Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mi mała żebra znów molestuje 🤪 😁 Po 14 jak mąż wróci z pracy jedziemy na Policję w sprawie mandatu za przekroczenie prędkości bo nas fotoradar pstryknął fote więc kolejny wydatek...No ale zamierzam się targować bo ponoć można 😁 Poruszę swoją inteligencję i swoje nagadam ha ha. A co to uprzejmości względem kobiet w ciąży to tylko raz mi się przez te 8 miesięcy zdarzyło, że kasjerka w Tesco powiedziała, że mam iść do kasy pierwszeństwa i bez kolejki mnie obsłużą! 🤪 😉 A klienci mają to gdzieś bo przecież oni też muszą stać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bo to wredni ludzie są 😠 😠 Najchetniej jak im by sie ustępowalao miejsca i w kolejkach przepuszczało 😞 Ale te baby nie pamietaja jak jest sie pod koniec w ciązy i jak cięzko nosic taki kochany cięzarek,. Mnie tez sie nie zdarzyło aby puszczono mnie bez kolejki. Chyba że jestem w sklepie gdzie pracują moi znajomi to wtedy bez kolejki, a klienci patrza na mnie wtedy jak na mordercę ha ha ha ha . Takie wredne rury 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie makijaż zrobiłam pierwszy raz chyba od 2 tyg hahaha jaka ładna sie zrobiłam 😁 😁 hahaha teraz włosy prostuje hahaha 😮 jak ja piękna bede 😁
może wam pstryknę pfotho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img530.imageshack.us/i/dsci0052l.jpg/][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7965/dsci0052l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Oto wypiękniona FOKa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz to musisz iść na miasto się ludziom pokazać 🙂
A właśnie... nie wiem czy Wam pisałam 😜 Ale chyba nie 😉

Jakie u mnie plotki na osiedlu krążą !! 🤪 🤪 Ostatnio sąsiad sąsiadce powiedział, że już urodziłam i to córkę!! 😉 🤪 🤪 Jaka wyobraźnia hahaha nie ma co 😉
A w ogóle to ludzie się mojego męża, albo teściowej pytają jak się czuję, albo czy urodziłam, a mnie osobiście to się nie spytają 😜 Boją się czy co?? 😉 Aż taka niemiła jestem chyba 😜 Postrach osiedla 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Teraz to musisz iść na miasto się ludziom pokazać 🙂
A właśnie... nie wiem czy Wam pisałam 😜 Ale chyba nie 😉

Jakie u mnie plotki na osiedlu krążą !! 🤪 🤪 Ostatnio sąsiad sąsiadce powiedział, że już urodziłam i to córkę!! 😉 🤪 🤪 Jaka wyobraźnia hahaha nie ma co 😉
A w ogóle to ludzie się mojego męża, albo teściowej pytają jak się czuję, albo czy urodziłam, a mnie osobiście to się nie spytają 😜 Boją się czy co?? 😉 Aż taka niemiła jestem chyba 😜 Postrach osiedla 🤪 🤪 🙃 🙃


nie bo pada 😜
hahaha widzisz jaka sławnas ... mmm:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć gUpie Pipy 😜 😁 😁
Ja wstałam dopiero po 12:00 ale nie spałam do 4:00 bo oglądaliśmy z mężem filmy 🙂 Coś się czuję dzisiaj jakbym się nie czuła, ale dam radę 😉 Nic dzisiaj nie robię tylko obiad 😜 Moja Alusia wczoraj się tak przekręciła, że z Mariuszem widzieliśmy jej nogi i ręce a jak Ją pogilgaliśmy to tak wierzgała hahaha Kochana Nasza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Idę się zdrzemnąć chyba 🙂 Dawno nie spałam w ciągu dnia 🙂 A wy wszystkie oprócz Ady, nie rodzić 😉


ja dzis rodzic nie bo sie tak wyszykowałam i co bym musiala to zmyc 🤪 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...