Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
a ja mam co kilka minut takie skurcze,ale to chyba przepowiadjące co?[/quote

Hej jezdem 😜 😜 😜
Aduś niezbyt dobrze pamiętam mój pierwszy poród,ale jak miałam takie skurcze do porodu to były koszmarnie bolące - natomiast te twoje to chyba przepowiadające, tak jak my mamy ,tylko ty masz częste 😉
Ale moja kolezanka rodziła we wrzesniu i na leżąc porodówce i czekając na poród czytała gazetę bo nie czuła żadnego bólu w trakcie skurczy 🙂 🙂 I niestety sokńczylo sie cc. A skurcze duze i rozwarcie miała ha ha ha
Sylwuś bunio śliczny 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W końcu nadrobiłam wariatki prawie 60 stron 😉 Wczoraj byłam na zakupach i zaczęłam prezenty kupować- na razie kupiłam tylko siostrze i jej chłopakowi, do końca listopada zamierzam kupić wszystkie 😆 No i zrobiliśmy przemeblowanie w pokoju siostry w razie gdybyśmy nie zdążyli się przeprowadzić, a co najważniejsze...- złożyliśmy łóżeczko i stoi sobie ładnie koło komody 🤪 🤪 🤪 Wczoraj nie mogłam zasnąć z tego wszystkiego 😜 Jestem spokojniejsza bo miejsce już jest dla małej 🙂 Zrobię w końcu jakąś fotkę dzisiaj bo wszystkie roznegliżowane na forum tylko nie ja ha ha 😁 P.S. Paniki Ada narobiłaś więc rodzić mi tu !! 🤪 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki, znów musiałam nadrobić, bo byłam rano na badaniach, potem chwilę po sklepach i tak zleciało. Mnie od 3 dni boli głowa, szczególnie nocą, koszmar 😞. Poza tym mam wrażenie, że zaczynają mnie swędzić ręce i nogi, nie wiem czy to jakaś schiza - położna mi powiedziała, że może to być ta cholestaza, oby nie 😞 jutro będę miała wyniki. Aga Mini - to Iwonka urodziła?? idę robić obiad, na razie! ps. kupiłam dziś pierwszy stanik do karmienia, chyba Nina pisała, że te rozmiary jakieś lipne, ja mam normalnie 75 E/F, teraz kupiłam 75E, bo większego nie było 😮? mieszczę się na razie, ale co po porodzie... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie dlatego byłam w szoku 🤪 Pierwszy raz mnie ktoś przepuścił. I nawet nikt z kolejki nie burknął 😜 Tylko by śmiał, jakbym mu z płetwy przywaliła 😉 haha

Ada, takie skurcze jak Ty masz to u mnie cały dzień występują, w sumie mam ciągle brzuch napięty i powyginany, ale chyba taka moja uroda, skoro nic mi nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...