra,zasnąć nie mogłam 😮
a teraz cwaniak śpi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no to ja troche nie w temacie 😉hi hi
wiecie co...mążzadzwonił wczoraj do swojej byłej kiedy może się spotkać z Arturem(dla nie wiedzących to jego 6 letni synek) a ona do niego-co ty masz do Artura 🤪 😠...głupia suka 😠
teraz chcemy składać pozew o utrudnianie kontaktów, ma sądownie ustalone co drugą sobotę a mimo to nie widział go od kwietnia i obniżenie alimentów,niech sie kurwa weźmie do pracy...ja jej solarium i imprez nie będę sponsorować a Arturowi wolimy coś kupić sami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
hmmm no to ja troche nie w temacie 😉hi hi
wiecie co...mążzadzwonił wczoraj do swojej byłej kiedy może się spotkać z Arturem(dla nie wiedzących to jego 6 letni synek) a ona do niego-co ty masz do Artura 🤪 😠...głupia suka 😠
teraz chcemy składać pozew o utrudnianie kontaktów, ma sądownie ustalone co drugą sobotę a mimo to nie widział go od kwietnia i obniżenie alimentów,niech sie kurwa weźmie do pracy...ja jej solarium i imprez nie będę sponsorować a Arturowi wolimy coś kupić sami


Jaka blać 😠 Robi krzywdę tylko swojemu dziecku 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie 😠...a mały ma tylko co chwilę nowych wujków 😠...tylko jak wyciąga kasę to jakoś jej nie przeszkadza,ze od nas a tak to ma w dupie.
ona jestwkurwiona,bo jakiś czas temu ją podałam do MOPRu,bo jak była na wychowawczym to małego dawałą do łżobkaa taknie można i pewnie karę dostałąi musi spłacać to wszystko...a podałam ją na zasadzie chamstwo za chamstwo,bo ona wiedząć,ze straciłam pracę i jestem na początku ciąży wniosłao podwyższenie alimentów i dostaje 400 zł 🤪...gdzie mąż reszty wypłaty przynosi 800 zł i to manam starczyć na 4 osoby 🤪,gdzie 500 zł mamy czynsz,którego zresztą przez to nie płacimy od lutego...dlatego właśnie muszę szybko do pracy wracać,żeby to spłacić i wyjsć na prostą .
a taka kurwa ciągle na solarkę,włosy zawsze zrobione,żyje na koszt państwa i nasz,bo biedna pracy nie może znaleźć od kilku lat...a jest fryzjerką .
do czasu jak urodziłąm tojeszcze ok było,bo przyjeżdzała i nawet gadaliśmy normalnie a jak urodziłam to się zaczęło 😠
tylko jednak to są bracia a to,ze utrudnia kontakty z ojcem to sięna nim odbije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jaki ostatnio wydatek miała na ostatniej sprawie...łóżko musiała Arturowi kupić...PIĘTROWE 🤪....dla jednego dziecka 🤪
albo dla 4 latka pieluchy 🤪..bo takie faktury też miała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada, ona jest okropna 😠 😠
Musicie coś z nią zrobić, bo żyje na Wasz koszt. Niech jej faceci ją utrzymują. Szkoda, że mały musi patrzeć na ciągle zmieniających się "wujków" 😞

Ja zjadłam bardzo piękne śniadanie 😜 Kawa + Prince Polo i pół czekolady ☺️ ☺️ ☺️
Aga Kropka, pochwal się po wizyce, jak tam mała 😁 ps. jeśli masz za duże zarobki z tamtego roku to możesz poprosić o to, żeby nie brali ich pod uwagę 🙂 Także powinnaś dostać kasę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm z jabym zjadła coś słodkiego 🤨...tylko nie mogę wyjść do sklepu 😞

no już ja tej kurwie pokażę 😠 😠 😠

kurcze mały wieczorem latał jak szalony a teraz od rana nic 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
hmmm z jabym zjadła coś słodkiego 🤨...tylko nie mogę wyjść do sklepu 😞

