Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
wszystko sie da przezyc... Ada my kobiety mamy tyle sił nawet o nich nie wiemy... ale jak sa potrzebne to same skads sie biorą 🤪 😜


Ada nie nastawiaj się źle, bo może się miło zaskoczysz i będzie lepiej niż za 1 razem 😁

Ja mam czasem takie głupie myśli: dobrze się czuję i myślę: o teraz to bym mogła rodzić 😉 A jak się gorzej czuję, albo wieczorem i jestem zmęczona to sobie myślę: o nieee, teraz nie miałabym siły na poród gdybym miała w tej chwili rodzić 😜 A i tak jak przychodzi poród to nie chce się spać i działają hormony 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aduś napisał(a):
Królik chciał się napić:d 🙃

Ola ja nie potrezbuję odkurzacza,bo mam panele wszędzie,nie mam dywanów


no widzisz to masz pomocnika... hahaha moja 10 letnia siostra nawet nie ruszy miotły a twój nsynek nie ma 2 latek i jak ogarnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Aga, daj już spokój z tą Elmirką 😮 Jak możesz????!!!!! 😮 😮


A widziałaś by zwierzątko za nim wyjdzie z klatki rozglądało się czy nie ma dziecka w pobliżu? 🤪 jak widzi Oliwke to unosi uszy nisko i się rozgląda,a jak nie ma jej na choryzoncie to dopiero bryka 🤪
Poza tym moja córeczka bardzo kocha zwierzątka,tak kocha że im oczka wychodzą na zewnątrz 😁


hahahaha 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć ciężarówki 😁 Mnie dziś mąż zbudził na pyszne kakałko 😁 Już po śniadanku pogoda paskudna u nas po za tym nic się nie dzieję...
Po lekarzu na pewno dam znać wwizytę mam na 16 więc ok 18 pewnie się odezwę 🙂 a teraz zmykam bo mąż chce przejąć kompa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Królik chciał się napić:d 🙃

Ola ja nie potrezbuję odkurzacza,bo mam panele wszędzie,nie mam dywanów


Ja też mam panele, ale jak przejadę odkurzaczem to mi się dopiero wydaje że jest naprawdę czysto 🙂 Dlatego się śmieję, że zrywam panele tym odkurzaczem 😁

Aga.... To faktycznie królik u Was ma przesrane życie. Każdy dzień to walka o przetrwanie 😮 😮 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
wszystko sie da przezyc... Ada my kobiety mamy tyle sił nawet o nich nie wiemy... ale jak sa potrzebne to same skads sie biorą 🤪 😜


Ada nie nastawiaj się źle, bo może się miło zaskoczysz i będzie lepiej niż za 1 razem 😁

Ja mam czasem takie głupie myśli: dobrze się czuję i myślę: o teraz to bym mogła rodzić 😉 A jak się gorzej czuję, albo wieczorem i jestem zmęczona to sobie myślę: o nieee, teraz nie miałabym siły na poród gdybym miała w tej chwili rodzić 😜 A i tak jak przychodzi poród to nie chce się spać i działają hormony 😜


ja mam to samo,przedwczoraj do męża mówię,że nie mam dziś sił iść rodzić 🤪...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Królik chciał się napić:d 🙃

Ola ja nie potrezbuję odkurzacza,bo mam panele wszędzie,nie mam dywanów


no widzisz to masz pomocnika... hahaha moja 10 letnia siostra nawet nie ruszy miotły a twój nsynek nie ma 2 latek i jak ogarnia 😁


kochana jak on nasiusia napodłogę to leci po mopa,jakma papierek czy reklamy to idzie do kosza wyrzucić a jak coś się wyleje to bierze ścierkę i wyciera 🤪,ajak ja zamiatam to przynosi szufelke i mi podstawia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Królik chciał się napić:d 🙃

Ola ja nie potrezbuję odkurzacza,bo mam panele wszędzie,nie mam dywanów


no widzisz to masz pomocnika... hahaha moja 10 letnia siostra nawet nie ruszy miotły a twój nsynek nie ma 2 latek i jak ogarnia 😁


kochana jak on nasiusia napodłogę to leci po mopa,jakma papierek czy reklamy to idzie do kosza wyrzucić a jak coś się wyleje to bierze ścierkę i wyciera 🤪,ajak ja zamiatam to przynosi szufelke i mi podstawia 😁


Aniołek nie dziecko a mamusia tak na niego marudzi 🤪



oczywiście,że aniołek...ale ten "aniołek" ostatnio też :
rzuca zabawkami,
płacze bez powodu i się złości jak mu nie pozwalasz na coś,
co chwile coś broi,
jak mu cos weźmiesz to chce cię bić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj jak tu gwarno się robi 🙂 pobudziły się 😎 to która dziś straszy porodówką? Ju mogłoby się coś zacząć dziać grudzień za pasem a tu cicho 🤨 mój synuś też się dziś mało kręci ale tłumacze sobie, że to pogoda tak na niego działa ok ide bo Ola chce żebym jej pomogła rysować a jeszcze musze gary pomyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
ha ha możemy obstawiać 😁
Aga ja tez sieboję zazdrości,jak Andrzej choc brzuch pogłaszcze to mały chce bić i mu odrzuca rękę


Okaże się już w praktyce jak to będzie ale się boje 😞


no z jednej strony pragnienie,by już był ten czas...az drugiej strach...przed bólem,u nas jeszcze wiążący się z reakcją rodzeństwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieci są słodkie, najgorsze jak robia sie niewarte ... ja akurat mam u szwagireki dwójke maluchów ale ja bym im trochę ukruciła rozpieszczanie bo chwilami tak nie słuchają rodziców, że szok, ja uwagi za bardzo nie zwracam chyba ż są u mnie bez rodziców ale tak to rodzice sa od wychowywania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
ha ha możemy obstawiać 😁
Aga ja tez sieboję zazdrości,jak Andrzej choc brzuch pogłaszcze to mały chce bić i mu odrzuca rękę


Okaże się już w praktyce jak to będzie ale się boje 😞


no z jednej strony pragnienie,by już był ten czas...az drugiej strach...przed bólem,u nas jeszcze wiążący się z reakcją rodzeństwa


Wiesz Ada na początku za nim zaszłam w ciąże mysleliśmy "dwójka dzieci to przynajmniej wsparcie jedno dla drugiego w przyszłości i Oliwka nie będzie samotna",a teraz coraz częściej się martwie że będzie się czuła zazdrosna i pokrzywdzona że mama i tata nie są już tylko jej... 🥴 mam nadziej że pokocha dzidzie....


no właśnie...ta zazdrość
ale kiedyś na pewno będązadowoleni,ze maja rodzeństwo a zazdości nie będą pamiętali.
tylko my,rodzice musimy kochać je po równo
np.mojej kumpeli siora urodziła córkę w lipcu,od tamtej pory 10 letni syn dla nich prawie nie istnieje.....bez komentarza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
Dzieci są słodkie, najgorsze jak robia sie niewarte ... ja akurat mam u szwagireki dwójke maluchów ale ja bym im trochę ukruciła rozpieszczanie bo chwilami tak nie słuchają rodziców, że szok, ja uwagi za bardzo nie zwracam chyba ż są u mnie bez rodziców ale tak to rodzice sa od wychowywania.


no właśnie,wiadomo,zeto rodzic pokazuje co jest dobre a co złe,gdzie są granice i jakie zasady
choć wiadomo,ze nie ma rodziców idealnych i każdy jakiś błąd popełnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...