Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
A mój mi był po pepsi i kebaba 😁 i nawet Flipsy toffi kupił 🙂


Właśnie dzisiaj mam cały czas ochotę na Fast Food więc muszę męża zagonić żeby zamówił telefonicznie lub się gdzieś przejedziemy 😉 Myślałam też nad Chińszczyzną aczkolwiek to chyba mniej zdrowe 🤔 P.S. Smacznego Aguś 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
zgaga mnie męczy, Zośka kopie po żebrach i dół brzucha ciągnie


Ha ha ale zbieg okoliczności bo właśnie miałam się Ciebie zapytać jak molestowanie żeber w Twoim przypadku bo u mnie mała się tak wypycha że masakra 😁 No i brzuch mi się bardzo napina- cały czas twardy 🤔 Może te nasze małe istotki są długie bo nikt tak nie narzeka jak my z tymi żebrami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu co taka cisza ! 🤪 Te, które pchają się do pierwszej tury porodów pewnie gwałcą mężów ha ha 😁 Kasia pewnie sprząta a Nina?? Gdzie jest Nina 😜 😉 Zabije nas za tyle stron nadrabiania 🤪 Aha - zaprosiłam nową koleżankę z forum mojego miasta bo ma termin na koniec Grudnia 😉 Witamy na forum zboczuchów i narzekaczy 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
renia33 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie czy was tez w nocy bola biodra jak spicie na boku bo ja niemoge spac z bólu 😞czy tylko ja tak mam?


Oj mnie też bardzo biodra bolą 🤨


Jak to by to ktoś ujął "jak wkładał to nie bolało" 🤪 mnie już chyba mało co teraz nie boli 🤢


Aga ja nie wnikam nie wiem jak Ciebie ale mnie za pierwszym razem baaaardzo bolało 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrzuciłam nowe zdjęcie i mam wrażenie, że przez 10 dni mój brzuch się podwoił 😁, oby nie... Mi się też coraz częściej brzuch spina...i nie mam tej cholestazy, hura, bo już widziałam wyniki (u nas fajnie, bo mogę przez internet odbierać - przez Marcina pracę mam prywatną przychodnię, ale to jest luksus...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Aguś- Michałek lub Pawełek rośnie więc i brzuszek większy 😜 🙂A co do wyników to rzeczywiście luksus sprawdzać przez neta- Ty to masz dobrze 😁 😉 Idę sobie naszykować coś do jedzenia bo zaraz "Na Wspólnej". Ale muszę Was zmartwić bo i tak Was nie opuszczę ha ha 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
A jak kucniecie na środku pokoju albo zrobicie siad skrzyżny to dacie rade same wstać?? Bo ja wołam męża na pomoc 😁


Ja z kucania wstanę ale gorzej jak bym usiadła skrzyżnie albo z wanny wyjść to już jest tortura 🙃


Kasia ja ostatnio próbowałąm się podmyć w misce po toalecie zamiast się rozbierać do prysznica i całe szczęście że mój był w domu bo utknęłam dupą w misce i wstać nie mogłam 😁 🤪


hahahahahahahaha nie no skonam zaraz !!!!!!!!! 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 Już widzę tą akcję hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
aga_ta napisał(a):
zgaga mnie męczy, Zośka kopie po żebrach i dół brzucha ciągnie


Ha ha ale zbieg okoliczności bo właśnie miałam się Ciebie zapytać jak molestowanie żeber w Twoim przypadku bo u mnie mała się tak wypycha że masakra 😁 No i brzuch mi się bardzo napina- cały czas twardy 🤔 Może te nasze małe istotki są długie bo nikt tak nie narzeka jak my z tymi żebrami 😜

mi też się napina a najgorzej u góry, mam wrażenie że mi go rozrywa
a może nasze małe istotki już czują się ważniejsze niż inne i lubią wysoką pozycje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Orzeszek napisał(a):
Cze laski byłam wczoraj u gin i mały/mała waży 2950g, szyjka mi się skraca i centymetr rozwarcia mam. Powiedziała że do wigilii nie dotrzymam, że za tydz. mogę zacząć rodzić.


Hej Renatka 🙂 Widzę, że do porodu będzie kinder niespodzianka bo nie wiesz kto mieszka w brzuszku 🙂 No ale teraz to już dużo czasu nie zostało więc chyba różnicy Ci nie robi 🙂 Lecę się wykąpać 🙂 A cisza na forum zapadła więc może któraś rodzi ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
No Aguś- Michałek lub Pawełek rośnie więc i brzuszek większy 😜 🙂A co do wyników to rzeczywiście luksus sprawdzać przez neta- Ty to masz dobrze 😁 😉 Idę sobie naszykować coś do jedzenia bo zaraz "Na Wspólnej". Ale muszę Was zmartwić bo i tak Was nie opuszczę ha ha 🤪 😁 😁 😁


to prawda, że z tymi wynikami to super no i na wizyty też można się umawiać przez internet 😁 Mi mały wypycha brzuch jak szalony; z wanny też ciężko wstać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Orzeszek napisał(a):
Cze laski byłam wczoraj u gin i mały/mała waży 2950g, szyjka mi się skraca i centymetr rozwarcia mam. Powiedziała że do wigilii nie dotrzymam, że za tydz. mogę zacząć rodzić.

o niezle! A Ty masz podobnie termin jak ja, ciekawe co mi gin powie w czwartek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...