no już ja tej kurwie pokażę 😠 😠 😠

kurcze mały wieczorem latał jak szalony a teraz od rana nic 🤨


Daj mu pospać hihi 😁 Ty też nie biegasz cały dzień 😉
Ile można pedałować nogami w brzuchu? 😁
Idę robić pranie i umyć włosy 🙂 A mamuśki jak chrapią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey wielorybiczki 😁
wstałam w końcu normalna noc była bosz .... do teraz spałam ... jak sie wyspałam oj... ale mnie nogi bolą wiecie ta opuchlizna tak rwie n iewiem chyba na deszcz bo pada...
a teraz robie sobiesniadanko jajeczko z majonezem i chlebek tost z masełkiem i kawka 😁 mniam mniam... 😁mój brzuch wedrujący jest raz niżej raz wyżej 😮 hahaha mama moja zaówarzyła ja też hahaha masakra chyba nigdy nie urodze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
hey wielorybiczki 😁
wstałam w końcu normalna noc była bosz .... do teraz spałam ... jak sie wyspałam oj... ale mnie nogi bolą wiecie ta opuchlizna tak rwie n iewiem chyba na deszcz bo pada...
a teraz robie sobiesniadanko jajeczko z majonezem i chlebek tost z masełkiem i kawka 😁 mniam mniam... 😁mój brzuch wedrujący jest raz niżej raz wyżej 😮 hahaha mama moja zaówarzyła ja też hahaha masakra chyba nigdy nie urodze 😁


Będziesz jak słoń dwa lata w ciąży chodzić haha 😁 Dobrze, że całą noc przespałaś 🙂
Ja wczoraj wieczorem miałam kryzys, nie mogłam się ułożyć, napierdala mnie przepona i miałam dość wszystkiego i krzyczałam, żeby już wyłaził 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie wierzę w sprzątanie,seks itd...mam małego uparciucha 🙃...wiem,że ma jeszcze 9 dni...ale jak to się dłuży 🤢
gardło mnie strasznie boli,jeszcze mi choroba potrzebna teraz 😞
mały nadal cisza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hey wielorybiczki 😁
wstałam w końcu normalna noc była bosz .... do teraz spałam ... jak sie wyspałam oj... ale mnie nogi bolą wiecie ta opuchlizna tak rwie n iewiem chyba na deszcz bo pada...
a teraz robie sobiesniadanko jajeczko z majonezem i chlebek tost z masełkiem i kawka 😁 mniam mniam... 😁mój brzuch wedrujący jest raz niżej raz wyżej 😮 hahaha mama moja zaówarzyła ja też hahaha masakra chyba nigdy nie urodze 😁


Będziesz jak słoń dwa lata w ciąży chodzić haha 😁 Dobrze, że całą noc przespałaś 🙂
Ja wczoraj wieczorem miałam kryzys, nie mogłam się ułożyć, napierdala mnie przepona i miałam dość wszystkiego i krzyczałam, żeby już wyłaził 🤪 🤪



ha ha Nina czy to nie Ty wczoraj [pisałaś,że jesteśmy niedobre,bo chcemy przyśpieszać?????
a tu co... 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spi Ada moja te,ż spi czeka na sniadanie hahaha
jej ja wczoraj w nocy tak sie na małą denerwowałam że też jej groziłam ☺️ znaczy sie powiedziałam że jak nie wylizie zaaraz to w tyłeczek ten mały oberwie hahahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hey wielorybiczki 😁
wstałam w końcu normalna noc była bosz .... do teraz spałam ... jak sie wyspałam oj... ale mnie nogi bolą wiecie ta opuchlizna tak rwie n iewiem chyba na deszcz bo pada...
a teraz robie sobiesniadanko jajeczko z majonezem i chlebek tost z masełkiem i kawka 😁 mniam mniam... 😁mój brzuch wedrujący jest raz niżej raz wyżej 😮 hahaha mama moja zaówarzyła ja też hahaha masakra chyba nigdy nie urodze 😁


Będziesz jak słoń dwa lata w ciąży chodzić haha 😁 Dobrze, że całą noc przespałaś 🙂
Ja wczoraj wieczorem miałam kryzys, nie mogłam się ułożyć, napierdala mnie przepona i miałam dość wszystkiego i krzyczałam, żeby już wyłaził 🤪 🤪



ha ha Nina czy to nie Ty wczoraj [pisałaś,że jesteśmy niedobre,bo chcemy przyśpieszać?????
a tu co... 🤪 😁


hihi już każdy ma dosyć niewierze że nie...
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj to na serio już mi nerwy puściły 😠 Już nie wiedziałam czy mam chodzić, wisieć czy co ze sobą zrobić. A jak jeszcze mój mnie ucisza, bo za głośno się przekręcam, a on nie słyszy filmu, to mnie chuj strzela 😠 Łukaszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz wyłaźźźźźźźźźźźźźź z dziupli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...