Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie bylo mnie zaledwie godzine a 14 stron musialam nadrobić 😠
Zjadłam sniadanie umyłam i wysuszyłm w i włosy a teraz do sklepu ide bo padac przestało.
Dziewczyny wasze starszaki na poczatku będa zazdrosne , mysle ze nawet bardzo. Ja mysle ze jak beda przychodzic goscie aby obejrzec malenstwo to powinny przyniesc jakis drobny podarunek dla starszych dzieci, i tez sie nimi zachwycać. Wtedy nie bedą mialy powodu do zazdrosci 😉 Oczywiscie i rodzice takze musza poswiecic tyle samo czasu co przed "nowa dzidzią" 😉
Ale jestem madra 😁 Nie??????????????? Ha ha ha ha
Ale zobaczycie jak bardzo bedą się kochaly wasze maluchy 🤪 🤪 🤪
Dobra spadam, nie piszcie za duzo 😞 plis 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie różnica wieku między dziećmi będzie malutka bo rok i pięć miesięcy 🙂 Myślę że jak już będzie maleństwo to nic nie może być ważniejsze jak to starsze bo na samym początku to niemowlak nie będzie rozumiał a starsze wszystko i trzeba jak najwięcej uwagi poświęcić starszemu dziecku 🙂 w teorii brzmi sensownie zobaczymy jak wyjdzie w praktyce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
Ada trzymam kciuki hehe może pierwsza będziesz 😁


nie no to raczej te [przepowiadające,a nie skurcze,nie boli,tylko nieprzyjemnie sie napina,jakbym skałę miała


Ada może kamyki połknełas??:P hahaha 🤪 a sie mnie humor trzyma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Acha no jak wszędzie chodzi o kasę 🙃 🤨 Jak to uszkodzili schody ?? 😮 No wiesz co jak już nie ich to mają w dupie wszystko !! 😠

Hejka 🙂 🙂 🙂
Kasiu zamontowali schody, a ja nie zdążyłam ich zabezpieczyć no i stało się zaczęli łazić tymi buciorami i porysowali i uszkodzili jedną schedę 😠

Zajrzę jak zwykle wieczorem, bo teraz jadę do weterynarza z żółwiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...