Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

naylaaa napisał(a):
I to ma być niby film edukacyjny 😜 A tyle błędów. Pewnie wszystko wyjdzie w praktyce, ale kąpać takie maleństwo pierwszy raz to będzie szok 🤪 A właśnie - przygotowaną wodę miesza się z płynem do kąpieli czy płyn się wylewa na dziecko?? 😉 Tylko się nie śmiejcie ze mnie 😁 hihi ja podstawowych rzeczy nie wiem 🙂


na myjke... płyn... a myjka rekawiczka mieciutka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
I to ma być niby film edukacyjny 😜 A tyle błędów. Pewnie wszystko wyjdzie w praktyce, ale kąpać takie maleństwo pierwszy raz to będzie szok 🤪 A właśnie - przygotowaną wodę miesza się z płynem do kąpieli czy płyn się wylewa na dziecko?? 😉 Tylko się nie śmiejcie ze mnie 😁 hihi ja podstawowych rzeczy nie wiem 🙂


ja miałam emolium i wystarczyło do wody,ale troszkę na rękę też możesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dom wariatów...boziu jak to moje dziecko łobuzuje...poszedł komodę otworzyć...chyba z 10 raz,jak poszłąm mu mówić,ze nie wolno to trzasnął drzwiami od drugiego pokoju a terazmi szufelkę przyniósł z kuchni 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
hej grudnioweczki jak samopoczucie?/ Macie ochote juz urodzic czy strach ogarnia??? 🙂)


chcemy rodzic ale wszystkie sie na 8 grudnia umówiłysmy hahah 🤪 a samopoczucie zalezy chyba od dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
hej grudnioweczki jak samopoczucie?/ Macie ochote juz urodzic czy strach ogarnia??? 🙂)


jak nam wymodlisz to ja się piszę choćby zaraz 😁 🤪...a najlepiej po 14,bo teraz nie mam co z synkeim zrobić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś napisał(a):
dom wariatów...boziu jak to moje dziecko łobuzuje...poszedł komodę otworzyć...chyba z 10 raz,jak poszłąm mu mówić,ze nie wolno to trzasnął drzwiami od drugiego pokoju a terazmi szufelkę przyniósł z kuchni 🤪 🤪


co chc zamiatac tylko miotły nie moze znalesc 😮 🤪 co TY Ada nie wiesz.. hahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mytezczekamy za wypłatą ale superbyłoby gdybym dziś zaczęła,bo jutro w razie czego mam kumpelę,od czwartku siostra a weekend mąż...przyszły tydzień to problem,bo wszyscy w pracy,dopeiro od czwartku siora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
Aduś napisał(a):
dom wariatów...boziu jak to moje dziecko łobuzuje...poszedł komodę otworzyć...chyba z 10 raz,jak poszłąm mu mówić,ze nie wolno to trzasnął drzwiami od drugiego pokoju a terazmi szufelkę przyniósł z kuchni 🤪 🤪


co chc zamiatac tylko miotły nie moze znalesc 😮 🤪 co TY Ada nie wiesz.. hahaha 🤪


kochana on doskonale wie gdzie jest miotła,bo codziennie "zamiata" a spróbuj mu zabrać 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
heheh Adus to widze nastawienie podobne jak bylo na pazdzierniku malo strachu wiecej oczekiwania i zniecierpliwienia kiedy to w koncu sie zacznie 🙂) to dobrze lepiej ta strona bo i tak i tak urodzic trzeba 🙂 a strach jest niepotrzebny bo tylko tylko poteguje bol 🙂))


ja jedyne czego sie boję to cesarki albo tego,ze zacznę sn a i tak sięcesarką skończy 😞...ja tego nie przeżyję drugi raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...